Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:58
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-20, 22:46   mytale.pl - opowiadania od myloga ?

skoro podano to do wiedzy oficjalnej to nie rozumiem po co te tajemnice w waszych wypowiedziach ?

z tego co widzę, kupioną domeną jest http://mytale.pl bo zarejestrowana na oficjalnego właściciela myloga.

Pomysłem natomiast jest serwis z opowiadaniami, ale niestety muszę Cię zasmucić teneniel - nie jest to innowacyjny pomysł i nawet w tej chwili działa parę stron, które oferują publikowanie swoich opowiadań (wystarczy wpisać 'opowiadania' w google). Ewentualną nowością może być jakiś nietypowy sposób na zaprezentowanie tego tematu za pomocą opcji i wyglądu stron autorów. Przekonamy się jednak o tym dopiero po starcie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-09-21, 14:17   

Htsz napisał/a:

Pomysłem natomiast jest serwis z opowiadaniami
Po wcześniejszych wypowiedziach spodziewałem się czegoś więcej... Pf...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-09-21, 16:57   

Krzysiek napisał/a:

Po wcześniejszych wypowiedziach spodziewałem się czegoś więcej... Pf...
ja wprawdzie też, szczególnie kiedy używa się stwierdzeń, ze czegoś jeszcze nie było, ale nie ma co narzekać, w sumie nie ważne kto był pierwszy, tylko kto zrobi to lepiej ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-10-11, 22:08   

Muszę powiedzieć, że ostatnio spodobała mi się opcja, wybrania sobie kiedy moja reklama na stronie głównej może się wyświetlać :D
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-07-04, 22:26   

Krzysiek napisał/a:

ostatnio spodobała mi się opcja, wybrania sobie kiedy moja reklama na stronie głównej może się wyświetlać

ta opcja była tam jeszcze za czasów brązowego Myloga i czcionki Papirus :) tylko widocznie nie każdy to widział.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2011-02-05, 12:06   

Z wczorajszego późnego wieczora z forum myspot:

Mała An napisał/a:

Jak pewnie niektórzy już zauważyli pojawiły się pewne zmiany.
Wyjaśnię na szybko i bez górnolotnych tekstów co nowego ponieważ jestem zmęczona, od paru dni trzyma mnie też gorączka powyżej 39 więc może mi się trochę też mózg przegrzewać - mam nadzieje jednak że wszystko w miarę jasno wytłumaczę.
Tak więc lista najistotniejszych zmian:

- Zakończyliśmy wersje Beta serwisu www.folog.pl - poprawiliśmy błędy które znaleźliśmy a także zwiększyliśmy wydajność, czytelność i intuicyjność serwisu. Jest teraz szybko i czytelnie. Zapraszam do zakładania fotoblogów ponieważ Outi odwalił kawał dobrej roboty.
- zmiana daty notki - możecie teraz wpisywać kiedy notka ma się wyświetlić. Jeśli wybierzecie datę do tyłu (na datę która już była) to notka pojawi się w archiwum w miesiącu który wybraliście, jeśli wybierzecie do przodu wtedy pojawi się dopiero gdy ta data nadejdzie (mam nadzieje że powiedziałam to zrozumiale ;) jeśli nie to Blueberry na pewno zrozumiała i mnie przetłumaczy bo to mądra dziewczynka jest :P )
- szukanie znajomych z kontaktów na skrzynkach mailowych - opcja która zajęła nam najwięcej czasu. Będziemy wdzięczni za testowanie i jeśli coś by nie działało to nie denerwować się tylko od razu o tym pisać ponieważ to coś dla nas zupełnie nowego. Możecie być pewni że waszych haseł NIE przetrzymujemy i nie wyciekną nigdzie jeśli będziecie używać tej opcji. Służą one tylko po to by jednorazowo porównać wasze kontakty z naszą bazą. Obsługi gmaila jeszcze nie ma ale nad tym pracujemy.
- profesjonalne formularze edycji html - teraz wyglądają jak profesjonalne programy do edycji kodów. Mają podświetlanie składni i numerowanie linii kodu oraz inne usprawnienia które z całą pewnością docenią ci którzy tworzą swoje szablony (ja jestem z tego bardzo dumna ;) )
- graficzna edycja notek - wiem że nie każdemu to się spodoba i na pewno już zaraz zaczną wysnuwać wizje ataku pokemonów. Nie mogę zagwarantować że pstrokatych notek nie będzie, jednak z drugiej strony na pewno jest to ogromne ułatwienie dla ludzi którzy na html się nie znają lub też chcą formatować dużą ilość tekstu a wpisywanie html jest dla nich męczące. Jeśli wolicie jednak dotychczasowy spartański styl - to jest taka opcja ;)
- nowy wygląd forum - wreszcie jest dostosowany do wyglądu serwisu :D Może nie wszystko zapięte na ostatni guzik to na pewno jest czytelniej i estetyczniej. Dodałam miejsce na reklamy VIP dzięki którym promocja waszych blogów będzie bardziej skuteczna.

Co do reklam to mam dla was dobrą wiadomość. Podzielę się z wami tym nad czym teraz pracujemy bo was to na pewno bardzo ucieszy tak więc po co to mamy trzymać w tajemnicy.
dadadadadada (chwila napięcia ;) )
Zawieszamy pakiety sponsorowane a co za tym idzie i wyświetlanie reklam flashowych na blogach. Już teraz nie można aktywować pakietów sponsorowanych jednak reklamy znikną w chwili gdy skończy się okres wypowiedzenia z firmą reklamową (od miesiąca do 3 miesięcy - tego nie ma jak przeskoczyć) - wtedy też właściciele stron i profili z tym pakietem będą mogli wybrać czy wracają do pakietu podstawowego czy też chcą aktywować pakiet premium.
No nic, to tyle z największych nowości, jest więcej drobnych zmian których teraz nie pamiętam a że głowa mnie teraz straszliwie zaczęła boleć to kończę. Zapraszam do dyskusji ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz