Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Yzoja
2010-08-09, 13:30
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-08-09, 20:38   

teneniel napisał/a:

o ciekawe rzeczy się dowiaduję na swój temat - ale uzmysłowię, ci coś - NIE JESTEM feministką (chyba takowej na żywo nie widziałeś, ja mam taką w rodzinie i daleko mi do haseł i ideałów głoszonych przez feministki) jedyne co mnie wkurza to wypowiadanie się w temacie na który się nie ma ani wiedzy, ani tym bardziej praktyki.
nie na pisałem, że jesteś feministką, dlatego nie napinaj się i czytaj posty ze zrozumieniem. Ja też nie lubię jak ktoś wypowiada się w tematach, których nie ma wiedzy a twój poprzedni post - poza pierwszym akapitem nawiązującym do tematu - jest serią domysłów, zdań wywołanych błędną interpretacją mojego posta. W powyższym temacie to samo. Strasznie się tych dzieci uczepiłaś. Nie wyżywaj się jednak na mnie skoro cię coś boli w tej kwestii i skończ tą dyskusję nie na temat.

Kolejne nieporozumienie. Wypowiedź moja dotyczy potencjalnego klienta, osoby, której nie obchodzi komu i kiedy się coś urodziło, spalił się dom czy wypadł ząb, bo to prywatne sprawy właścicieli i pracowników. Klient inwestując w coś ma także pewne oczekiwania co do jakości usług, jeżeli ta usługa nie spełnia jego oczekiwań, daje o tym znać a gdy od strony osób odpowiedzialnych nie ma odpowiedniej reakcji to coś tu jest nie tak, nie sądzisz? klient nie zastanawia się kto konkretnie jest za to odpowiedzialny, dla niego administrator to "ktoś" i ten ktoś jest temu winny. W firmach po to jest rozdzielność zadań i stanowisk, aby dyrektor wiedział kogo wytargać za ucho za te zaniedbania.

teneniel napisał/a:

że co?
na jaką niby firmę o.O
spółka tylko świadczy dla nich usługi obejmujące sponsoring - nie sądzę, by to była rodzina Outiego i Ann czy byli jej właścicielami (zwłaszcza, że spółka z Warszawy, a oni mieszkają na drugim końcu Polski).
to jakby trochę nielogiczne, nie sądzisz?
jakbym ja wzięła sponsorowany hosting, to tez byś uznał, że działam komercyjnie, bo wyświetlam reklamy?
HELLO! utrzymanie serwisu nie jest darmowe! serwis, by zwróciły się pieniążki (choćby na 0) musi wyświetlać reklamy, a póki co, OUTI i An działają jakby charytatywnie bo serwis nie przynosi ani trochę zysków -_-

geez, czy ja muszę wykładać całą ekonomię?
zamiast wykładać ekonomię poczytaj regulamin :) bo spółka jest właścicielem myspota, usługodawcą a także gromadzi i przetwarza twoje dane osobowe. Wszystko masz szaro na szarym tu: http://myspot.pl/terms zatem w odpowiedzi na jaką firmę odpowiem na Elektro-Gaz s.c. a Marcin i Ania są tam administratorami. Jest to zapewne pewien zabieg dotyczący podatków itp. bezdetow, ale to nie jest istotne. Ważne co jest napisane i jak to wygląda oficjalnie.

Nie musisz mnie edukować z tego ile co kosztuje, bo doskonale wiem. Serwer dedykowany, na którym stoi Blogowicz też nie działa za ładny uśmiech. Jeżeli serwis nie przynosi im zysków to mają problem, ale nie jest to problemem klienta od strony zamartwiania się. Klient traci na tym, że nic się nie dzieje w jego sprawie.

teneniel napisał/a:

a ocenianie czegoś na podstawie tylko niepotwierdzonych informacji tylko świadczy o... dopisz sobie resztę. ja nie muszę.
zamiast wypisywać głupoty sam zapytałbyś ich bezpośrednio i miałbyś obraz sytuacji, a tak tylko ploty tworzysz.
celowo zaznaczyłem, że to ocena tutejszych wypowiedzi, zupełnie jakbym przewidział twoją reakcję ;) wypowiadają się tutaj użytkownicy myspota, więc w sumie informacje praktycznie z pierwszej ręki :)

teneniel napisał/a:

Htsz, z całym szacunkiem, ale zwyczajnie zależy ci na zjechaniu serwisu tylko dlatego, że kiedyś serwis źle prosperował.
Może kiedyś rzeczywiście mogło mi na tym zależeć. Od dłuższego czasu mam neutralne podejście do tego serwisu, nie śledzę jego poczynań na bieżąco a jedynie od czasu do czasu lub tyle co wyczytam z postów na forach ;) Owszem moje posty to moja prywatna opinia jednak staram się postawić na miejscu potencjalnego klienta Myspot (wiekszośc pewnie nawet nie wie kim są administratorzy). Jak dla mnie nie można tłumaczyć kogoś sprawami prywatnymi, bo biznes to inna płaszczyzna a jeżeli ktoś decyduje się na komercyjne działania to musi być przygotowany na to, że odbiorca tez ma swoje zdanie. To jak wyglądają relacje obu stron w dużej części decyduje o tym jak marka jest postrzegana na zewnątrz. Ludzie czytają opinie i nie szukają tylko tych pochlebnych.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz