Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lern2Ern 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 28
Dołączył/a: 03 Sie 2014
Posty: 27

Wysłany: 2014-08-03, 19:39   

Idź do McDonalda i stołuj się tam dzień w dzień, na pewno przytyjesz :D
Ale nie wiem z jakim skutkiem dla organizmu xd
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pointless 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-08-04, 10:28   

Ja kiedyś miałam wielki problem, żeby przytyć, nic mi nie pomagało, żadne wzbogacanie diety, itd. Aż wyjechałam na studia i zwykle rano nie chciało mi się robić śniadania to kupowałam codziennie w piekarni pączka i takim sposobem w 2 miesiące przytyłam 5 kg. hahahahaha
No i w końcu mogłam powiedzieć, że wyglądam jak człowiek!
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
flapi 

Dołączył/a: 05 Sie 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-08-05, 18:18   

Ja opisze wam mój sposób na przytycie, bo też nic niepomagało. Mam jakieś 190cm wzrostu i ważyłem niecałe 70kg. Dużo jadłem a mimo wszystko cała masa szła przez moje ciało nie zatrzymując się w nim. Jedyne co mi pomogło to siłownia! W 8 miesięcy przy jedzeniu znikomej ilosci kupnego białka w proszku przytyłem 18kg i to praktycznie mięśni przez co od razu poprawił się mój wygląd :d
 
  podziel si� tym postem na:
NakarmUmysł 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 1

Wysłany: 2014-08-13, 10:55   

flapi napisał/a:

Ja opisze wam mój sposób na przytycie, bo też nic niepomagało. Mam jakieś 190cm wzrostu i ważyłem niecałe 70kg. Dużo jadłem a mimo wszystko cała masa szła przez moje ciało nie zatrzymując się w nim. Jedyne co mi pomogło to siłownia! W 8 miesięcy przy jedzeniu znikomej ilosci kupnego białka w proszku przytyłem 18kg i to praktycznie mięśni przez co od razu poprawił się mój wygląd :d


No właśnie, siłownia to chyba najlepszy sposób na zdrowe przytycie. Do tego prawidłowe odżywianie, dużo kalorii i białko. Na pewno lepsze to niż opychanie się pączkami ;p
 
  podziel si� tym postem na:
goshka 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 60
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-09-01, 13:08   

Silaqui napisał/a:

puma napisał/a:


nie jest na odwrót i Bogu dzięki, mogę jeść co tylko dusza zapragnie, dosłownie wszystko nie tyjąc, ale jak pojawi się stres może być minimalny, zjeżdżam dosłownie expresowo. Nie wiem jaka to przyczyna może na starość przybędzie mi tłuszczu :)

A już myślałam, że jestem w tym temacie odosobniona. Nie tyję,jem wszystko, a mały stres i waga leci w dół. I tak przy 170cm ważę sobie 46 kg, w wietrzne dni zapycham kieszenie kamieniami, a w razie potrzeby mogę posłużyć za wieszak^^

:( a u mnie na odwrót, wystarczy chwila nieuwagi i zapomnienia i waga szybuje w górę, tak samo jak przy stresie (stresy zajadam i nawet nie wiem kiedy) nawet przy corocznych, okresowych problemach żołądkowych nie chudnę i jak trafiam na izbę przyjęć w szpitalu, to się nawet mną nie przejmują, bo przy "niejedzeniu" (czyt. bardzo ostra dieta - nie mylić z odchudzającą - odrobina rozgotowanego ryżu, albo troszkę ziemniaczków z gotowanym mięskiem i marchewką niczym dla niemowlaka, bo nic innego nie przechodzi) moja waga nawet nie drgnie w dół :dobani: :zdziwko:
______________________________________________________
zapraszam na Moje Pyszne Siódme Niebo i na fanpage na Facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
zarazik1 
Blogger.Klub


Imię: Przemek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 05 Kwi 2015
Posty: 68
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-05, 18:49   

Problem przytycia jest ważny, ale niedoceniony. Tak samo sprawia problemy, jak nadwaga.
Większość osób powie: "super, jesteś szczupły, ciesz się" lub "extra, możesz jeść i nie tyjesz". Tyle, że ilu znam takich osób, każda ma z tego powodu kompleks, że wygląda jak szkieletor.

Tyć też trzeba umieć. Błagam, nie odsyłajcie do McD. Trzeba zwracać uwagę na jakość posiłków ich ilość. Ważna jest podaż kalorii, ale większą uwagę powinien skupiać indeks glikemiczny.

Widzę, że temat jest chwytliwy. Cieszę się, bo buduję nową stronę o zdrowym żywieniu, dietach w popularnych chorobach i o otyłości czy niedowadze.

Zdajecie sobie sprawę, jak dieta jest ważna w codziennym życiu?
______________________________________________________
Student. Pasjonat muzyki. Prawie lekarz. Bloger.
Zapraszam do mnie: http://www.thinkhealthypz.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
annia_o 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Cze 2015
Posty: 26
Miasto: Łódź

Wysłany: 2015-06-06, 15:05   

O jak się cieszę, że jest więcej takich osób, które chcą przytyć. Walczę z tym od dłuższego czasu i efekty marne. A nie chcę przytyć na fastfoodach, tylko jednak zdrowo (więc warzywa i owoce itp.). Powinnam jeść co najmniej 2500 kcal i to bywa niewykonalne, bo zapycham żołądek marchewką :P
______________________________________________________
www.pudelka-zapalek.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Kasix 


Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2015-07-04, 15:03   

To zrezygnuj z marchewki Annia ;P A serio to na masę najlepiej stosować diety kulturystów "na masę" i ćwiczyć w odpowiedni sposób.
 
  podziel si� tym postem na:
Vess 
WordPress.Klub


Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 24

Wysłany: 2015-07-06, 20:39   

Całe życie chciałam przytyć, a jak już przytyłam, to czułam się okropnie, bo przybyły dwa centymetry w talii, ech. Jednak lepiej mi w szczupłości ^^.

Ale, odnośnie do tematu, przytyć szybko się po prostu nie da - tak samo, jak nie da się szybko schudnąć. Czy w jedną, czy w drugą, straszna robota.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz