Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-02-06, 23:24   czy i kiedy warto prowadzić bloga lifestyle

To musi nieść ze sobą jakąś wartość - w postaci wiedzy lub ciekawej osoby. W przeciwnym razie popularność takiego bloga szybko się skończy.

Nie sądziłem, że będę go kiedykolwiek cytował, ale napisał coś co potwierdza moje przypuszczenia i mam nadzieję, że okaże się prawdą:

kominek.in napisał/a:

[..]zmierzch blogów stricte lifestylowych, czyli takich o wszystkim i niczym. Ile ich widzicie w rankingu? Poza mną i Elizą Wydrych nie liczy się w kraju żaden blog lifestylowy, ale jakże mocno trzymają się blogi tematyczne i zarazem bliskie lifestylowi. Karolina, Matylda, Paweł, Andrzej i jeszcze kilkoro innych są drogowskazem dla „młodych” blogerów. Najszybciej i najtrwalej przebijesz się, jeśli poza chęcią pisania o wszystkim, będziesz się także na czymś znał. Nawet ja zmieniam profil i mocniej skupiam się teraz na recenzowaniu i testowaniu. Pisanie o czym się chce i kiedy chce już się nie sprawdza. Trzeba się znać. Na czymkolwiek, to może być nawet niszowa tematyka, bo jak pokazują przykłady Żorża, Moniki, a nawet Łukasza i Romana – z każdego, nawet pozornie mało popularnego tematu – można zrobić doskonałego bloga.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-02-07, 16:48   

Zgadzam się - blog tematyczny ma od początku konkretnego odbiorcę i może ewentualnie poszerzać tematykę zyskując kolejnych czytelników.

Blog o wszystkim i niczym nie ma bazy, na której mógłby się wybić, ani zdefiniowanych odbiorców.
______________________________________________________
Pedagogika, literatura, lifestyle!
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-02-07, 22:44   

A ja czuję, że będę miała blog lifestylowy, tematyczny, o wszystkim. Retyyy. Właśnie to do mnie dotarło.

Htsz, czytałeś książki Kominka? Gość wie, co mówi, w cytowaniu go nie ma nic złego.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-08, 00:23   

bo chyba to naturalny proces ewolucji - jeśli blog staje się dla nas czymś osobistym, to coraz więcej na nim osobistych rzeczy i nas samych. Mój z zamysłu miał być kontrowersyjny, śmieszny i o seksie, a potem stopniowo zaczęły dochodzić inne tematy i chociaż nadal jakoś się trzymam głównego nurtu, to coraz częściej pojawiają się zupełnie inne tematy. No i zrobił się taki lajfstajl.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz