Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany:    NAJBARDZIEJ WPŁYWOWI BLOGERZY POLSKI W 2012 R.

http://www.kominek.in/201...olski-w-2012-r/

Widzieliscie? Zgadzacie sie? Ja z całej listy znam tylko macademiangirl.blogspot.com (ale to dlatego, że widziałam, że dali ją dzisiaj na głównej na Onecie), segritta.pl (znam, ale nie przepadam), fashionelka.pl (też znam, ale nie przepadam).
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-01-21, 23:41   

To tak jak i ja... nie wiem, staram się być na bieżąco z tym co się dzieje, a jakoś nie widziałem żadnego z tych super aktywnych i wpływowych blogerów. A słyszałem tylko o fashionelce i kojarzę niebezpiecznika, którego naprawdę lubię.

Jeszcze to umieszczenie samego siebie przez kominka... cóż... bez komentarza.
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2013-01-21, 23:55   

Czemu bez komentarza?

Według mnie - obok Maćka Budzicha jest najbardziej wpływowym polskim blogerem, więc nie ma czemu się dziwić, że znalazł się na takiej liście. Ba, gdyby zrobił listę najbardziej wpływowych Polaków i by się tam umieścił - miałby prawo, to jego lista, on ją tworzy, według swoich kryteriów.
Stwórz swoją - i będziesz miał takie samo prawo by siebie tam zamieścić.

Cóż, to są faktycznie znane blogi, więc dziwię się, że nie znacie ich. Ja, z całych 27 blogów o większości słyszałem. O 2-3 nie słyszałem. Niektóre czytam częściej, inne rzadziej, ale na pewno są to ważne blogi dla polskiej blogosfery.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-01-22, 00:03   

To ja mam na odwrót - najsłabiej znam te, które wymieniliście, resztę kojarzę (mniej lub bardziej), kilka osób znam osobiście.

Czy się zgadzam? Niektóre osoby posadziłbym wyżej, inne niżej, ale kryteria były w miarę obiektywne i wykłócać by mi się nie chciało. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-01-22, 00:08   

RayGarraty napisał/a:

Czemu bez komentarza?

Według mnie - obok Maćka Budzicha jest najbardziej wpływowym polskim blogerem, więc nie ma czemu się dziwić, że znalazł się na takiej liście. Ba, gdyby zrobił listę najbardziej wpływowych Polaków i by się tam umieścił - miałby prawo, to jego lista, on ją tworzy, według swoich kryteriów.
Stwórz swoją - i będziesz miał takie samo prawo by siebie tam zamieścić.

Cóż, to są faktycznie znane blogi, więc dziwię się, że nie znacie ich. Ja, z całych 27 blogów o większości słyszałem. O 2-3 nie słyszałem. Niektóre czytam częściej, inne rzadziej, ale na pewno są to ważne blogi dla polskiej blogosfery.


Ray - spokojnie, nie odmawiam kominkowi sławy i wpływu, bo wiem że ją ma. I wiem że ma prawo do umieszczenia samego siebie, na jakiejkolwiek swojej liście. Uważam tylko że to jednak troszkę nie w porządku.
A to że ich nie znamy... cóż, zawsze można poznać : )
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-22, 00:10   

RayGarraty napisał/a:


Cóż, to są faktycznie znane blogi, więc dziwię się, że nie znacie ich.

Yyy... wybacz, nie mój obszar zainteresowań :P Ale nawet przypadkiem nigdy na żaden z wymienionych nie trafiłem.
Ale ja to w ogóle jestem nie na miejscu, ja tu tylko elektroniczny pamiętnik piszę, a tu takie wyścigi o popularność i zaistnienie :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-22, 13:54   

Wszystkie (poza modowymi) znam i czytam regularnie. Wybór pozycji dosyć oczywisty.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-01-23, 22:43   

Skoro tak dobrze znacie te blogi, to powiedźcie - jak na nie trafiliście?
 
  podziel si� tym postem na:
Vashta_Nerada 
WordPress.Klub


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 84

Wysłany: 2013-01-24, 16:16   

Nie mam telewizora.
Mam bardzo wolny internet.
Na tyle wolny, że mimo szczerej chęci odwiedzenia bloga Macademian Girl po dziesięciu minutach czekania na załadowanie się zdjęć odpuściłam.
Nie korzystam z serwisów społecznościowych, znajomi mają u mnie bana na wysyłanie niby-śmiesznych linków.

Regularnie czytałam Chustkę. I tyle.
Nie odwiedzam żadnego z wymienionych na liście blogów, żyję niemal jak pustelnik w dziczy a mimo to kojarzę wszystkie nicki, nazwiska i blogi, wiem też mniej więcej co mogłabym na nich znaleźć (sprawdziłam, oczekiwania pokryły się z rzeczywistością), więc chyba faktycznie są wpływowe.
______________________________________________________
Lalki, lalki, lalki...
http://meddiedolls.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-24, 17:12   

Ines napisał/a:

Skoro tak dobrze znacie te blogi, to powiedźcie - jak na nie trafiliście?


Tych blogów nie da się nie znać. One są wszędzie, wszyscy do nich linkują, wokół nich dzieje się najwięcej. Wystarczy żyć tą branżą.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Vashta_Nerada 
WordPress.Klub


Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 84

Wysłany: 2013-01-24, 17:22   

T-Virus napisał/a:

Tych blogów nie da się nie znać. One są wszędzie, wszyscy do nich linkują, wokół nich dzieje się najwięcej. Wystarczy żyć tą branżą.

No właśnie wcale nie trzeba. Ja nią nie żyję ale społeczność offline też o nich wspomina.
______________________________________________________
Lalki, lalki, lalki...
http://meddiedolls.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-01-24, 21:32   Re: NAJBARDZIEJ WPŁYWOWI BLOGERZY POLSKI W 2012 R.

Ines napisał/a:

http://www.kominek.in/2013/01/najbardziej-wplywowi-blogerzy-polski-w-2012-r/

Widzieliscie? Zgadzacie sie? Ja z całej listy znam tylko macademiangirl.blogspot.com (ale to dlatego, że widziałam, że dali ją dzisiaj na głównej na Onecie), segritta.pl (znam, ale nie przepadam), fashionelka.pl (też znam, ale nie przepadam).

Znam większość z tych blogów, chyba tylko ze dwa są takie, których nie kojarzę i to chyba głównie dlatego, że nie są z mojej bajki.
Nie ze wszystkimi wyborami się zgadzam, niektóre mam wrażenie bardziej na zasadzie "po znajomości" niż za zasługi, ale nie mój ranking tylko Kominka, więc sam dobiera sobie blogi do niego.
Kogoś mi brakowało w tym zestawieniu, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć kogo :(
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz