Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-11-03, 03:17   

Cytat

Ja wiem że to tak cool - zwłaszcza na tym forum - rozwodzić się jak to administracja nic nie robi. Szkoda słów.
skoro na waszym forum nikt jej nie pomógł szuka informacji gdzie indziej. To forum jest dla blogerów, więc jak dla mnie dobrze dobrała sobie stronę.

aneczka napisał/a:

To tyle w tej sprawie z mojej strony.
Tak z ciekawości - czy to jest oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie?

balthazar, skoro nie możesz założyć żadnego profilu na swoim komputerze to ja tu widzę rozwiązanie następujące:
Piszesz maila z prośbą o skasowanie wszystkich utworzonych przez Ciebie kont oprócz tego najstarszego. Na dowód wysyłasz wszelkie informacje jakich potrzebują do zweryfikowania, że są Twoje - oczywiście o ile łaskawie otrzymasz odpowiedź i mail znowu nie zaginie gdzieś w otchłani internetu ;)

Po skasowaniu wszystkich kont rejestrujesz nowe z innego komputera (np. u koleżanki skoro jej działa). Przenosisz dane i kasujesz stare.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-11-03, 14:07   

Htsz, dziękuję, że ktoś w końcu na mnie nie naskakuje i ma bardziej racjonalny punkt widzenia. Otóż wymieniłam z Aneczką parę wiadomości. Nie wiem czy to czary, czy ręka administratora, ale naprawiła jedno konto - nie wiem jak, pytałam, ale napisała, że po prostu się na nie zalogowała. Czy to możliwe, że coś jest nie tak z moim komputerem i wszystkimi poprzednimi z których próbowałam się logować na te konta? Pytam całkiem poważnie. Czy te komputery mogą mieć zablokowane jakieś porty, cokolwiek?

Napisałam wczoraj e-mail, dziś też na oficjalne konto, czy Aneczka mogłaby skasować tamte poprzednie konta, ale odpowiedzi nadal nie dostałam, a nie chcę jej za bardzo zadręczać, nie wiem, czuję się źle z tym, że użytkownik nagabuje administratora o rozwiązanie problemów technicznych, zrozumiałe, prawda.

edit: ach, i jeszcze gwoli tego, że e-mail nie dotarł? Nie wiem czemu. Żeby nikt mnie nie oskarżał o kłamstwo po raz kolejny dostarczam zrzut ekranu z mojej skrzynki, gdyż właśnie go znalazłam tam w wysłanych. Są tam inne loginy, ponieważ jak już mówiłam, kont zakładałam kilka, próbując rozwiązać problem sama.
Print Screen e-mail

Podsumowując, mam nadzieję, że wysłany dziś i wczoraj e-mail dotrze do administratorów bez większych przeszkód.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2011-11-03, 19:51   

aneczka napisał/a:

Yzoja - przejrzałam historię naszych rozmów do końca maja - nic na ten temat. Prześlij mi na gg kopię archiwum gdzie mi to mówiłaś bo ręce mi opadają. Grunt to nie udowodnić że samemu się coś zapomniało co nie?

serio pisałam, nie wiem gdzie, czy na forum się dopisałam do tematu, czy wiadomości na myspocie czy faktycznie GG - meldowałam. Raz na pewno. Ale to było naprawdę lata temu, tzn. sprawdzając u mnie wiadomości - koniec zeszłego roku.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz