Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-11-13, 23:43   

Hmm... a co polecacie na "pliki pomocnicze" (że tak powiem)? Tzn. chcę na nowy blog zrobić style switcher więc będę musiał zewnętrznie podlinkować kilka arkuszy styli no i właśnie pytanie moje gdzie je najlepiej wrzucić? index mi nie jest potrzebny, bo strony nie zamierzam tworzyć, więc chodzi mi o jakiś hosting co by mi nie skasowali konta tylko dlatego, że nie ma na nim jakiejś faktycznej strony. Aha, no i raczej darmowy najlepiej.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-14, 01:06   

wendigo napisał/a:

chodzi mi o jakiś hosting co by mi nie skasowali konta tylko dlatego, że nie ma na nim jakiejś faktycznej strony. Aha, no i raczej darmowy najlepiej.
masz konto na Google? może skorzystaj z Dysku Google i tam wpakuj skrypty i obrazy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-11-14, 01:35   

Albo Dropbox.
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-14, 09:01   

Lukem napisał/a:

Ruch zliczany jest skryptem Piwik, który działa po stronie serwera (i do którego jest swobodny dostęp z panelu). W moim przypadku często okazywało się, że Piwik pokazywał mniejsze liczby od GA, ale nie miałem też aż tak dużych odwiedzin, żeby widzieć naprawdę znaczące różnice.

Jeśli masz jeden zegarek, wiesz, która godzina. Gdy masz dwa zegarki, nigdy nie jesteś tego pewien. – Anthony de Mello :D


Dzięki za info. Coraz bardziej w sumie skłaniam się do ich usług, chociaż wolę działających dłużej hostingodawców... Miałem już przypadek, że musiałem się przenosić bardzo szybko, bo zamykali hosting i trochę się tego zawsze obawiam teraz.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-11-20, 21:16   

Mam i Google i DropBox, nie miałem pojęcia że tak można np z tym Dyskiem Google :) W takim razie pokombinuję z tym, dzięki :)

[ Dodano: 2014-04-05, 16:03 ]
Dropbox jest pod tym względem genialny - właśnie wypróbowałem :) Szybciutko prosto z "mojego dysku" udostępniam pliki - aż się chce pracować nad stroną :P Nie miałem pojęcia, że od paru lat mam takie genialne narzędzie na dysku :P
 
  podziel si� tym postem na:
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-10-26, 11:53   

Htsz napisał/a:

morzemysli, a mieścisz się ze wszystkimi do 5000 UU miesięcznie? jeżeli tak, to sprawdź ofertę zenbox. Ja nie testowałem tego hostingu, ale prowadzą go ludzie zajmujący się także WordPressem, więc powinien udźwignąć kilka niedużych stron.

do 5000uu mają teraz za 150/rok
do 25000uu za 300/rok


Ja niedawno przerzuciłam się właśnie na zenbox z webd.pl różnica jest kolosalna, strona ładuje sie bardzo szybko, panowie z zenboxa zrobili gratis migrację w poprzedniego serwera. Generalnie póki co jest świetnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz