Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
ShaggyDog 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 02 Lut 2014
Posty: 16

Wysłany: 2014-02-09, 19:27   

Odpuszczać nie musisz. Wystarczy, że nabierzesz dystansu do tego, co ludzie piszą w komentarzach. Jeżeli zdarzyły się konstruktywne opinie, zastanów się nad nimi i wyciągnij wnioski. Jeżeli to tylko typowe hejty, obrażanie bez argumentów, trzeba mieć je gdzieś ;)
______________________________________________________
http://shaggydogbooks.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-02-09, 21:35   

To nie jest konstruktywne, raczej utrzymane w tonie że komuś "daję" za możliwość wykonywania swojej pracy, oraz że jestem pustą idiotką bez znajomości tematu. Martwię się że ta grupka w którymś momencie trafi na blog i zacznie się od początku.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-10, 06:27   

a niech sobie hejtują. Jeśli toś coś hejtuje, to znaczy, że tekst budzi emocje. A chyba o to w blogowaniu chodzi?
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-10, 14:39   

Wiesz to, że ktoś krytykuje to nie zawsze wynika z faktu, że ma racje.

Gdybym napisała, że współczuje Trynkiewiczowi to też większość by mnie znienawidziła..mimo, że piszę o swoich uczuciach i z pewnością ja wiem co czuję.


A lepsze krytykowanie niż fałszywość.
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-02-11, 08:42   

Tak to już jest, że im więcej czytelników, tym większa szansa na to, że wśród nich pojawi sie taki z przysłowiowym bólem tyłka. Krytyki konstruktywnej nie zna, ale za to z hejtem jest za pan brat. Trzeba być pond to, a hejterskie komentarze od czapy outować bez wyrzutów sumienia. ;)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-11, 08:54   

poza tym, pamiętaj, że przejmujesz się tym tylko dlatego, że hejterzy (w przeciwieństwie do osób, które po prostu krytykują) są anonimowi. Głównie dlatego, że po pierwsze, boją się podpisać pod tym, co napisali (opinią kogoś takiego nie warto się przejmować), a po drugie... gdybyś wiedziała kim są naprawdę (sfrustrowane nastolatki z zawodówki czy gimnazjaliści) to już w ogóle olałabyś sprawę :P
 
  podziel si� tym postem na:
morgoth666 
WordPress.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2014-02-18, 20:21   

Super, że Was mam. Przynajmniej mam teraz motywację do dłubania w tej dziwacznej skórce (temacie) i wgrywaniu tysięcy zdjęć na Picassa. Po ostatnim tygodniu doszło kolejnych 700 a ja bidulka wgrywam dopiero lipiec 2012... przynajmniej mam motywację do siedzenia po nocach :)
 
  podziel si� tym postem na:
larossa 
Blogger.Klub

Imię: Karolina
Wiek: 33
Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 21

Wysłany: 2014-11-21, 18:02   

To nie statystyki i opinie "hejterow" tworzą bloga tylko jego treść i serce jakie wkłada w jego tworzenie sam blogger. Dlatego przede wszystkim należy pisać dla siebie, bloga pielęgnować, ulepszać, a jeśli ktoś się nim zainteresuje( szczerze) to tym lepiej. Czasem krytyka bywa motywujące jeśli wypowiada się człowiek który "wie co mowi" i nie miesza z błotem tylko doradza. Ja mojego świeżego bloga zamierzam prowadzić tak długo jak tylko będę czerpać z niego satysfakcję, inspirację, radość i chęć na więcej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz