Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
BaRoNeQ 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 30
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 17
Miasto: Zgierz

Wysłany: 2013-03-31, 05:45   

Adrian Kraft napisał/a:

Pamiętam, że w przypływie pomaturalnego szaleństwa ze znajomymi chodziliśmy przez jakiś czas codziennie na imprezy. Nie wiem ile to trwało z dwa tygodnie, może ciut więcej. Nawet nie przypuszczałem, że codziennie znajdzie się jakąś imprezę w mieście, chociaż czasami prawie nikogo nie było xd Szczerze mówiąc bardziej to męczące niż można się spodziewać xD I w sumie do dziś nie wiem skąd ja miałem kasę, bo teraz jakbym chciał tak zrobić to pewnie po tygodniu byłbym spłukany xd
Teraz troszkę spokojniejszy jestem, raz na jakiś czas pojawiam się w jakimś klubie ale właściwie coraz mniej bawią mnie imprezy w klubach. Chyba się starzeje czy coś ;p



2 Tygodnie ?? Ale jesteś szalony ja jak wyszedłem do kolegi przed dom w maju to do domu wróciłem w sierpniu z debetem na kącie , świstkiem z lombardu za telefon i tablet .Kiedyś się obudziłem i okazało się że jestem właścicielem BMW E36 316M w tym samochodzie spał mój kumpel, nago .A o przelotnym seksie pisał nie będę bo to private .;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

annc 
Blogger.Klub


Imię: Anka
Wiek: 33
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 22
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-06-02, 00:02   

ja mam za sobą etap ostrej imprezy, z używkami i seksem. nie były to nowo poznane osoby, ale jednak luźne relacje. nie uważam tego za powód do dumy, ale szczerze powiedziawszy to całkiem miło to wspominam i cieszę, że spróbowałam i się wyszalałam.
teraz głowa czysta ;)
______________________________________________________
Good Times & Couple Thoughts
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2013-06-10, 01:10   

Owszem, aczkolwiek tylko całowanie.

Jeśli chodzi o coś więcej to także się przytrafiło, ale znałam tą osobę i to od bardzo dawna, a teraz (hm..dziwnym trafem ;D) jesteśmy parą od 6 lat :P
 
  podziel si� tym postem na:
sir Camembę 

Dołączył/a: 10 Cze 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-06-10, 19:32   

pierwszy raz na ostro dwoma mocnymi piwami w ieku 16 lat. teraz mam 29 i upijam się mocno, ale bez zrywek raz na miesiąc.
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-10-21, 23:46   

Nie mam nic przeciwko takiemu stylowi życia, jeżeli prowadzony jest z umiarem. Alkohol jest dla ludzi, ważne, żeby nie żałować tego, co się zrobiło. Nie zdarzyło mi się stracić kontroli nad swoim zachowaniem i zrobić czegoś głupiego (może jakiś pojedynczy całus), ale na trzeźwo prawdopodobnie też bym to zrobiła. Nie rozumiem ludzi, którym co najmniej raz w tygodniu urywa się film, a znam takie przypadki. To już jest dla mnie przesada.
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-22, 01:36   

Aniela80 napisał/a:

Upijanie się jest bez sensu. Imprezowy sposób życia to zagłuszanie smutku i niezadowolenie ze swojego życia.


A Ty co? Psycholog społeczny? Anna Dymna Internetu?

Imprezowy styl życia, to styl polegający na walce z monotonią. Oczywiście nie mówię tu o wiecznym waleniu najtańszego Harnasia z kumplami w lesie.

Mogę Cię zapewnić, że ja prowadzę imprezowy styl życia, wręcz Manson może mi naskoczyć ze swoimi klipami i jestem absolutnie zadowolony z żywota.

A alkoholem smutku się nie zagłusza, tylko go uwypukla, specjalistko.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-29, 00:20   

Kuc_Filolog napisał/a:

Imprezowy styl życia, to styl polegający na walce z monotonią.

Taa, zwłaszcza gdy się taki prowadzi ciągle ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wicked 

Dołączył/a: 26 Lis 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-11-26, 18:16   

Nigdy nie upijam się do stanu, w którym nie wiem co się dzieje. W związku z tym nie przytrafiły mi się jeszcze takie przygody :)
 
  podziel si� tym postem na:
blondasek 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Lis 2013
Posty: 64

Wysłany: 2013-11-28, 22:32   

Ja rzadko na jakieś imprezy chodzę, ostatnio to się na studniówce dobrze bawiłem
 
  podziel si� tym postem na:
Sowa 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lis 2013
Posty: 20
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-11-30, 11:40   

Ja nigdy nie miałam kaca :hyhy:

No i nie jestem typem imprezowiczki - wolę iść do kina niż do klubu... :luka:
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-02-06, 12:21   

Kaca miałam ale naprawdę rzadko, a jeśli chodzi o imprezy, to bardzo je lubię, aczkolwiek w granicach rozsądku jeśli chodzi o ich ilość
 
  podziel si� tym postem na:
MDST 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Dołączył/a: 07 Lut 2014
Posty: 34
Miasto: Glasgow

Wysłany: 2014-02-07, 23:48   

ja mogę leżeć po piątku cały dzień i trzeźwieć, a i tak w sobotę pójdę w nocy na imprezę jak tylko znajdą się chęci. lubię się napić, powygłupiać, nie pamiętać... ale zazwyczaj znam umiar, a już na pewno jak sobie postanowię to nie piję, więc jest dobrze, bo to nie alkoholizm. Pić mocniej zacząłem w wieku 14/15 lat, żadko z jakimiś niespodziewanymi ekscesami. :rotfl:
______________________________________________________
Zapraszam do czytania! Blog mlodego emigranta w Szkocji.
http://mdst-life.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz