Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-08-09, 12:39   

Ano, mają gorzej, mają. Co prawda uważam, że każda kobieta powinna mieć brzuszek, a nie kaloryfer i w ogóle ani grama tłuszczu. Ale co za dużo, to niezdrowo :)
A z przytyciem mój mężczyzna ma problem, czego by nie jadł i o jakich porach, nic mu nie pomaga :) Ale mówi się, że takie geny i po 30 przytyje :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

puma 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 43

Wysłany: 2012-08-12, 07:53   

Silaqui napisał/a:

puma napisał/a:


nie jest na odwrót i Bogu dzięki, mogę jeść co tylko dusza zapragnie, dosłownie wszystko nie tyjąc, ale jak pojawi się stres może być minimalny, zjeżdżam dosłownie expresowo. Nie wiem jaka to przyczyna może na starość przybędzie mi tłuszczu :)

A już myślałam, że jestem w tym temacie odosobniona. Nie tyję,jem wszystko, a mały stres i waga leci w dół. I tak przy 170cm ważę sobie 46 kg, w wietrzne dni zapycham kieszenie kamieniami, a w razie potrzeby mogę posłużyć za wieszak^^
Już nawet badania sobie robiłam, czy przypadkiem nie mam problemów z tarczycą, ale gdzie tam! Zdrowa jak rydz, tasiemca nie stwierdzono, a pół bochenka chleba na kolację wciągam z zamkniętymi oczami.
Co prawda kobieta ma szansę okresowo przytyć, ale jakoś do drugiego dziecka mi się nie spieszy :D


:) po drugim dziecku z pewnością powróciłabyś do swojej wagi :) , ale co tam na pewno za kilka lat nasz metabolizm się troszeczkę zachwieje i przybędzie mam nadzieję nie za wiele kg :) )
 
  podziel si� tym postem na:
Luthieenn 
Blogger.Klub


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-08-12, 19:48   

Też mam ogromny problem z przytyciem, choćbym nie wiem co i w jakich ilościach jadła. Fakt faktem, w ostatnim czasie mam trochę problemów i bardzo mało jem, głównie z nerwów, ale zaczyna mnie męczyć mój wygląd....cycki mi prawie zniknęły ;x
Może w końcu zrobię sobie taki miesiąc, w którym będę sporo jadła (nie mam bynajmniej na myśli fast foodów), i nie ćwiczyła ;)
______________________________________________________
http://nightlyw0lf.blogspot.com :)
 
  podziel si� tym postem na:
awap2 
Blogger.Klub


Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 28
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2012-08-16, 16:45   

werka napisał/a:

Są ludzie którzy jedzą wszystko od czekolady po fast foody a są obdarzeni w cudowną przemianę materii, która nic sobie z tego nie robi, że jedzą wszystko i pozostają nieustannie chudzi.

moja siostra też tak miała przez 20 lat, zjadała wszystko co chciała o godzinach, w których jej się chciało, czasem o 2 w nocy jakąś smażoną kiełbasę i takie tam, fast-foody i chińskie zupki to była codzienność i tak jak mówię prze 20 lat było super, jadła najwięcej z całej rodziny a wyglądała jak patyk
po 20 latach jej to przeszło :p i teraz już musi dbać o to co je bo cztery litery rosną

jeśli chcesz przytyć jedz to co ma najwięcej kalorii, ale uważaj z kolei, żebyś nie przesadził, bo o za wysoki cholesterol nie jest trudno, a on nie ma nic wspólnego z wagą, można być szczupłym a mieć za wysoki.
______________________________________________________
Moje blogi:
Przepisy kulinarne | Blog o psach
 
  podziel si� tym postem na:
Niupek-hupek 
Blogger.Klub

Wiek: 22
Dołączył/a: 17 Mar 2012
Posty: 23

Wysłany: 2013-01-12, 12:25   

Pij olej z masłem :P
A tak na serio polecam jeść normalne ale w większych ilościach.
 
  podziel si� tym postem na:
Justine 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Kwi 2013
Posty: 31
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-04-02, 16:18   

Też mam taką przemianę materii mogę jeść i jeść i niewiele widać :) Przytyłam troszkę dopiero wtedy gdy zaczęłam jeść regularnie i urozmaicone posiłki (ok. 4-5 posiłków dziennie) o stałych porach, trochę zabawy z tym jest ale warto, po 2 miesiącach przybyło mi 7 kg i co najważniejsze zostało :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-06-02, 20:55   

Troszkę brzuszka nawet ładniej wygląda niż taki szkielet. No ale cóż to wszystko kwestia gustu.
 
  podziel si� tym postem na:
madfork 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-06-11, 19:47   

O mamo! Jak to czytam to serce mi staje na zawał z ilości tłuszczu. Proponuję wybierz się na siłownie. Znajdziesz tam kilku duuużżyyych panów( u mnie na siłowni jest ich pełno). Zapoznaj się i popytaj jak budowali masę. Na pewno Ci doradzą jak w miarę zdrowo przybrać na wadze, a nawet później wyhodować na tej bazie całkiem fajne mięśnie.
 
  podziel si� tym postem na:
aniusiablondyna 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 26
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-03, 14:25   

oj ja bym chciała przytyć, ostatnio przytyłam 3 kg cóż to była za radość kilka dni później znów schudłam :(
 
  podziel si� tym postem na:
percepcja 
Blogger.Klub


Imię: Magdalena
Wiek: 32
Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-09-09, 22:42   

a moje czterdzieści kilogramów jak było, tak jest. I nieważne, że jem jak nawiedzona. No cóż, najwyraźniej tak już mamy.
 
  podziel si� tym postem na:
polekk 


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lis 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-11-24, 20:39   

madfork napisał/a:

O mamo! Jak to czytam to serce mi staje na zawał z ilości tłuszczu. Proponuję wybierz się na siłownie. Znajdziesz tam kilku duuużżyyych panów( u mnie na siłowni jest ich pełno). Zapoznaj się i popytaj jak budowali masę. Na pewno Ci doradzą jak w miarę zdrowo przybrać na wadze, a nawet później wyhodować na tej bazie całkiem fajne mięśnie.


dokładnie, odpowiednia dieta i ćwiczenia do tego jakaś suplementacja w postaci odżywki białkowej i węglowodanowej i jedziesz!
 
  podziel si� tym postem na:
creativamente 
Blogger.Klub

Imię: Marta
Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-01-05, 16:18   

przytyć podobno jest mega trudno, ale do czasu, podobno po 20-25 roku życia przemiana materii jest mniejsza i jest łatwiej ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz