Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:30
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-03-14, 19:49   

Miglu a słuchaj sobie czego chcesz, ja ci nie zabraniam.
Oglądając koncerty można wysunąć wiele wniosków, tylko trzeba się w to oglądanie ciut zaangażować, i powiem ci, że ma to dla mnie bardzo dużą wartość edukacyjną. Słuchając tak dennej muzyki schodzimy sami do niższego poziomu, bo muzyka ma za zadanie też coś sobą reprezentować i nie koniecznie są to cycki i goła dupa.

Htsz do klubu się chodzi faktycznie żeby potańczyć, ale w klubach leci Muzyka typu techno, trance itp itd, nie słyszałem o klubie w którym by grali Lady Gaga, chyba że mam stare informację.

Jej się nie długo znudzi śpiewanie i zacznie robić w okół siębie szum, choć już to robi, to nie długo będzie to jeszcze bardziej widoczne i denerwujące, i w końcu odejdzie w cień jako kompletne dno.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-14, 21:06   

lapavlo napisał/a:

nie koniecznie są to cycki i goła dupa

Sorry, ale słuchając jej piosenek nie skupiam się na jej cyckach i tyłku. Gdyby tak było, to oglądałbym tylko jej zdjęcia, albo puszczał sobie teledyski bez dźwięku patrząc się jedynie na te miejsca. Ja jednak słucham też samej muzyki, gdzie nie ma ani jej tyłka, ani cycków.

lapavlo napisał/a:

Jej się nie długo znudzi śpiewanie i zacznie robić w okół siębie szum

Nie twierdzę, że tak nie będzie, ale dopóki tworzy muzykę, która mi się podoba, to nie myślę nad tym kiedy przestanie śpiewać.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2010-07-25, 20:57   

Oczywiście każdy gatunek jak i pod rządzi się swoimi prawami, jednak pop jest to muzyka skierowana pod gust przeciętnego słuchacza i nie ma nic specjalnego do zaoferowania. Tak samo jak wielu twórców (nazwanie ich "artystami" to obraza dla znaczenia tego słowa) Lady GaGa nie ma nic do zaoferowania zarówno pod względem wokalnym i lirycznym od przeciętnego wykonawcy muzyki tego gatunku. Nie wprowadziła także żadnych innowacyjnych zmian. Próbuje nadrobić ciekawymi teledyskami i choreografią na scenie swój brak talentu. Tyle mam do powiedzenia i proponuje posłuchać twórczości artystów, którzy mają do zaoferowania coś więcej zarówno pod względem wokalnym, lirycznym i instrumentalnym niż osób, które pragną zaistnieć na 5 minut na scenie.
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-08-15, 20:14   

Tobiasz napisał/a:

Lady GaGa nie ma nic do zaoferowania zarówno pod względem wokalnym i lirycznym

Zażalenia do Kon Live Distribution, ona robi tylko to co jej każą...
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Zoso 


Imię: Krzysiek
Wiek: 29
Dołączył/a: 09 Sie 2011
Posty: 33
Miasto: Trzebinia

Wysłany: 2011-08-25, 12:49   

Od siebie dodam, że jedyne co mam z tą "artystką" przez duży cudzysłów wspólnego to jej twarz na YT oplatająca filmiki innych zespołów, których usiłuję słuchać. Niezmiernie mi to działa na nerwy!
______________________________________________________
mente et malleo
 
  podziel si� tym postem na:
shane 

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 13

Wysłany: 2011-12-11, 21:01   

Lady GaGa - hmm.. Ma mocny głos. Ciekawy styl i dosyć nie codzienne pomysły na siebie. Jednak w tych czasach, to sposób na sukces w stricte tym biznesie.
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-22, 13:37   

Właśnie po raz trzeci zaliczyłem album ARTPOP i muszę przyznać, że materiał jest jak najbardziej w porządku. Nie męczy tak jak BTW pomimo jeszcze większej obecności ciężkich elektronicznych brzmień. Zero tandety, niemal całkowity brak wtórności. Dobra pozycja.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
blondasek 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Lis 2013
Posty: 64

Wysłany: 2013-12-15, 10:17   

kilka piosenek jej słucham ;)
 
  podziel si� tym postem na:
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-09, 20:46   

Jestem wielkim fanem. Poprzednie posty nie były zbyt przyjazne, ale zgaduję, że ich autorzy uważają się za bezbłędnych krytyków muzyki i poezji, jak i wielkich śpiewaków z 5 oktawami w głosie. Oczywiście występy się jeszcze nie odbyły, ale to kwestia czasu...

Temat w sumie dość stary. Cenię sobie Gagę za... dobroć, oddanie dla fanów i szczerość (oczywiście nie wiem, czy JEST szczera, ale mam pewne zaufanie). Głos też ma niczego sobie, teksty pisze sama, więc.. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-01-09, 20:54   

Cytat

Jestem wielkim fanem. Poprzednie posty nie były zbyt przyjazne, ale zgaduję, że ich autorzy uważają się za bezbłędnych krytyków muzyki i poezji, jak i wielkich śpiewaków z 5 oktawami w głosie.


Nie trzeba być kurą, żeby wiedzieć, czy się lubi jajka, czy nie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-01-09, 21:39   

ode mnie dostała plusa po występie w The Graham Norton Show (S14x05). Byli tam jeszcze Jude Law, June Brown, Greg Davies.
Chodzi mi o rozmowę, nie o śpiewanie :P
część pierwsza:

druga:

trzecia:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2014-01-10, 13:42   

Niestety nie trafia ona w mój gust. Kompletnie nie moje klimaty. Mój tata jej słucha, zawsze się mu dziwiłem jak wytrzymuje nerwowo, bo gdy słyszę jej głos to stopniowo zaczynam się irytować. Źle na mnie działa ta pani.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz