Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:56
Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-13, 22:11   

Cashee napisał/a:

Tobiasz jest od Ciebie nieco młodszy i usiłuję walczyć o swoje prawa

Masz rację. LM, nie można się poddawać i pozwolić by jakiś małolat czy małolata pozwalała na różne rzeczy. Muszę się także zgodzić z LM, że za bardzo to też nie wskuramy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-13, 23:35   

Ja popieram tą akcję, bo gdy ktoś jest bardziej inteligentny i wnikliwy dojdzie do tego, że ten ktoś nie neguje wszystkich blogów, tylko te zupełnie bezwartościowe, o niczym, które niepotrzebnie zapychają sieć jakimś ścierwem.

A w ogóle to, drodzy nieletni... Trudno się dziwić, że ludzie "gnoją" takich jak Wy... To znaczy nie konkretnie Was, ale rozglądając się dookoła i patrząc na innych przedstawicieli Waszych roczników można wysuwać różne wnioski na temat dzisiejszej młodzieży. Chodziłam do podstawówki, do gimnazjum, do liceum, idę na studia... I szczerze? W swoim roczniku czy chociażby rok niżej nie spotkałam się z takimi numerami jak dzisiaj... Stąd ta kretyńska nowomowa, ta chęć bycia "fajnym"? Bo dzisiejsze pokolenie "młodych" schodzi na psy. Ludzie przestają doceniać wartość słowa i języka polskiego...

W dzisiejszych czasach każdy może opublikować swój tekst, swoje zdjęcie. Kiedyś wymagało to odwagi, a teraz po prostu wystarczy kilka kliknięć myszką i w Internecie powstaje totalny śmietnik.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-14, 09:34   

Cytat

Stąd ta kretyńska nowomowa, ta chęć bycia fajnym? Bo dzisiejsze pokolenie młodych schodzi na psy. Ludzie przestają doceniać wartość słowa i języka polskiego...
- ale z drugiej strony, są młodzi, którzy utrzymują dystans. Ich to może razić.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-14, 10:26   

Mnie też to denerwuję jak widzę "ziomusi z ulicy" czy "barbie". Ten człowiek twierdzi, że wszystkie blogi to pokemony. Są jeszcze zwykłe i profesjonalne, ale on tego nie widzi pisząc takie głupoty.

www.pokemonomstop.fasthost.pl - kolejna akcja antypokemonowa
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-14, 11:54   

bo debilom już nie przemówisz do rozsądku.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-14, 11:56   

Dzieciom Neo nie przemówisz do rozsądku.
 
  podziel si� tym postem na:
Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-07-14, 12:01   

Popieram akcję przeciw pokemonom.

Ale do dobrych blogów - nic nie mam.

Translator na język pokemoński
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-14, 12:07   

Cytat

Dzieciom Neo nie przemówisz do rozsądku.
- o! Ja już nawróciłam dwie osoby :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-14, 12:23   

Chyba TP zrobiła promocje na Neostrade skoro jest tak dużo pokemonów.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-07-14, 22:52   

Cytat

Luke Mica, masz dwadzieścia lat, to i owo oraz znasz się na już trochę na blogach. Bo przecież nikt się nie czepi starszego od siebie faceta i nie zacznie mu robić nawijki o tym, co jest dobre, a co nie...


nie chodziło mi wcale o wiek, ani o Tobiasza. zauważyłem tylko, że cały czas zarzucacie twórcy tej akcji że wrzuca wszystkie blogi do jednego worka - podczas gdy ostatni akapit na jego stronie głównej wyraźnie temu przeczy.

fakt, że trudno go zauważyć na pierwszy rzut oka - ale on jednak tam jest.

także moim zdaniem, droga Cashee i drogi Tobiaszu - jeżeli czujecie się urażeni tą akcją, to znaczy że jesteście też jej adresatami. cały czas myślałem że jest ona skierowana do dzieci, którzy nie czytają regulaminów na forach, piszą sŁeeTaŚnE bLoGu$!3 i ogólnie zaśmiecają sieć swoją obecnością - a Wy oboje na takich nie wyglądacie i z pewnością nimi nie jesteście. więc o co cały ten krzyk?

podobnie jak Zzielona, popieram akcję, lecz wątpię by odniosła ona zamierzony skutek.

co do dyskryminacji wiekowej - osobiście nie zwracam uwagi na wiek rozmówcy czy blogera lecz na to, co sobą reprezentuje i chce przekazać. spotkałem już na swojej drodze wielu ludzi w wieku wczesnego -naście lat, którzy mnie zaskakiwali swoim podejściem do życia czy zdolnościami - kilka przykładów mógłbym wymienić. niestety, tak jak wspomniała Zzielona, obecna młodzież ogólnie "schodzi na psy" i "normalne" jednostki pośród niej cierpią na tym.

jeśli chodzi o mnie - nie byłem pokemonem, choć różnie z tym bywało. :) mam za to 11-letniego siostrzeńca, który od niedawna ma neostradę. patrząc na jego zachowanie w internecie nie można o nim powiedzieć złego słowa - po prostu normalny bawiący się nastolatek.

kończąc zatem ten mój esej - pokemonom mówię stanowcze NIE. mniej lub bardziej normalnym młodym ludziom, którzy w jakiś sposób wybijają się ponad tę nOwOmOwĘ, mają swoje zdanie, szacunek do języka i/lub rozwijają się kreatywnie - równie stanowcze RESPECT.

:groupwave:

uffff. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-24, 20:44   

Bo on wrzuca wszystkie blogi do jednego worka. Nie widziałem, żeby pisało coś o innych blogach.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-07-25, 20:48   

Ech...

Wejdź na ich stronę i przeczytaj ostatni akapit. Cytowałem go zresztą w pierwszym moim poście w tym temacie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz