Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
katse 


Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 7

Wysłany: 2009-07-26, 21:11   

Ojciec Redaktor napisał/a:

Znajdą się tacy, co będą twierdzili, że widzieli przed chwilą żywego Jacksona
Już są, już są!

Swoją drogą, jak się zarejestrowałam to pomyślałam, że temat o Michaelu będzie odgrzewany. Zresztą teraz w ogóle jest o nim głośno - chyba, jak nigdy wcześniej. Trochę już to męczy, ale cieszy mnie, że jak włączam - przykładowo - MCM to wiem, że zaraz będą puszczali jakąś jego piosenkę.

Szczerze mówiąc jestem jego fanką od zawsze, trudno mi się pozbierać po jego śmierci. Zwłaszcza, że wiąże mnie z nim wiele wspomnień z dzieciństwa, jak i sprzed paru lat. Jak wspomniała Asiek, Billie Jean nie jest najlepszą piosenką Michaela. Myślę, że She's Out Of My Life jest najpiękniejszą piosenką Michaela bez dwóch zdań. Ogólnie cała płyta Off The Wall jest jego największym osiągnięciem (jak dla mnie).
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-07-26, 21:13   

Może trochę brzydki demotywator, ale prawdziwy.
(zamiast wszyscy wstaw większość)


 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-07-26, 21:16   

miglu149, zawsze tak jest z kimś "sławnym" i znam. Jeszcze trochę i ta fala minie...
 
  podziel si� tym postem na:
katse 


Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 7

Wysłany: 2009-07-26, 21:36   

Zgadzam się z Krzyśkiem - jak z wszystkim. Szkoda, że teraz narobili takiego szumu dotyczącego jego osoby. Nawet po śmierci nie dadzą mu spokoju. Ale i tak śmieszniejsi są Ci jego nowi przeciwnicy i nastoletni buntownicy, którzy ogłaszają wszędzie gdzie się da, że mają gdzieś, że zmarł, etc. :luka: Zawsze mnie to śmieszyło - kolejna moda na "nie-lubienie" Jacksona.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-07-29, 20:16   

sMiley napisał/a:

szczerze mówiąc, nigdy nie przepadałam za panem Jacksonem, ale jedno trzeba mu przyznać: był on królem popu i tego tytułu mu nikt nie zabierze. na jego muzyce wzorowali się dzisiejsi idole... jedyną jego piosenką, którą zapamiętam do końca życia będzie nieśmiertelny Thriller.


kto się wzoruje na jego muzyce? no i jak już w liczbie mnogiej to parę przykładów
 
  podziel si� tym postem na:
Fun1221 


Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 11
Miasto: Z Miasta ;p

Wysłany: 2009-07-30, 15:10   

Ja tam lubię Michaela Jacksona fajną ma muzykę! ;) Ja nie jestem w stanie określić którą najbardziej lubię piosenkę ponieważ wszystkie są Super! :)
______________________________________________________
Michael Jackson <3
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-08-14, 09:04   

MJ nie żyje a rok temu wydał swój pierwszy pośmiertny album (podobno ma być ich jeszcze 6) i już nie wiem ile singli z niego wyszło, 3, 4? Poza tym wcale się nie zdziwię, jeżeli nagle odnajdą się klipy do tych nut :P
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Fraa 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2011-08-14, 22:52   

Ostatnio w radiu słyszałam, że oficjalnie wiadomo, że kawałków Jacksona starczy na pośmiertne płyty do 2017 roku z palcem w nosie. ;) Jakaś tam wytwórnia tak oznajmiła. Nie pamiętam szczegółów, bo - jak zwykle - nie słuchałam. :P
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2012-12-08, 19:05   

Nie jestem fanką jego osoby, ale muzykę uwielbiam. Szczególnie "Earth Song". Ostatnio się nawet zastanawiałam, dlaczego nikt już nie robi tak genialnych teledysków jak Michael, tylko w większości "gołe tyłki" pokazują.
 
  podziel si� tym postem na:
maniek96 
Blogger.Klub

Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył/a: 23 Lut 2013
Posty: 39

  Wysłany: 2013-02-24, 00:15   

Ja bardzo lubię muzykę MJ. Jako osoba, był bardzo dobry wiele pieniędzy przeznaczył na cele dobroczynne, a media zrobiły z niego... no... Jest to jeden z lepszych muzyków!
 
  podziel si� tym postem na:
Her0 
Blogger.Klub

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 16
Miasto: Choszczno

Wysłany: 2013-05-26, 16:20   

Ja niestety dołączam do grona osób, które doceniły go po śmierci. Chociaż to nie w 100% przez to, ale głównie przez koleżanki, które zaczęły go słuchać i tak jakoś mnie wciągnęło! Teraz też chętnie do tego wracam i uważam, że był genialny w tym, co robił.
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-06-02, 19:34   

Lubię jego piosenki. Wpadają w ucho i dobrze się ich słucha.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz