Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2011-05-29, 23:25
Autor Wiadomość
Łowca Krwi
[Usunięty]



  Wysłany:    Jaki serwis najlepszy dla bloga

YO!
Ja ma pytanie takie: Jaki serwis jest najlepszy do założenia na nim bloga?
narazie mam w onecie.[color=darkred][/color]

----------------------------------------

ten temat może być już nieaktualny, zapraszamy do nowego wątku: jaki serwis najlepszy na bloga? - czyli gdzie założyć bloga / na jakiej stronie?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-10, 19:23   

Ja polecam eblog, dlatego ze po dwoch latach blogowania i mimo kilku irytujacych momentow nie przerzucilam sie na zadne mylogi czy ownlogi. Najlepsze jest to, ze nawet jak nie prowadzisz bloga przez x miesiecy to mozesz w kazdej chwili do tego powrocic, nikt nie sprzatnie ci sprzed nosa loginu ani nie zamknie bloga ;) Poza tym jest szereg innych ciekawych rzeczy, kosz na grafike, poczta, avatary dla zalogowanych, mozliwosc prowadzenia fotobloga gdzie wgrywasz grafike bezposrednio do bloga (nie musisz uzywac zadnych zewnetrznych serwisow typu photobucket). Zreszta, zaloz to sie przekonasz :)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-06-11, 03:10   

I chybe jest na eBlogu mozliwosc prowadznia videologa, prawda ?
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-11, 11:34   

Wiesz, kiedys byla ale nie bylo chyba zbyt duzego zainteresowania i admin to wycofal, bo teraz nie widze nic takiego. Ale moze za jakis czas to wroci, jak na razie wszyscy wola oldschoolowe prowadzenie bloga :P
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-12, 10:38   

Osobiście (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :) )polecam przejrzenie mojego działu pt. Gdzie blogować?...

Z serwisów blogowych szczególnie polecam Netblog.pl i Bloger.pl . Oba są stosunkowo nowe, lecz oferują podobne możliwości co (e)Blog.pl i nie zawierają uciążliwych reklam.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-12, 12:24   

Wiesz, troche po lepkach te artykuly. To wszystko mozna dowiedziec sie z informacji na stronie glownej... :looka:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Nelly
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-12, 13:37   

Nie każdy ma adresy do każdego serwisu i nie każdy ma chęci.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-12, 13:41   

już niedługo będą jeszcze ambitniejsze artykuły na takie tematy ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-12, 13:47   

Tak, ale daj je napisac blogowiczom danego serwisu, a nie komus komu zachcialo sie napisac recenzje po dniu blogowania... Ja jestem na eblogu od 20 miesiecy i troche znam historie i co w trawie piszczy, a Luke Mica nigdzy nie widzialam na przyklad na forum ebloga i nie ma pojecia o niektorych rzeczach, ktore moglby zawrzec w swoim artykule.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 12-06-2006, 14:45 ]
zeby nie offtopować zbytnio: strona z tego typu rzeczami bedzie podzielona na tekst dla zaawansowanych i mniej znajacych sie, trzeba przygladnac sie serwisom tak jak widzą je własnie ludzie, ktorzy przyszli pierwszy raz oraz tak jak widzą je stali bywalcy. to jednak odrebny temat.


tutaj wypowiadajmy się raczej odnośnie tych, które znamy dobrze i wiemy za co polecamy ;)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-12, 14:41   

Frozen Lust: może i moje opisy są połebkowe, jednak one nie mają i nie miałyby być szczegółowym sprawozdaniem, lecz informacją dla potencjalnego użytkownika, że taki serwis istnieje i warto się nim zainteresować.

wystarczy mi dzień-dwa, bym mógł wyrobić sobie zdanie o tym, czy dany blog-serwis mi się podoba czy nie. patrzę przede wszystkim na ogólną organizację serwisu i na tym też opieram swoje (subiektywne, zaznaczam) oceny. resztę, tzn. historię serwisu, ludzi tworzących klimat danego miejsca, oceni sobie sam czytelnik.

coś przeoczyłem? zdarza się, nie jestem nieomylny. skłonny jestem także naprawiać ewentualne błędy, więc możemy podyskutować o szczegółach...
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-12, 14:45   

Mozemy podyskutowac, ale dopiero wtedy gdy sam bedziesz je znal, a nie pisal z pozycji wszystkowiedzacego bloggera. Skoro temat jest na forum, to trzeba sie do forum odnosic, watpie zeby tej osobie chcialo sie czytac twoje wszystkie wywody. Wystarczylo wybrac dwa najlepsze i przedstawic wady i zalety tak jak ja to zrobilam z eblogiem.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-12, 15:14   

Cytat

Wystarczylo wybrac dwa najlepsze i przedstawic wady i zalety tak jak ja to zrobilam z eblogiem.


napisałem przecież:

Cytat

Z serwisów blogowych szczególnie polecam Netblog.pl i Bloger.pl . Oba są stosunkowo nowe, lecz oferują podobne możliwości co (e)Blog.pl i nie zawierają uciążliwych reklam.


mogę napisać o nich więcej, trochę czasu na nich spędziłem wbrew pozorom, ale postanowiłem pozostawić konkrety...

a skoro już piszemy o zaletach i wadach, to czemu w swoim poście nie wspomniałaś, że eBlog posiada także uciążliwe (to nie tylko moja opinia!) reklamy?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz