Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Nula. 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 180

Wysłany: 2009-02-06, 20:47   

flov, wolałabym mieć takie miękkie niż cierpieć z powodu bolących skórek i za krótkich paznokci które się połamały... grr. :/ :looka:
______________________________________________________
...czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym ...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

flov 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 64

Wysłany: 2009-02-06, 20:57   

Ale na skórki można pochłaniać Capivit (przetestowane - wynik pozytywny), a na połamane paznokcie Skrzypovitę ;) wg reklam powinno zadziałać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Nula. 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 180

Wysłany: 2009-02-06, 21:06   

Cytat

wg reklam powinno zadziałać

Nie na każdy rodzaj paznkci.
Używałam wielu odżywek, ale to nie dla mnie. Niedosć że mało pomagają to nie umiem usiedzieć w miejscu mając na paznokciach jaki kolwiek lakier . A tabletki też są dla mnie problemem, gdyż jestem niesystematyczna. I szybko o nich zapomne... Taki mój problem... wiem że skoro bardzo chce to poprawić to powinnam sie postarać, ale skoro ja nie umiem? :niepewny: :wstyd:
______________________________________________________
...czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym ...
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-02-06, 21:22   

flov napisał/a:

hm, ja czytywałam nieraz, że krótkie pomalowane na ciemno wydają się jeszcze mniejsze...

no co Ty, bzdura. to znaczy z optycznego punktu widzenia, to może rzeczywiście, ale z drugiej strony, wyglądają super takie paznokcie krótkie. sama swoje piłuję, żeby właśnie tak ładnie wyglądały jak są pomalowane na ciemno.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Amel 


Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 29
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-02-08, 00:15   

Nula. napisał/a:

A tabletki też są dla mnie problemem, gdyż jestem niesystematyczna.


ale skrzypovita czy capitvit to nie tabletki antykoncepcyjne :P :P

Amira napisał/a:

Cytat
tipsy to zenada :wstyd: :szok:

nie zgadzam się. na wyjątkowe wyjścia - w sam raz, jeżeli dziewczyna nie ma odpowiednio zadbanych paznokci. poza tym jak są dobrze zrobione, to w życiu nie powiesz, że to tipsy ;)


nie spotkałam jeszcze kobiety ze zrobionymi tipsami aż tak dobrze, żeby wyglądały jak naturalne. Raczej zdarzało mi się pomyśleć, że ktoś ma tipsy.

Sama ma kiepskie paznokcie. Są takie cieniutkie i w ogóle mam dziwną płytkę (może jestem dziwna, ale jak byłam mała - jakoś do siódmego roku życia - to tata mi zawsze piłował paznokcie i pilnował skórek, więc uważam, że przez niego mam takie 'szerokie' pazury : P).
Staram się o nie dbać, ale niestety jestem osobą uczącą się, a nie pracująco-zarabiającą i nie stać mnie na jakieś świetne odżywki, aczkolwiek moja mama co miesiąc kupuje coś takiego. Smaruje się przez tydzień bez zmywania, codziennie i powinno być widać efekt. Nigdy go nie zobaczyłam, bo od września zaczęła się szkoła i stres, a ja zamiast ogryzać paznokcie to zgrywam lakier... choćby nie wiem jak był obrzydliwy. W wakacje miała świetne paznokcie, nie łamały się, nie rozdwajały... Jeszcze pięć miesięcy... ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-02-08, 13:43   

Amel napisał/a:

nie spotkałam jeszcze kobiety ze zrobionymi tipsami aż tak dobrze, żeby wyglądały jak naturalne. Raczej zdarzało mi się pomyśleć, że ktoś ma tipsy.

kiedyś miałam tipsy, ale nie były one zrobione w ten znany sposób, jak u lalki barbie ;) wyglądały naturalnie i dopóki nie powiedziałam głośno, że to moje (a nigdy się raczej nie przyznawałam :P ) to koleżanki non stop zazdrościły mi takich udanych pazurków i pytały o rady :P nie sztuka nawalić sobie gwiazdek na paznokcie.

ja niestety od jakiegoś czasu nie mam dobrych paznokci. latem i wczesną jesienią były świetne, ale to kwestia zmiany klimatu i innych czynników. teraz moja jedyna nadzieja w odżywkach, które na szczęście działają.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-02-08, 14:27   

Fajne są te takie tipsy, że tylko białą końcówkę się dokleja i na całego paznokcia nakłada żel. Wtedy to wygląda naturalnie i elegancko.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-10-07, 13:12   

ja mam swoje naturalne mega twarde i mega długie. tzn może i nie mega bo wg mnie są wystarczająco długie by nadal móc je nazwać ładnymi, a gdy są za długie to dla mnie trącą plastikiem. Od dzieciaka mam takie paznokcie dzięki genom dlatego takie długie nosze od ostatnich klas szkoły podstawowej. Słyszę wieeeele komplementów albo pytań czy to na pewno moje naturalne. Zdarzało się, że zmywałam na przerwie lakier by udowodnić, że naturalne ;P takie niedowiarki! najczęściej jednak rzucane są obraźliwe hasła w stylu: spox tipsy. A ja tipsów (akrylów, żelów i innych hybrydów czy co to tam jest) nie noszę i nigdy nie będę bo wyglądają tandetnie i mega wsiowo. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale ja mam prawo wyrażać własne zdanie.
Jedynym wytłumaczeniem jest ślub. Sama gdybym nie miała ładnych paznokci w dniu ślubu skusiłabym się na jakieś żelowe udoskonalacze. Inne "okazje" nie są dla mnie okazją.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
karolinna18 
Blogger.Klub


Imię: Karolajn
Wiek: 32
Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-10-13, 09:51   

Mam zniszczone paznokcie, nie wiem co je niszczy, chyba zmywacz (?), może lakiery. Mam długie.
 
  podziel si� tym postem na:
introvertx 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-10-14, 11:37   

Mam paznokcie średniej długości i można powiedzieć, że ich ratunkiem jest jakikolwiek lakier. Od zawsze miałam skłonności do obgryzania a kiedy są pomalowane to i mi ich szkoda więc tego nie robię :) Sztuczne paznokcie.. hm tipsy które możemy kupić w drogerii jak dla mnie są tandetne ale np żelowe podobają mi się :)
 
  podziel si� tym postem na:
Niebieskoszara 
Blogowicz.Friend


Dołączyła: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-11, 22:28   

Naturalne, raczej krótkie- maluję zazwyczaj odżywką. Kolor od okazji ;)
______________________________________________________
FITLovin' - treningi, zdrowe odżywianie, lifestyle
 
  podziel si� tym postem na:
oszka 
Blogger.Klub


Imię: oszka
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-12-04, 00:17   

u mnie paznokcie dość kruche, ale z odżywką Eveline dają radę i nie łamią się już tak często. Zawsze pomalowane, staram się by były długie i zadbane.
______________________________________________________
nowości kosmetyczne, swatche, porównania i recenzje. zapraszam na un-usual.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz