Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Eve.eire 
Blogger.Klub

Imię: Ewa
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 28
Miasto: śląsk

Wysłany: 2014-04-20, 23:12   

Piszę o moich małych codziennościach. Stąd i nazwa.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Tfor 
WordPress.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 54
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-04-20, 23:14   

Kompletnie znikąd, chciałem krótkiej i 'wpadającej w ucho' nazwy typowo azjatyckiej. Do tego to słowo nic nie oznacza w żadnym z języków, jest kompletnie idealne.
______________________________________________________
Zapraszam na swojego bloga o Azji, grach, kulturze, internecie i technologii ;)
 
  podziel si� tym postem na:
sauer1996 
Youtuber


Wiek: 27
Dołączył/a: 14 Kwi 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-04-26, 17:23   

Nazwa mojego bloga to jednocześnie nazwa serii na kanale na youtube. Dobrze opisuje treści, które umieszczam, dlatego postanowiłem ją drugi raz wykorzystać i nie żałuję.
______________________________________________________
,Stu­diowa­nie his­to­rii przy­goto­wuje raczej do ro­zumienia te­raźniej­szości, niż do ucieka­nia od niej w za­mie­rzchłą przeszłość. " ~/Elizabeth Kostova
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-05-07, 22:58   

W tamtych czasach uwielbiałam porządek i ład, w moim pokoju zawsze lśniło, wszystko stało pod odpowiednim kątem + uwielbiałam sprzątać. XD
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-15, 18:41   

Pierwotnym zamysłem był blog typowo górski z opisami wypraw, wskazówkami, opisem szlaków, etc. Stąd też, w sumie na szybko (nazwa była wolna), padło na gorskie-wedrowanie Nazwa miała być polska. Jakoś nigdy nie skłaniałam się do obcobrzmiącego nazewnictwa - no, chyba że miałabym pisać w innym języku niż polski.

Z czasem jednak (częstość, a raczej nieczęstość górskich wypadów) zweryfikowała tematykę i blog poszedł bardziej w kierunku tego, co w okół mnie. Obok gór pojawiły się recenzje książek i filmów, luźne relacje z różnych miejsc, moje przemyślenia. Obok gór pojawiło się więcej życia. Dlatego też padło na zycie.me Nie wymyślałam długo - nazwa mi się przyśniła. :D

A czy jest problem z zapamiętaniem i zapisywaniem nazwy? Nikt się póki co nie skarżył, więc mam nadzieję, że jest ok i ludziska nie będą uciekać. :)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
K@mil 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył/a: 19 Maj 2014
Posty: 51
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-05-27, 07:12   

No to chyba proste - po prostu ją lubię :D I mam nadzieję, że inni czytający moje wypociny też ją polubią ;)
______________________________________________________
lubiewhisky.pl - wszystko o whisky!
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-03, 11:45   

Wspomniałem już o tym w dziale z powitaniami.
Jestem piwnym i piwowarskim maniakiem, do tego zdecydowanie bardziej lubię Ale od Lagerów. Ile zajęło mi wymyślenie nazwy? Tak naprawdę nic, bo jej nie wymyśliłem.
Istnieje gra Dwarf Fortress i tam trzeba stworzyć a następnie nazwać swoją drużynę. Z reguły jest to połączenie kilku słów. Używając opcji losowej trafiło się właśnie Alechanted czyli ale + enchanted, co po prostu idealnie pasuje do mojego hobby i odległej przyszłości zostało użyte jako nazwa bloga. Drużyna w grze szczęścia nie miała, dość szybko doprowadziłem całą moją społeczność do kompletnej ruiny. C'est la vie ;) .

Sporym plusem okazało się, że chyba nikt wcześniej na to nie wpadł. Z tym tytułem zająłem sobie miejsca na różnych portalach, aktualnie google nie proponuje użycia innego słowa zamiast alechanted, więc zaczyna być dobrze ;)
 
  podziel si� tym postem na:
goshka 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 60
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-09-03, 21:22   

A czy nazwa nie mówi sama za siebie? :hyhy:
:aniolek2: MOJE PYSZNE SIÓDME NIEBO :aniolek2:
______________________________________________________
zapraszam na Moje Pyszne Siódme Niebo i na fanpage na Facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
Mywholefashion 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 21
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-09-11, 19:26   

Na początku moja nazwa bloga brzmiała Nielegalnerymy - nosz kurde jaki to człowiek był głupi wymyślając tą nazwę :wstyd: nie miałam wtedy ani odwiedzin ani czytelników, bodajże na forum szafiarenka.pl postanowiłam zapytać dziewczyn co mogłabym zmienić w swoim blogu - pierwsze co padło na nazwę, wtedy już chciałam aby nazwa była anglojęzyczna, w głowie tworzyła się nazwa ze słówkami moda i świat - tak oto powstała nazwa Mywholefashion, ludzie nie mają problemu z jej wypowiadaniem ani zapisywaniem - moim zdaniem jest łatwa i chwytliwa :) jednak po jakimś czasie adres bloga zmieniłam jak na Likemywholefashion, pomimo to na Fb, Twitterze czy tu pozostaję jako Mywholefashion :)
______________________________________________________
Karolina z Mywholefashion www.likemywholefashion.pl szpilki, sukienki i spódnice czyli wszystko co lubi każda kobieta :)
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2014-09-15, 20:05   

Jeden mój blog jest na temat chemii. Zastanawiając się nad nazwą wybrałem "Nowa Alchemia" poniekąd dlatego że ładnie brzmiało, a częściowo dlatego że Alchemia kojarzy się z czymś fantastycznym, magicznym, a taka właśnie jest dzisiejsza chemia, jeśli spojrzeć na nią inaczej jak tylko przez pryzmat tablicy i szkolnej ławki.

Drugi blog skupia wszystkie inne tematy, głownie rzeczy które aktualnie mnie zaciekawiły. Stąd tytuł "Biblia Curiosa" co miało w przybliżeniu znaczyć tyle co "księga ciekawa" lub "księga kuriozalna". Dla niektórych skojarzenia takie są chyba zbyt odległe. Gdy widzą tytuł i nagłówek, który stanowi szeroki skan z Manuskryptu Voinicha (tajemniczy średniowieczny manuskrypt wypełniony niezrozumiałymi rysunkami i napisany w nieznanym języku), myślą sobie "aha, to blog o Biblii". I potem dostaję komentarze pełne zdziwienia, że "na blogu biblijnym piszą o Ufo".
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-19, 21:19   Nazwa bloga

W sumie to samo co o pseudonimie, który tutaj używamy :)

Nazwa troche mało trafna, ze względu na to, że kiedyś dziewczyna chciała pisać bloga o modzie :) Natomiast gusta się zmieniły i piszemy o zdrowiu :)

Modny bo zdrowi jest modne, styl bo warto zadbać o zdrowy styl, a 2013 bo bloga prowadzimy od 2013 roku ;)
 
  podziel si� tym postem na:
herbivi-cus 
Blogger.Klub


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 33

Wysłany: 2014-10-19, 14:51   

Inspiratium kojarzy mi się z inspiracjami i to właśnie słowo przetworzyłam. Brzmi to jak jakieś królestwo... troszkę. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz