Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:42
Autor Wiadomość
MissSaeki 
Blogger.Klub

Imię: Kasia
Dołączyła: 24 Gru 2012
Posty: 27

Wysłany: 2013-03-01, 18:28   

Ja nie jestem chrzestną nikogo, ale o mało nie zostałam. Siostra mojego TŻa miałą pomysł, żebym nią została, tyle, że nam dopiero pół roku na dniach stuknie... Całe szczęście wymyśliła kogoś inengo.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lis Zwiadowca 


Dołączył/a: 16 Lut 2013
Posty: 41
Miasto: Wojnewidział

Wysłany: 2013-03-01, 20:21   

Ja już jestem chrzestnym dwóch chłopców, nie wiedziałem nawet że tak można, i co najlepsze, nie wiedziałem też że można tak nie mając bieżmowania ;D. Staram się dbać o moich chrześniaków, na tyle ile można na odległość. Najbardziej mnie denerwują komunie, ich materialny charakter. Rok temu mój ojciec uparł się że złożymy się na konsole do gier PSP, zaparłem się i absolutnie się na to nie zgodziłem, ale ojciec też nie dawał za wygraną więc sam kupił to cacko, "bo teraz tylko takie prezenty się kupuje". Ja zaś zdecydowałem się na to samo co ja dostałem na komunie, czyli na zegarek. Jakże wielka radość ma była kiedy to zegarek był dla malucha najbardziej absorbującym i zadowalającym go prezentem. PSP ledwo włączył i rzucił w kąt.
 
  podziel si� tym postem na:
AngelikaeM 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Aberdeen

Wysłany: 2013-03-24, 21:21   

Ja jestem chrzestną mojej 10letniej siostry :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-24, 22:15   

AngelikaeM napisał/a:

Ja jestem chrzestną mojej 10letniej siostry :oczami:
a coś więcej w temacie? przeczytaj na pierwszej stronie jakie były pytania do tego tematu ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
AngelikaeM 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Aberdeen

Wysłany: 2013-03-24, 22:26   

Widzę, że się skasowało..przepraszam. Moja siostra ma 10 miesięcy też źle napisałam. A więc odmówiłam już raz kuzynce. Nie byłyśmy zbyt blisko było to 3 lata temu a teraz z innych powodów nie mamy ze sobą kontaktu od 2 lat więc nawet bym nie widziała małej. Po prostu mam takie nastawienie aby się na to nie zgadzać. Siostra dla mnie to coś innego chociaż też chciałam odmówić, ale jednak zmieniłam zdanie kiedy mój brat się zgodził. Zobaczymy jak to będzie za pare lat ale mam nadzieję, że bedzie taki sam kontakt jaki mam z bratem. Dziwnie jest być chrzestną swojej siostry ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Vevo 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 30 Maj 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-06-01, 17:51   

Ja jestem chrzestnym 0,5 rocznego chłopczyka. Co do stosunku rodziców biol. nic się nie zmieniło (mój chrześniak jest ich 5 dzieckiem a mają dopiero niespełna 30 lat). W moim zyciu nic to nie zmieniło. Poprosili mnie to przyjąłem propozycję. Dziecko jest bardzo słodkie. Matka biologiczna jest moją siostrą cioteczną, ale nie mam z nią bliskich stosunków więc z dzieckiem też nie. Jeżdżę do niego z matką bo często rozmawia z tą siostrą. Moim zdaniem nie powinno się prosić osób poniżej 20 roku życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2013-07-13, 14:47   

Moja chrześnica za miesiąc kończy roczek. Staram się odwiedzać ją tak często, jak tylko mogę, ale wiadomo... codzienność, nauka, dodatkowa praca zżerają zbyt dużo czasu.
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-21, 20:42   

Ja nie jestem chrzestną i jak na razie jakoś mi się nie marzy żeby kiedyś zostać.
Ale czas pokaże
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-07-29, 16:48   

Ja zostałam poproszona o bycie chrzestną dla swojego siostrzeńca. Ale odmówiłam.
Nie działa na mnie gadanie, że dziecku się nie odmawia - bo to nie J. mnie poprosił, a jego rodzice. Ja mam poglądy takie, jakie mam, uważam, że jeżeli jest się rodzicem chrzestnym, to powinno się pomagać rodzicom w wychowywaniu w wierze, do czegoś ta funkcja zobowiązuje. I wiem, że bym się z tego nie wywiązała. Przecież ja nawet bierzmowania nie mam.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-29, 17:59   

Daria. napisał/a:

Przecież ja nawet bierzmowania nie mam.
to i tak byś nie mogła, nawet jakbyś się zgodziła. No chyba, że ksiądz nie ma nic przeciwko. Zazwyczaj potrzebne jest zaświadczenie. To samo w przypadku ślubu kościelnego.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-07-29, 18:05   

Htsz napisał/a:

to i tak byś nie mogła, nawet jakbyś się zgodziła. No chyba, że ksiądz nie ma nic przeciwko. Zazwyczaj potrzebne jest zaświadczenie. To samo w przypadku ślubu kościelnego.

Wiem, ale siostra była gotowa szukać księdza, który by nie miał nic przeciwko. Dopiero mój ostry sprzeciw ją otrzeźwił. Chciała mnie wręcz zmusić.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-08-25, 10:20   

Dzisiaj bycie rodzicem chrzestnym ogranicza się często do Chrztu, a następnie sporadycznych okolicznościowych imprez typu urodziny, imieniny, dzień dziecka etc. Instytucja, która nie ma dla mnie dzisiaj już większego sensu. No chyba że postrzegamy ją w kategoriach dochodu, ale wtedy należałoby opodatkować ;-)
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz