Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-11-15, 13:47
Autor Wiadomość
Yaroz
[Usunięty]



Wysłany:    Zacznijmy...

Godzina(05:13)
Natrafiłem na dział,więc opowiem wam dzisiejszą STORY:

Czekałem u matki na swoją dziewczynę, aż wróci z pracy(bidula nie miala kluczy) byśmy razem pojechali do włanego mieszkania. Gdy przyjechala stwierdziliśmy, że zabalujemy i polecieliśmy do apteki(+) co zajęło nam niewiele czasu:P(kupiliśmy co trza).
Do Domu Poszliśmy na piechote(okolo 5km) by podczas drogi ZAKUP się zalogował(tzn...zadziałał)...
Zrobiło się ciepło co oznaczalo, ze jestesmy na miejscu...
Polozylismy sie na lozku zaczelismy "fazowac";p
okolo godziny 04:55 podbilem do komputera by zmienic playlist'e ale zmienilem zdanie i stwierdzilem, ze zrobie sobie bloga o moich fazach, imprezach, koncertach etc...
kliknalem START>mozill* itd. google dziala wszystko dziala wiec wpisalem "MYLOG"
klamka zapadla:D
zobaczylem interesujacy alias typu:pocalujmniewdupe.pl
co dla czlowieka, ktory praktycznie mozgiem jest na plutonie jest jak swiatelko w
tunelu:D jako ze jestem maniakiem komputerowym(ponoc nazywa sie to webma(j)ster)
zaczalem troche czytac..i czytac...i...czytac az przeczytalem wszystko i praktycznie sie poplakalem ze smiechu...Jak wytrzezwieje to dam linki....generalnie to kiedys kozystalem z myloga bo fajne laye byly tam rzeczywiscie. Sam sie bawie w takie rzeczy(tyle ze ja jestem dobry samarytanin i robie za friko co popadnie)....wracajac do tematu to po skonczeniu czytania rozpoczolem od szukania linkow i znalazlem link do tego forum:D:D
no po prostu rewelka:D Naprawde pierwszy raz widze zeby na forum(typu:blog) bylo o uzyFFkach!:D :D<- i te buzki nie oznaczaja zachwytu dla propagandy uzywek, tylko ze ktos przewidzial, ze jednak uzyFFky istnieja...ja niestety jestem uzalezniony od czegośtam i od internetu...na dokladke mieszkam z dziwewczyna i pracuje....do kitu na maxa...

lekki chaos wprowadzilem;/...Niewiem jak to ująć....
Wiecie..Narkomania jest takim samym problemem jak Alkoholizm...
tyle ze narkomania jest niestety tematem tabu ;[
najgorsze jest to ze sporo narkotykow jest leglna...Zyje jak chce...
ale jak dlugo?...narazie mam 18 lat...ile przede mną?
ok kończe jest godzina 06:00
miłych snów :*
A Czy Wy jestescie grzeczni?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-10, 11:36   

Yaroz napisał/a:

A Czy Wy jestescie grzeczni?
nikt nie jest doskonały, kazdy jest od czegoś uzalezniony, chociażby od jedzenia i picia, bo by umarł :P

Yaroz napisał/a:

zaczalem troche czytac..i czytac...i...czytac az przeczytalem wszystko i praktycznie sie poplakalem ze smiechu...Jak wytrzezwieje to dam linki....generalnie to kiedys kozystalem z myloga bo fajne laye byly tam rzeczywiscie.
mamy temat związany z tą stroną, na która trafiłeś => anty mylog

Yaroz napisał/a:

Naprawde pierwszy raz widze zeby na forum(typu:blog) bylo o uzyFFkach!:D
to forum blogowe i ogólnotematyczne, a że spora liczba blogowiczów to młodzież to są tematy młodziezowe, chociaż i starszych dotyczą wszelkiego rodzaju nałogi, które 'małpują' potem ich dzieci ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Yaroz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-11, 22:00   

Muhehehe...no to świetuje rocznice(Moja i dziewczyny)...Ciesze bi jaka odmienność..tym razem nie alkohol...makabra:D
Niyby impreza...Lepiej przystosowac ale kiedy nie zawalam szkoly i pracy i zwiazku to jest w pozadku...sam nie wiem..narazie nie rozwalam sobie zycia chociaz...no nie wiem...
ciesze sie ze nie narkotyki..przynajmniej dzisaj...
i tak wiem ze nie bede bral do konca zycia...taka prawda...
byle bym nie zawalał...
to jest niby forum dla blogowiczow ,,,ja osobicie nie mam swojego bloga( robie strone o sobie a znam b.dobrze PHP i flasha i potrafie robic hybrydy owych jezykow zrobie wlasnego bloga;p)
ale uwialbiam fora(nie tylko warezowe:P) i staram sie udzielac w wybranych dla siebie tematow i mam zdanie, ze tutaj da sie lepiej porozumiec niz na blogach dzie niestety za duzo osob czyta posty(osob za mlodych badz nieodpowiednich a tutaj jednak kto nie chce to nie czyta:D)
Normal...kurcze nie wiedzialem, ze sie zainteresujesz tematem;p...w koncu to ze wzgeldu na ciebie dotarlem na to forum;p Nie myslales moze zeby stworzyc wlasny servis typu blog...mam na mysli w pelni darmowy bez haczykow i innych dupereli..a jezeli masz juz cos takiego to skrybaj do mnie na pw i podaj adress;p
troche odbieglem od tematu;p
nvm;p
Pozdrowienia!
Y.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-12, 01:11   

Yaroz napisał/a:

Muhehehe...no to świetuje rocznice(Moja i dziewczyny)...Ciesze bi jaka odmienność..tym razem nie alkohol...makabra:D
Niyby impreza...Lepiej przystosowac ale kiedy nie zawalam szkoly i pracy i zwiazku to jest w pozadku...sam nie wiem..narazie nie rozwalam sobie zycia chociaz...no nie wiem...
ciesze sie ze nie narkotyki..przynajmniej dzisaj...
i tak wiem ze nie bede bral do konca zycia...taka prawda...
byle bym nie zawalał...
i bez alkoholu mozna sie dobrze bawić ;) ostatnio nawet oglądałem program jak takie imprezowanie z alkoholem wyłącza po kolei czesci mózgu tego 'zwyklego' a potem jeszcze 'zwierzecego' :P

Yaroz napisał/a:

to jest niby forum dla blogowiczow ,,,ja osobicie nie mam swojego bloga( robie strone o sobie a znam b.dobrze PHP i flasha i potrafie robic hybrydy owych jezykow zrobie wlasnego bloga;p)
ale uwialbiam fora(nie tylko warezowe:P) i staram sie udzielac w wybranych dla siebie tematow i mam zdanie, ze tutaj da sie lepiej porozumiec niz na blogach dzie niestety za duzo osob czyta posty(osob za mlodych badz nieodpowiednich a tutaj jednak kto nie chce to nie czyta:D)
dlaczego niby ^^ ? w dodatku śmiem twierdzić, że forum to także blog, tylko bloga forumowego tworzą wszyscy jego userzy dodając posty a inni komentując je :)

Yaroz napisał/a:

Normal...kurcze nie wiedzialem, ze sie zainteresujesz tematem;p...w koncu to ze wzgeldu na ciebie dotarlem na to forum;p
wow :zdziwko: :rotfl:

Yaroz napisał/a:

Nie myslales moze zeby stworzyc wlasny servis typu blog...mam na mysli w pelni darmowy bez haczykow i innych dupereli..a jezeli masz juz cos takiego to skrybaj do mnie na pw i podaj adress;p
myślałem, ale z uwagi na to, że jeszcze w tej chwili jestem nieco biednym studentem nie mam skąd brać dużej kasy na to aby oferowane usługi były dobre i w pełni darmowe ;)
na myśl przychodzi sponsor ? owszem, tylko (i tutaj wróce to tematyki działu :P ) ludzie tacy kiedy widzą w tym co robisz interes uzależniają się od ciebie i w momencie kiedy stajesz się samowystarczalny nie dają ci odejść bo mają jakiegoś haka :) znam takie przypadki nawet w środowisku blogowym... :)

moron robi swój serwis dla ludzi co piszą wiersze => http://pisze-wiersze.pl

Cytat

troche odbieglem od tematu;p
rozumiem, że tematem były twoje zwierzenia o uzależnieniach :P ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz