Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-02-12, 08:04   

Mimo że byłam szaloną, imprezową dziewczyną nigdy nie przydarzył mi się jednorazowy przygodny seks! Czasem sobie myślę że szkoda ale z drugiej strony... Teraz już za późno. ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

nomissn 
Blogger.Klub


Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 41

Wysłany: 2013-02-19, 20:52   

Dla mnie ostatnio imprezy kończą się stratami - wczoraj rozwalili mi łóżko :( a wcześniej spalono parkiet - właściciel na pewno ucieszy się
______________________________________________________
A tutaj bawię się i piszę o mądrych głupotach
 
  podziel si� tym postem na:
Lis Zwiadowca 


Dołączył/a: 16 Lut 2013
Posty: 41
Miasto: Wojnewidział

Wysłany: 2013-02-19, 21:14   

Oj zdarzały się na imprezach różne przygody, z kilka zakończonych tym intymniejszym i przygodnym doznaniem. Mój hipochondryzm trochę mi przez to spać nie dawał :d.
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-02-20, 14:40   

Mój imprezowy styl życia już miną czasem czuje się jak bym miała pod 60 jak zacznie w plecach strzykać a tu tyle życia jeszcze przede mną. Może już swoje wyszalała. :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
tandem 

Dołączył/a: 22 Sty 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-02-21, 08:51   

Ja swoje życie imprezowe zacząłem dopiero po ogólniaku, wiadomo praca to i kas na takie imprezy. No i prowadzę go cały czas... może z przerwami na sezon zimowy :P
 
  podziel si� tym postem na:
KoKa 
Blogger.Klub


Imię: KoKa
Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-02-27, 17:29   

Wiodłam wiele lat mocno imprezowy styl życia - z różnym skutkiem. Jednorazowe przygody seksualne były nieodłączną częścią tego całego zamieszania. Jednak nie uważam, aby był to powód do dumy.

Niejednokrotnie, nie zważając w ogóle na konsekwencje pozwalałam sobie na ekstremalne eksperymenty. Dzisiaj mam już znacznie większą świadomość podejmowanego ryzyka. Zrezygnowałam też całkowicie z picia alkoholu.

Pozdrawiam
K.
______________________________________________________
P.owiedz tylko słowo...
 
  podziel si� tym postem na:
radeko89n 
Blogger.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 02 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Zielona Góra

Wysłany: 2013-03-03, 00:12   

Imprezowy styl życia? Brak pomysłu na życie..
______________________________________________________
http://oczamimlodegopolaka.blogspot.com/
Zapraszam na mój blog opiniotwórczy
 
  podziel si� tym postem na:
tandem 

Dołączył/a: 22 Sty 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-03-04, 08:55   

radeko89n napisał/a:

Imprezowy styl życia? Brak pomysłu na życie..

Brak pomysłu na życie ??? dlaczego tak uważasz ??? Mam plan na życie który realizuje a zabawa to zabawa, jedni siedzą i czytają książki (też to robię) inni się modlą a trzeci się bawią na imprezach czy innych spotkaniach towarzyskich
 
  podziel si� tym postem na:
radeko89n 
Blogger.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 02 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Zielona Góra

Wysłany: 2013-03-05, 18:44   

Brak pomysłu na życie ??? dlaczego tak uważasz ??? Mam plan na życie który realizuje a zabawa to zabawa, jedni siedzą i czytają książki (też to robię) inni się modlą a trzeci się bawią na imprezach czy innych spotkaniach towarzyskich

Chyba nie do końca zrozumiałeś temat... Chodzi tu o ludzi którzy non stop balują. Imprezy są potrzebne, ale dla niektórych jest to priorytetem. Kto nie lubi się zabawić? Każdy to lubi i nikt tego nie neguje. A temat brzmi: "imprezowy styl życia" więc nie rozumiem Twojego znaku zapytania???
______________________________________________________
http://oczamimlodegopolaka.blogspot.com/
Zapraszam na mój blog opiniotwórczy
 
  podziel si� tym postem na:
tandem 

Dołączył/a: 22 Sty 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-03-06, 08:48   

Miałem okres w swoim życiu, kiedy imprezy w tygodniu to był standard, szedłem na imprezę , wracałem do domu, trochę snu i do pracy. W weekendy studia i też jakaś impreza, studia skończyłem całkiem dobrze, pracę mam niezłą tylko z imprezowaniem trochę rzadziej bo są inne priorytety... Dla mnie bardziej brakiem pomysłu na życie jest pójście na byle jakie studia żeby tylko przedłużyć sobie młodość ;)
 
  podziel si� tym postem na:
yongle 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 02 Lut 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-03-06, 10:14   

Impreza od czasu do czasu nie jest zła :) Ważne, żeby nie wpadać w ciągi alkoholowe i nie uprawiać seksu bez zabezpieczenia. Ja na szczęście wiem, ile mogę wypić, żeby wszystko było pod kontrolą i wszystkim też polecam znalezienie sobie takiej ilości, żeby się świetnie bawić, ale przy tym wiedzieć, co się robi :) Za bardzo imprezowego trybu życia można potem bardzo żałować.
______________________________________________________
Wszystko o nauce języków obcych. Codziennie nowe fiszki z angielskiego i nie tylko.
fiszkarium, czyli fiszki z języków obcych
 
  podziel si� tym postem na:
Adrian Kraft 
Blogger.Klub

Imię: Adrian
Wiek: 34
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-03-06, 23:22   

Pamiętam, że w przypływie pomaturalnego szaleństwa ze znajomymi chodziliśmy przez jakiś czas codziennie na imprezy. Nie wiem ile to trwało z dwa tygodnie, może ciut więcej. Nawet nie przypuszczałem, że codziennie znajdzie się jakąś imprezę w mieście, chociaż czasami prawie nikogo nie było xd Szczerze mówiąc bardziej to męczące niż można się spodziewać xD I w sumie do dziś nie wiem skąd ja miałem kasę, bo teraz jakbym chciał tak zrobić to pewnie po tygodniu byłbym spłukany xd
Teraz troszkę spokojniejszy jestem, raz na jakiś czas pojawiam się w jakimś klubie ale właściwie coraz mniej bawią mnie imprezy w klubach. Chyba się starzeje czy coś ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz