Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
anianarowerze 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-09-05, 01:05   

Mnie AdSense zaakceptowało jak miałam mniej niż 10 postów i około 50 odwiedzin dziennie. No ale ostatnio z nieznanych mi przyczyn mnie wywalili. Szkoda będę im słać codzinnie formularz dwołaniowy, może mnie zaakceptują ponownie
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-05, 01:53   

anianarowerze napisał/a:

No ale ostatnio z nieznanych mi przyczyn mnie wywalili.
strzelam, że może chodzić o zbyt małą ilość tekstów a dużą liczbę zdjęć w postach. Bo z tego co widzę to tylko niektóre wypełniasz treścią także pomiędzy fotkami w galerii.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
anianarowerze 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-09-05, 09:16   

No ale tak miałam od początku to po co by mnie w ogóle akceptowali. Zaczynam podejrzewać, że dlatego że na fb fanpage'u napisałam, żeby przy okazji odwiedzin klikać reklamy. W końcu jest napisane, że nie wolno nakłaniać do klikania
 
  podziel si� tym postem na:
TheBlondeLifestyle 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-09-05, 11:00   

Mi zablokowali reklamy z dnia na dzień, chociaż nie nakłaniałam do klikania, a zablokowali jak w ciagu dwóch dni był skok kliknięć i zarobilami wiecej niż od początku.. Pisałam odwołanie ale nic z tego. Jest to trochę nie fair, że nie podają ci powodu zamknięcia konta? Takie trochę oszustwo, bo nie zrobiłam nic co mogłoby dać im prawo do bana.. A moje zarobki oczywiście zostały nie wypłacone..
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-09-07, 03:24   

A jak myślicie od kiedy można realnie zacząć myśleć o zarabianiu? Po kilku latach? Miesiącach? Czy zgłaszać się do firm, czy czekać aż same przyjdą? Oczywiście wiele zależy od tego co się pisze. Zastanawiam się kiedy do takiego Kominka czy Fashionelki zaczęli pukać reklamodawcy?
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-07, 16:24   

Chyba najwięcej zależy od szczęścia. Potem idzie liczba wyświetleń danego bloga oraz jego tematyka, które mogą zainteresować reklamodawcę. Ja się raczej nie łudzę, że AdSense przyniesie dla mnie jakieś korzyści materialne. Niemniej jednak ustawione mam. Bardziej po to, by na blogu coś się działo. Chociaż może, kiedyś nadejdzie czas na przyjemny efekt uboczny, jakim byłby ciekawy zarobek. :)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-09-07, 16:52   

mariolinux napisał/a:

A jak myślicie od kiedy można realnie zacząć myśleć o zarabianiu? Po kilku latach? Miesiącach? Czy zgłaszać się do firm, czy czekać aż same przyjdą? Oczywiście wiele zależy od tego co się pisze. Zastanawiam się kiedy do takiego Kominka czy Fashionelki zaczęli pukać reklamodawcy?


Z tego co wiem to pierwsze pieniądze Kominek dostał po 4 latach od założenia bloga. Wcześniej miał też inne oferty, ale ich nie przyjmował (z różnych powodów). Trzeba też wziąć pod uwagę, że to były inne czasy. Wtedy NIKT nie myślał żeby zarabiać na blogowaniu.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-09-07, 23:11   

Fakt ultraman, teraz są inne czasy i można szybciej pozyskać reklamodawców lub oni Ciebie. Wszytko zależy do Nas.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz