Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
panhajlajf 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 30 Mar 2013
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-11-17, 16:11   

Wytrwałość wytrwałością, ale nic samo nie przyjdzie. Jeśli w tej chwili statystyki bloga nie wzrastają to znaczy, że robisz coś źle i tyle. Kominek sam przyznawał na blogu, że zanim jego pomysł chwycił miał wiele innych blogów, które zamykał, bo mu nie szło.
______________________________________________________
www.hajlajfstajl.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-11-17, 16:31   

panhajlajf napisał/a:

Wytrwałość wytrwałością, ale nic samo nie przyjdzie. Jeśli w tej chwili statystyki bloga nie wzrastają to znaczy, że robisz coś źle i tyle. Kominek sam przyznawał na blogu, że zanim jego pomysł chwycił miał wiele innych blogów, które zamykał, bo mu nie szło.


Że robię coś źle to się zorientowałem sam. Wytrwałość nie polega jedynie na tym żeby trzaskać tekst za tekstem. Polega też na przemyśleniu i analizowaniu.
Nie wiem skąd masz takie informacje o Kominku. W swojej książce pisał, że miał 4 blogi: kominek.blox.pl, kominek.tv, kominek.in i kominek.es. Każdy dobrze funkcjonował, a zmiany spowodowane były czymś innym...
 
  podziel si� tym postem na:
panhajlajf 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 30 Mar 2013
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-11-17, 17:31   

No informacja z pierwszej ręki, bo od niego samego. Nie pamiętam gdzie to pisał, nie jestem pewny czy nie w swojej pierwszej książce. I nie chodzi mi o blogi, które prowadzi jako kominek, tylko o jego poprzednie nieudane i anonimowe próby.
______________________________________________________
www.hajlajfstajl.pl
 
  podziel si� tym postem na:
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-11-17, 17:37   

panhajlajf napisał/a:

No informacja z pierwszej ręki, bo od niego samego. Nie pamiętam gdzie to pisał, nie jestem pewny czy nie w swojej pierwszej książce. I nie chodzi mi o blogi, które prowadzi jako kominek, tylko o jego poprzednie nieudane i anonimowe próby.


Nie pamiętasz... nie jesteś pewny... nie możesz udowodnić... W takich momentach lepiej nie podawać żadnych informacji
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-11-17, 19:45   

Dawno nie bylem na forum i widzę, że sporo tu się dzieje :) Szczególnie Kuc robi mi darmową reklamę. To dobre, że tak irytują Cię moje teksty i tak "asertywnie" do nich podchodzisz :) Choć może lepiej trzeba by powiedzieć, że zwyczajnie chamsko hejtujesz mnie na forum. I próbujesz wybić się na moim blogu, swoja "elokwentną polszczyzną"...
W sumie mógłbym zacząć polemikę z Tobą, i wziąć na "warsztat" jakiś z Twoich tekstów. Ale nie chce mi się. A może po po prostu nie warto...?
I dlatego powtórzę jedno tylko:
"Cóż..więc rób"
I taki mam zamiar. Pisać i wku.... Cię jeszcze więcej. Do bólu :)
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-11-17, 20:41   

Jeśli to co napisałem stanowi dla Ciebie reklamę, to zaczynam rozumieć skąd taka oszałamiająca popularność tego Twojego bloga.
Mnie irytują Twoje teksty? Ja nie czytam Twojego bloga. Zrobiłem wyjątek ze dwa razy, za każdym razem z powodu tego forum. Jesteś wręcz zabawny w tym, że szukasz krytyki, a potem płaczesz znajdując ją. Koncepcję zamknięcia bloga sam podsunąłeś. I IMHO to najlepsze co możesz zrobić - przestać pisać. Względnie..nauczyć się pisać.
Chamsko hejtuję? Nie rozśmieszaj mnie. Zwyczajnie wykazałem Ci na przykładach czemu Twój blog mnie odrzuca. Z cytatami żeby było śmieszniej. Sam się hejtujesz.
Wybić na Twoim blogu? No, jednak mnie rozśmieszyłeś. Mam się wybić na blogu, którego nikt nie czyta? Czy na tym, że napisałem na forum "Piszesz do dupy"?

Rób, rób. Tylko nie licz, że mnie to w jakikolwiek sposób ruszy. Bo dlaczego miałoby? Jesteś po prostu najsłabszym blogerem jakiego tu dotychczas widziałem.

PS

Żeby brać na warsztat trzeba najpierw jakiś mieć.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-17, 21:55   

Sorry, chłopy, że się wtrącę, ale tak patrzę na Waszą wymianę zdań na tym forum i po prostu muszę napisać: Kuc Filolog ma rację.
Mariolinnux, przecież on Cię wcale nie hejtuje. Skrytykował to, co na Twoim blogu nie jest dobre. Dosadnie, ale konstruktywnie. W jednym ze swoich postów zarzuciłeś mnóstwo rzeczy Kominkowi, apelowałeś "Posuń się" a sam popełniasz najbardziej irytujący ze wszystkich blogerskich błędów-mylisz hejt z krytyką.

btw. przychylam się do opinii Kuca, przeczytałam kiedyś ze dwa, trzy Twoje teksty. Więcej nie dałam rady. Źle piszesz, brakuje Ci umiejętności, zdarza się, że próbujesz nadrabiać słownictwem... którego znaczenia nie znasz lub nie rozumiesz. I jeszcze do tego kiepska składnia. Czytam Cię i sobie myślę "ależ on truje". Niektóre ze zdań, które budujesz powalają mnie na łopatki. Przykład chociażby z tego forum: "Głupie pytanie zawsze ma ziarno mądrości". No, Coehlo, jak w pysk strzelił.
Nie obrażaj się, nie hejtuję Cię, piszę jak odbieram to, co piszesz. Negatywne opinie też trzeba brać pod uwagę. Inaczej nie będziesz się rozwijał i dalej będziesz dłubał słabe teksty na swoim małym internetowym poletku.
 
  podziel si� tym postem na:
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-11-17, 23:05   

mariolinux ma chyba najgorszy możliwy sposób przyjmowania krytyki. Człowieku, ogarnij się, bo to co piszesz jest po prostu śmieszne. Ale przynajmniej teraz wiemy z kim mamy do czynienia.

Aa, co do Kuca, to gość poświęcił trochę czasu, przejrzał twojego bloga i napisał całkiem długą odpowiedź, która powinna ci rozjaśnić kilka kwestii, a ty przyjmujesz to jako hejt.
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-11-18, 15:20   

Absolutnie nie obrażam się Kocie ;) O co tu się obrażać? O słowa?
Jestem za stary na takie rzeczy.
"Negatywne opinie też trzeba brać pod uwagę" Masz rację z tym zdaniem.
Ale chyba temat, który dałem tutaj skręcił w złą stronę. Zapytałem ogólnie o wątpliwości blogera. A weszło i dostało się trochę na moje poletko. :cwaniak:
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
RosanaFashion 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 18
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-12-29, 14:18   

Ja mimo co raz częstszych wątpliwości, nadal staram się prowadzić bloga tak jak do tej pory. Mam nadzieję, że wysiłek w końcu się opłaci. Chociaż czasem zaczyna brakować sił i chęci i trzeba się spiąć, aby wiele miesięcy pracy nie poszło na marne:)
 
  podziel si� tym postem na:
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-02-09, 17:33   

Parę dni mnie tu nie było, bo znowu złapałam cug roboczy : nie śpię, nie jem, a do domu wpadam przebrać bieliznę i naładować baterie w urządzeniach. Powiem tak, zabieram się do bloga jak jeż do du...nia, trwa to od 2011 roku (tak wiem chyba jestem mistrzem). Najpierw czytałam to forum bez udzielania się, teraz podjęłam męską decyzję że jednak blogowanie nie jest takim głupim pomysłem. Ale.. dwa dni temu posypały się hejty pod artykułem który napisałam. Wiem, pisze ich setki, wiem hejt jest nieodłączną częścią internetu .. ale....
Słuchajcie, mam w tej chwili poważne wątpliwości - podjąć się kolejnego wyzwania (bo mając bloga i traktując to poważnie poświecę czas, którego i tak mi brakuje) i będę zbierać hejty od rana do wieczora? Wiem, zaraz mi napiszecie MOŻESZ WYŁĄCZYĆ KOMENTY. Wiem, że mogę.
Ale czy interakcja blogger - czytelnik to nie jest podstawa? Dodam, że w moim przypadku wygląda to tak, że hejt posypał się nagle, a jego moc powaliła mnie na kolana...
Halo! Skoro temat o wątpliwościach, to może pomożecie mi je rozwiać? Albo sprowadźcie mnie na ziemie.. (artykuł ukazał się w Magazynie w którym pracuje, bloga jeszcze nie mam)
 
  podziel si� tym postem na:
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2014-02-09, 19:16   

Jak się tak bardzo boisz hejtów, to sobie odpuść.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz