Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany:    [myspot] Nie mogę się zalogować do konta.

Na wstępie powiem, że czytałam wszystkie związane z tym wątki na forum na myspot.pl, sprawdzałam zablokowane porty, jaki mam adres ip, czy jest blokowany, sprawdzałam inne przeglądarki zastosowałam wszystkie rady, żadna nie podziałała, a poza tym nikt nie miał aż tak dużego problemu z logowaniem. Wysłałam wiadomości do moderatora i obu adminów, czekałam cierpliwie na odpowiedź, pisałam na forum, ale odpowiedzi były jedynie ironiczne. Summa summarum to już się robi... No po prostu nie chcę tu użyć nieprzyjemnego słowa, po prostu czuję się ignorowana. Postanowiłam napisać do ogółu, może tu ktoś chociaż mi coś podpowie? Albo ma podobny problem? Albo przynajmniej odpowie mi w przyjemniejszy sposób?

Otóż mój wygląda następująco: założyłam sobie nowy profil (chcę się przenieść na nowy, jeśli kogoś by zastanowiło po co), wypełniłam formularz i nie mogę się zalogować; myspot wciąż każe mi wpisywać login i hasło. Tak więc usunęłam cookies. Nic. Zrestartowałam komputer. Nic. Spróbowałam się logować z IE i również nic, a po kilku próbach już w Firefox zrobiło się coś w tym rodzaju: http://img88.imageshack.us/img88/17/46067819.png (dodam, że gdy klikam w ten Panel Administracyjny, myspot znów odsyła mnie do strony logowania.) Potem spróbowałam założyć inny profil, stało się dokładnie to samo, tyle tylko że tym razem mogę wysłać sobie e-mail o zmianie hasła, więc wpisałam ten ciąg cyfr i literek, tak samo, nie mogę się zalogować.

Wcześniej miałam neostradę, myślałam, że może to problem z dostawcą internetu? Albo może problem z moim systemem operacyjnym? Tyle tylko, że zmieniłam dostawcę na netię, a na urodziny dostałam nowy komputer, do tego z innym systemem operacyjnym.

Nowy profil jak na ironię istnieje, adres to http://balthazar.myspot.pl, tyle tylko, że nie mogę nic na nim edytować.

Mam nadzieję, że uda się z tym coś zrobić. Albo chociaż odpiszcie mi, że się nie da! Proszę, naprawdę czuję, że mój problem jest ignorowany. I nie interesują mnie odpowiedzi w stylu "Po prostu przerzuć się na nowy serwer blogowy."

Pozdrawiam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2011-10-27, 14:58   

po pierwsze - screen mocno nieaktualny o.O myspot nie wyświetla reklam od co najmniej 4 miesięcy, a podane na podane konto jakoś się zalogować mogłaś - widać to po datach założenia i logowania.
po drugie - skoro sprawdziłaś wszelkie ewentualności, to także sprawdziłaś, czy masz zainstalowaną i włączoną javę w panelu administracyjnym swojego komputera. Jeśli nie jest zainstalowana bądź zainstalowana ale nie włączona - może cię nie logować (tak, serwis jest naszpikowany skryptami i żeby działy jak trzeba, musi być włączona java)
po trzecie - dostawca internetu nie ma tu nic do rzeczy, no chyba, że filtruje pakiety poprzez proxy, jedyne co mi przychodzi do głowy to ustawienia przeglądarek (być może ustawione jest niekorzystanie z cookies lub ich usuwanie, lub na stałe włączony inprivate).
po czwarte - jak się uprzeć, to winą można obarczyć także ustawienia modemu czy routera - blokowanie plików, adresów www czy poszczególnych słów/zwrotów - także może przynieść podobny efekt.

Z tego co mi wiadomo, serwis kilkakrotnie był sprawdzany, resetowany a wszelkie sesje ustawione "do pionu", więc takie sytuacje nie mogą mieć miejsca - jedynym wytłumaczeniem mogącym powodować coś takiego może być problem po twojej stronie. Bo sorry, ale oprócz ciebie - nikt inny dokładnie takiego problemu nie ma. W przeszłości były to problemy techniczne po stronie serwisu, ale te zostały wyeliminowane i nie ma możliwości by się one powtórzyły (od tamtej pory nikt nie narzeka).

Tak, wiem, że to niezadowalająca odpowiedź.
Niestety lub stety jesteś jedyną osobą która może sprawdzić co i jak jest u ciebie, bo nikt się do ciebie nie teleportuje, żeby zdiagnozować problem.
 
  podziel si� tym postem na:
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-10-27, 17:00   

Nie, nie mogłam. Screen jest stary, bo problem mam od długiego czasu. I właśnie jak wpisuję to hasło i login i wyświetla się to co zrobiłam na screenie, to myspot liczy to jako logowanie. Dlatego wyświetla się, że logowanie było, ale niestety panelu administracyjnego włączyć nie mogę, więc sorry - to się dla mnie nie liczy.

Wiem, że to musi być coś, co ja robię, coś z ustawieniami przeglądarki, coś z komputerem, nie mówię, że to strona przecież, bo rzeczywiście nikt takiego problemu nie ma. Liczyłam na nowe rozwiązania, ale się przeliczyłam, to nie są cookies, to nie jest java, mam ją uruchomioną, tak samo jak przeglądarka jest ustawiona na nie blokowanie cookies. Chyba się poddaję, chociaż szkoda, bo jestem do myloga bardzo przywiązana. Dzięki za odpowiedź :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-10-27, 18:30   

teneniel napisał/a:

sprawdziłaś, czy masz zainstalowaną i włączoną javę w panelu administracyjnym swojego komputera. Jeśli nie jest zainstalowana bądź zainstalowana ale nie włączona - może cię nie logować (tak, serwis jest naszpikowany skryptami i żeby działy jak trzeba, musi być włączona java)
java?a co tam robi java? nie przypadkiem javascript? ale to coś innego niż java :D

1. Czy na innym komputerze (u innej osoby czy w szkole) da się zalogować i wykonywać operacje w panelu administratorskim?
2. Jest możliwość logowania się przez domenę mylog.pl? próbowałaś tędy?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-10-27, 19:14   

1. przed chwilą poprosiłam koleżankę, ona u siebie również się nie mogła zalogować, natomiast jej konto u mnie działa... Tyle, że ono było stare, założone przed zmianami w mylog, tak samo ja miałam konto z czasów, gdy mylog dopiero dodał myspota, tamto konto też mi działało, potem przestało i już nie mogłam się logować z żadnego konta założonego przeze mnie, tylko stare konto przyjaciółki mnie loguje w dalszym ciągu.
2. przez mylog.pl również nie mogę się zalogować
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2011-10-27, 19:32   

http://myspot.pl/login
ja się loguję tutaj, bo tylko z telefonu tutaj loguje, jeśli z niego korzystam.

ps. Htsz, nie mowię o JS a o javie. to też ma znaczenie. co nie znaczy, że JS nie ma.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-10-27, 21:44   

teneniel napisał/a:

ps. Htsz, nie mowię o JS a o javie. to też ma znaczenie. co nie znaczy, że JS nie ma.
tylko w jakim celu ta java? włączone javascript rozumiem, ale javę?

balthazar napisał/a:

Wysłałam wiadomości do moderatora i obu adminów, czekałam cierpliwie na odpowiedź, pisałam na forum, ale odpowiedzi były jedynie ironiczne.
a co dokładnie Ci napisali? masz gdzieś linki do tematów np. z forum? wysłałaś 'oficjalne' pismo do supportu przez formularz kontaktowy?

Bo ja tu widzę raczej winę po stronie dostawcy usługi - mylog/myspot. Skoro koleżanka nie może się zalogować na Twoje konto u siebie, ale Ty możesz zalogować się na jej konto u siebie to wygląda jakby Twoje konto było "popsute". Czy po zalogowaniu się wyskakuje jakiś błąd (błędne hasło, nie można zalogować, zablokowany, zbanowany, "jakieś krzaczki")?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-10-27, 23:11   

A czy to nie jest tak, że gdybym miała wyłączony javascript miałabym problem z wyświetlaniem innych stron? Bo nie mam.

Wysłałam oficjalne trzy albo dwa maile do supportu, wysyłałam też wiadomości prywatne, odpowiedziała mi jedynie moderatorka Yzoja, która napisała, że spróbuje pogadać z Aneczką, żeby zajrzała głębiej w problem, ale odpowiedzi nie dostałam na żadną z moich próśb. Pisałam na forum, inni użytkownicy byli bardzo pomocni, to znaczy próbowali mi pomóc, natomiast admin się popisał. Tu jest link do tematu:

http://forum.myspot.pl/viewtopic.php?id=938

edit: To jest tak, że założyłam kilka kont, które nie działały. Na żadne koleżanka nie mogła się zalogować u siebie, natomiast gdy ona założyła jeszcze jedno konto u siebie swoje, ja mogłam się na nie zalogować. Naprawdę myślę, że to coś u nich, ale głośno tego nie mówiłam. Czy myślisz, że ich serwer może blokować jakieś porty/moje ip? Tę możliwość również rozważałam, ale nie wiem jak to sprawdzić.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2011-10-28, 10:20   

balthazar napisał/a:

Yzoja, która napisała, że spróbuje pogadać z Aneczką, żeby zajrzała głębiej w problem, ale odpowiedzi nie dostałam na żadną z moich próśb

starałam się, jako jedyny moderator chyba jeszcze żyję.
pamiętam Twój problem i mówiłam Aneczce, ale że oni z tym dalej porządku nie zrobili ;/
niedobrze.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-10-29, 17:04   

No nic nie zrobili. Dlatego właśnie napisałam o problemie na tym forum, ponieważ dotyczy ono blogów ogólnie, nie jest to stronnicza strona chwaląca tylko swój nieomylny system. Miałam nadzieję, że ktoś spojrzy na problem obiektywnie, naprawdę zastanawiając się nad każdą opcją, a nie wytykając mi, że mylog nie ma obowiązku pochylenia się nad szarą użytkowniczką.
 
  podziel si� tym postem na:
aneczka 


Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 2

Wysłany: 2011-11-02, 14:06   

Temat jest sprzed tygodnia - screenshot nieaktualny przynajmniej ponad pół roku. Z ostatnich 2 miesięcy mam maile dotyczące zapomnianych haseł, propozycji współpracy i mailingów oraz inne głupoty - od ciebie ani na podobny temat ani jednego.
Prywatne wiadomości to przede wszystkim maile "uprzejmie donoszę" od jednego zagorzałego użytkownika który tropi łamanie regulaminu.

Wszystkie problemy z logowaniem dotyczyły głównie niemożności zalogowania się do paneli bloga, nie panelu profilu.

Yzoja - przejrzałam historię naszych rozmów do końca maja - nic na ten temat. Prześlij mi na gg kopię archiwum gdzie mi to mówiłaś bo ręce mi opadają. Grunt to nie udowodnić że samemu się coś zapomniało co nie? W końcu i tak wiadomo że "aneczka i tak nic nie robi"

Blue - nie mamy Javy. Nie wiem skąd ten pomysł. Upewnij się najpierw zanim coś powiesz.

Ja wiem że to tak cool - zwłaszcza na tym forum - rozwodzić się jak to administracja nic nie robi. Szkoda słów.
Jak dla mnie to jest fake - kolejny podrabiany dowód jaka to wszyscy są ignorowani.
To tyle w tej sprawie z mojej strony.
 
  podziel si� tym postem na:
balthazar 


Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 0

Wysłany: 2011-11-02, 14:25   

Poważnie, Aneczka? "Temat jest sprzed tygodnia", to twój argument? Problem jest sfabrykowany, żeby pogrążyć waszą stronę? Wszystko mi opadło.

Proszę cię bardzo, oto najnowszy screen, nie ma problemu. Czy teraz mój problem coś znaczy, czy nadal będziesz znajdować argumenty dlaczego miałabym kłamać, zamiast coś z tym zrobić? Jeśli chcesz, mam propozycję. W prywatnej wiadomości wyślę ci login i hasło, a ty spróbujesz się zalogować na wszystkie te konta, wtedy pogadamy, hm? Bo próbowałam już tego u kilku znajomych, nie wierzę, żeby to była wina wszystkich ich komputerów.

Print Screen
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz