Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [nowy dział] fora blogowe

W dziale blogowym do niedawna były widoczne trzy kategorie: dla Myspot, blog.pl oraz blog.onet.pl Nie były one dostępne, ponieważ wymagały pewnego przygotowania. Nie dam sobie z tym rady sam, dlatego oczekuję, że zgłoszą się do pomocy osoby, które obeznane są w danym serwisie blogowym i jako moderatorzy danego działu zajmą się jego uaktualnianiem (z moją pomocą oczywiście i mam nadzieję pomocą reszty forum).

Na dzień dzisiejszy obstawiony mam tylko dział Myspot, którego moderatorką została Yzoja. Na pewno przyda jej się pomoc, dlatego osoby chętne, które wykażą się zaangażowaniem, także otrzymają się funkcję moderatora na tym dziale. Do zrobienia są działy w kategorii (pomoc, nowinki - do ustalenia co) oraz promowanie tego działu jako alternatywy dla forum myspot ;) No i oczywiście dodawanie tematów na temat myspot!

To samo chciałbym zrobić z działem blog.pl oraz blog.onet.pl - czyli przyporządkować im moderatorów głównych, z którymi przygotuje szkielet kategorii a następnie wspólnie rozbudować dany dział.

Myślę także nad działem ownlog/fotolog oraz wordpress i blogspot, pytanie jest tylko czy są osoby gotowe podjąć się zajęcia takimi działami?

Nie stać mnie teraz żeby komukolwiek płacić, ale na pewno osoby mocno zaangażowane w rozwój stron (blogowicz i innych) nie zostaną z niczym i będą nagrodzone za swoje starania. Wystarczy, ze forum się rozrośnie a fundusze "przyjdą same" ;)

Jak przedstawiają się wasze chęci? jak widzicie te działy (ich funkcję, kategorie)? czego oczekiwalibyście od tych działów?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-23, 17:08   

Htsz napisał/a:

Na dzień dzisiejszy obstawiony mam tylko dział Myspot, którego moderatorką została Yzoja. Na pewno przyda jej się pomoc, dlatego osoby chętne, które wykażą się zaangażowaniem, także otrzymają się funkcję moderatora na tym dziale.


zapraszam do współpracy.

no, ja się osobiście nie mogę doczekać.

na temat Wordpressa to myślę że Łukasz i Krzysiek by się mogli wypowiedzieć najbardziej, bo są z nim mocno zaprzyjaźnieni ;]
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-23, 17:31   

Wordpressa i blogspota ja mogę spróbować, bo na obu już poznałem wszelkie zasady blogowania itp itd :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-23, 19:10   

Co do działu WordPress nie widzę problemu, zwłaszcza że wkrótce będzie ku temu sposobność (Arek wie o co chodzi, Wy dowiecie się wkrótce ;) ).

Na tym etapie nie widzę konieczności dzielenia działu WP na części. Jeśli jednak pojawią się na nim wątki, to pewnie trzeba będzie rozdzielić sprawy dotyczące zarządzania WP, szablonów oraz wtyczek na trzy subfora. Ale to na razie pieśń przyszłości.

Z tym że jest jeden warunek - nie zrobię wszystkiego sam. Mogę stworzyć wizję i wziąć na siebie jej dużą część, ale pomoc Krzyśka i Lapavlo będą mi przez cały czas potrzebne. Panowie? :)
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-23, 19:13   

Lukem napisał/a:

(Arek wie o co chodzi, Wy dowiecie się wkrótce ;) ).

o! to ja się nie mogę doczekać, żeby się dowiedzieć cóż to za tajemnice skrywacie.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-23, 19:14   

Pewnie :) Tyle ile będę umiał to mogę pomóc :) zwłaszcza że na wordpressach siedze już 2 lata, i coś tam już wiem
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-23, 21:29   

Ja mogę w sumie zakręcić się wokół myspota, blog.pl, ownloga i oczywiście Wordpressa! :D

Lukem napisał/a:

Mogę stworzyć wizję i wziąć na siebie jej dużą część, ale pomoc Krzyśka i Lapavlo będą mi przez cały czas potrzebne. Panowie?
Ja się zgadzam :D Tylko muszę wiedzieć, co jak i dlaczego ;)

[ Dodano: 23-04-2010, 22:30 ]

Htsz napisał/a:

Jak przedstawiają się wasze chęci? jak widzicie te działy (ich funkcję, kategorie)? czego oczekiwalibyście od tych działów?

Standardowo nastawienie na pomoc i newsy, newsy i jeszcze raz newsy :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-23, 22:24   

ok, mamy wstępnie trzy osoby do pomocy przy WP, sobota niechaj będzie tym dniem kiedy to ja utworze kategorie dla Wordpress i nadam prawa dostępowe na razie dla moderatorów i pomocników a otworzy się ten majdan kiedy już wszystko będzie gotowe ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-25, 21:45   

Yzoja napisał/a:

o! to ja się nie mogę doczekać, żeby się dowiedzieć cóż to za tajemnice skrywacie.


W sumie to żadna tajemnica, skoro wspomniałem o niej na Blipie w ciągu ostatniego tygodnia. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-25, 21:52   

Dział wordpress już jest, proponuje tam utworzyć kategorię "pomoc" i zacząć przenosić tematy z pomocy ogólnej. Jutro odblokuję forum i zaczniemy to robić. Reszta tematów będzie na początku luzem.

Dział myspot będzie miał na początek trochę więcej kategorii, muszę się zastanowić nad ich nazwami i rodzajem. Na pewno pomoc myspot, szablony i dodatki, może jakieś porady/tricki/tutoriale i ... ? jakiej kategorii wymaga jeszcze myspot? - jak coś to wszelkie propozycje mile widziane.

Blog.pl w ogóle nie posiada swojego forum, skupiają się na debatach. Można to wykorzystać, jak to widzisz Krzyśku swoimi oczami? poza działem pomocy i dodatków, coś jeszcze - chodzi mi o spersonalizowane potrzeby.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-25, 22:04   

Do wordpressa można dać coś na temat dodatków czyli wszelkie pluginy itp itd, napewno jakieś tutoriale. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-25, 22:14   

nie zauważyłem takich tematów na forum, dlatego napisałem, ze wszystko inne co z pomocą nie jest związane będzie na początek w jednym worku.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz