Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-20, 15:25
Autor Wiadomość
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-11-11, 15:59   

myślę, że nie odleciałabym jednak na dobre :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-11, 21:30   

Zainwestowalbym w cos, nie wiem dokladnie jeszcze w co, ale dolozylbym wszelkich staran, by te pieniadze pomnozyly sie i wtedy zaczalbym od kupna wizerunku i stylu zycia. W koncu kupienie domu z basenem czy garniaka z 10 tysiakow, jest jak kupno nowego sylu zycia czy wizerunku, co nie znaczy ze ogolnie moj image czy charakter zmienilby sie, pieniadze na mnie tak nie dzialaja, zreszta zawsze je szybko trace i nie mam juz wtedy z nimi problemu.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
goszka 


Imię: Maugoszka.
Wiek: 34
Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 34

Wysłany: 2010-06-17, 22:32   

za 10 milków to ja bym mieszkanie kupiła w mieście albo chociaż dom pod miastem ;) Wykończyła bym je i urządziła po swojemu, wyjechałabym na wakacje gdzieś na jakąś ciepłą wyspę. Kupiłabym samochód ;D
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-06-18, 00:28   

+ byłoby na wykończenie mieszkanka
+ spłacenie kredytu za tenże
+ kupno samochodu
+ lokata albo inwestycja
+ pomogłabym bliższej rodzinie

a reszty nie potrafię wymyśleć, póżno już -_-
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-06-18, 01:09   

ja bym poszedł spać. a potem kupił ziemie w toskanii i zaczął produkować wino :)
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-10-08, 14:29   

kupiłabym sobie ładne mieszkanko
małe autko
górę ciuchów
fajne wakacje co jakiś czas.

a reszta poszłaby do banku i zarabiała.
 
  podziel si� tym postem na:
true 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Dołączył/a: 28 Paź 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-10-28, 04:36   

Usiadłbym na pewno, nie myślał o niczym przez chwilę, a potem sprawiłbym sobie jakiś wymarzony prezent. Na pewno wpłaciłbym trochę na niezależne organizacje, fundacje na świecie, których rząd nie popiera ze względów np. biznesowych. Reszta to standard, manager do pomocy, a ja siedzę na tyłku :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-10-28, 10:20   

true napisał/a:

ja siedzę na tyłku

a ja odwrotnie ;D
wkupilabym sie do firmy pr i tam pracowala dla przyjemnosci bo kocham kreatywna prace, lubie komuś rozkazywac, przewodzic, podpowiadac jak ma zyc, co ma robic bla bla..
kilka patyków wydałabym na dobry foto sprzet i wykupilabym sobie balon albo avionetke i robila zdjecia Roztocza z lotu ptaka ;)
kolejne pieniazki poszlyby na budowe domku dla rodziców bo ten, w którym mieszkają nie nadaje sie juz do zamieszkiwania... no i zabralabym ich na zakupy, bo nigdy nie byli na takich, na których to dla siebie czegos szukaja...
kupilabym bratu ten motor o jakim marzy, ale nie wiem jaki to jest na obecna chwile bo zmienia mu sie co tydzien :D
siostrze kupilabym wlasne autko jakies malutkie i wlasne :)
a najmlodszemu poczekalabym az troche podrosnie i zasponsorowala stypendium w szkole kucharskiej gdzies zagranicą.
chcialabym byc tez aniolkiem strozem dla kogos i po prostu jakiemus maluchowi opłacic leczenie bo wiem jak wazny jest sponsor w rzypadku leczenia.

reszte zachowalabym na koncie i próbowała pomnazac poprzez prace, tak jak mowilam i moze w cos bym zainwestowala?
a kiedys kiedys wydala na swoje prawko, na auto, na dom, na slub, na dzieci, na psa, na kota, na chomika, na to by zycie bylo przyjemne no i odlozylabym na starosc :D
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
true 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Dołączył/a: 28 Paź 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-10-28, 13:28   

Kreatywna praca w swoim zawodzie to nie praca tylko przyjemność, ale z milionami na koncie wydaję mi się, że patrzylibyśmy na takie rzeczy z innej perspektywy. Możemy pisać, że pieniądze nas nie zmienią, ale ja jestem realistą.

Poza tym ciężko mówić o szczęściu w ogólnym znaczeniu. Człowiek dąży do wartości ostatecznych, doskonałych jak np. szczęście poprzez nadanie wartościom pośrednim jakiejś wagi i zdobyciu ich. Dla niektórych są to pieniądze dla innych szczęśliwa i zdrowa rodzina.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Price 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 27

Wysłany: 2012-10-28, 23:56   

Wpłaciłbym najpierw wszystko do banku, a następnie zastanowiłbym się od czego zacząć. Chciałbym najpierw gdzieś wyjechać do np. SPA, aby wszystko przemyśleć i nie popełnić jakiegoś błędu :)
______________________________________________________
http://price-web.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
goniaa84 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 26

Wysłany: 2012-11-05, 19:20   

chyba bym nikomu nie powiedziała, a tak na serio to pewnie bym kupiła domek, nowy samochód, otworzyła nowy biznes, a resztę na konto żeby procenty rosły :)
 
  podziel si� tym postem na:
ganzel 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Lut 2011
Posty: 25

Wysłany: 2012-11-07, 13:00   

Najprawdopodobniej zszedłbym na zawał. :D Ale tak serio, to nie zazdroszczę temu, który by wygrał sam te 50 baniek. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz