Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-08-20, 19:10   

Jeśli chcesz założyć bloga, ale nie wiesz co i jak to najlepszym rozwiązaniem jest "Bloger" Tomka Tomczyka.

Ale to prawdopodobnie i tak nic nie da, bo zakładanie bloga specjalnie dla pieniędzy nie udaje się nigdy. I jeśli komuś wydaje się, że wrzuci 1-2 wpisy tygodniowo i sława do niego przyjdzie po roku to musi być niepoważny.

"Pisanie dobre bloga jest sztuką. Pisanie bloga doskonałego stylem i sposobem życia"

To wbrew pozorom nie jest łatwe.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-08-27, 17:11   

Jeśli chcesz założyć bloga, ale nie wiesz, co i jak - załóż go, zacznij pisać, a z czasem sama będziesz chciała posiąść więcej wiedzy o świecie, do którego wkroczyłaś. Bo blogosfera to pewien mikroświat. Gdy zaczynałem prowadzić swojego bloga (1 stycznia 2013), wiedziałem jedynie, że chcę robić to od początku na własnym serwerze i własnej domenie. Zacząłem pisać, czytać inne blogi, komentować - w pewnym momencie pojawili się pierwsi czytelnicy. Po kilku miesiącach zacząłem interesować się innymi, poza samym pisaniem, aspektami blogowania. Wtedy dowiedziałem się, że można na tym w ogóle zarabiać. Zacząłem myśleć o zmianie szablonu, by wyróżnić się i by treść prezentowana była w atrakcyjnej dla czytelnika formie. Potem przyszedł czas na różnego rodzaju poradniki, które traktowałem z przymrużeniem oka, ale czytałem, by poszerzyć spektrum postrzegania blogosfery. W końcu wziąłem udział w spotkaniu blogerów, gdzie przekonałem się, że wciąż o blogowaniu bardziej profesjonalnym nie wiem prawie nic. Obecnie jestem tutaj, po ośmiu miesiącach i jedyne, co mogę powiedzieć brzmi ''zacznij pisać''. Nie ma bloga bez treści. Nie ma blogera bez regularnego pisania. Gdy już przyzwyczaisz się do tego, że pisanie bloga to również forma pracy i nadal będziesz chciała robić to regularnie - zaczniesz interesować się blogosferą bardziej dogłębnie. Nie nastawiaj się na sukcesy, pieniądze i wielką sławę - po prostu pisz. By zbudować dom, potrzebujesz fundamentu. Nawet jeśli przeczytasz setki poradników pt. ''jak urządzić swój dom, by czuć się w nim dobrze'' nie Ci to nie pomoże, dopóki go nie zbudujesz. Więc pisz. Potem będziesz urządzać swojego bloga.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz