Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-06-14, 15:16   

Yzoja napisał/a:

Nie wiem czy umiałabym zrobić dobry szablon z Hałsem, skoro nie widziałam ani jednego odcinka...
Aktorzy też często przechodzą szkolenia (mieszkają na farmach, kradną w sklepach itp) przed zagraniem jakiejś roli żeby realistycznie odzwierciedlić postać w filmie. Tak samo osoba tworząca profesjonalne szablony mogłaby oglądnąć parę odcinków serialu, teledysk, film itd. :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-06-14, 19:10   

Htsz napisał/a:

Tak samo osoba tworząca profesjonalne szablony mogłaby oglądnąć parę odcinków serialu, teledysk, film itd.
to ciekawe podejście ;D bardzo!
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Faarasi 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Kwi 2010
Posty: 32

Wysłany: 2010-08-20, 15:40   

A mi się wydaje że po prostu. (Ale to tyczy się blogger.com) że wprowadzony ostatnio kreator spowodował że nie potrzeba nam innych szablonów.
______________________________________________________
Odwiedź mojego bloga o Zarabianiu w Internecie
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-20, 17:45   

A co sądzicie o - znanych, nie koniecznie z dobrej strony - Inventive? Przez baaardzo, baaaaardzo krótki czas byłam tam projektantką (ale beż żadnego dzieła ;) ), Ewa współpracuje teraz z Blogowiczem (tak?), ostatnio odnalazłam Tentou Rei...
Blogowicz może się "pochwalić" bardzo... e... "udaną" ;) współpracą z Inv.

Ja tam nie ubolewam, że serwis padł. Właściwie życzyłam mu tego od dawna, a gadka, że admini mają własne, dorosłe życie to takie usprawiedliwienie :oczami: Tja, pewnie oni pierwsi muszą godzić życie dorosłe z pracą i hobby (sarkazm, jakby kto nie dopatrzył).
I cieszę się, że żadne młodsze pokolenie nie kontynuuje serwisu. Uff ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-08-20, 18:31   

Faarasi napisał/a:

A mi się wydaje że po prostu. (Ale to tyczy się blogger.com) że wprowadzony ostatnio kreator spowodował że nie potrzeba nam innych szablonów.
jak wspomniałeś to tyczy się blogspota a na niego to niewiele "zwykłych" szablonowni robiło cokolwiek poza dodatkami ;)

Jak dla mnie inventive to już chyba raczej projekt wymarły, od lipca zeszłego roku ani jednego newsa, przed zmianą designu też było już dość ciężko ;) na ich stronie 'firmowej' też nie widzę zmian od mojej ostatniej wizyty.

Blogowicz ostatnio też nie lepszy. Niektóre panie robią karierę na YT i już im chyba nie w głowie tworzenie szablonów, inne albo zrobiły sobie pełne wakacje albo nie wiem, dlaczego się nie odzywają :P Liczę jednak, że się nie poddamy i po wakacjach wszystko wróci do normy ;]
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-08-20, 21:10   

Rododendron, wiesz... to nie także to tłumaczenie wzięło się z UFO, czy jakiejś tam zachcianki.
Niektórych po prostu dotyka ŻYCIE - czyli praca zawodowa, pochłaniająca naprawdę sporo czasu, rodzina oraz własne problemy osobiste, które wcale proste nie są.
Nic dziwnego, że Inv umarło, dziewczyny zwyczajnie nie mają czasu na poświęcenie się "charytatywnej pracy" , bo tak to można przecież określić.
Taka kolej rzeczy, czy to się wam podoba, czy nie. Niektórzy po prostu mają większą siłę zaparcia i nie porzucają swoich projektów.
Tylko mi szkoda, naprawdę świetnych szablonów - większość przecież taka jest.
Co do samego upadku Inv - akurat nie znam dziewczyn na tyle dobrze, by cokolwiek powiedzieć więcej, więc po prostu jest to dla mnie neutralna sprawa.

ps. zanim zaczniecie ostrzej jechać po szablonowniach (jakichkolwiek, nie tylko Inv) które upadły, radze się zainteresować kontaktem z samymi zainteresowanymi - czasami porzucenie swojego projektu jest podyktowane siłami wyższymi.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-08-21, 00:34   

teneniel, twój post w przypadku inventive jest chyba trochę nietrafiony, bo przecież strona główna (nie subdomena szablonów) świadczyć raczej miała, że ze zwykłego hobby tworzenie szablonów stron stało się dla nich częścią życia zawodowego, ale jak już wspomniałem i tam trwa sen zimowy.

W moim przypadku tworzenie szablonów za darmo wiele dało i nadal daje. Moje dotychczasowe hobby staje się powoli czymś z czym wiążę swoją przyszłość (chyba nie ma nic lepszego jak pracować w czymś co się lubi), dlatego ja np. nie zamierzam zamykać Blogowicza dopóki będzie mnie na niego stać :)

i kto tu po kimś jedzie? wątek założony min. po to by dowiedzieć się co powoduje, że dana strona została zamknięta. Brak czasu to najczęstszy powód, jednak chciałem zagłębić się w szczegóły. Czasami pojawia się inne hobby, innym razem dziecko. Niektórzy tracą wenę a inni mają jeszcze inny powód - to tylko domysły a mi chodziło o konkretne powody w przypadku konkretnych stron ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-21, 09:52   

teneniel, nie wiem czemu (albo raczej wiem, ale głośno nie powiem), ale odnoszę wrażenie, że szukasz w każdym poście dziury w całym == Nie można się wypowiadać, pisać, myśleć, niedługo może oddychać?
Przepraszam, następnym razem zapytam czy można :oczami:

Nie tylko ich dotyka życie, bo każdy z nas je ma. I to jest, za przeproszeniem, gówniane usprawiedliwienie i nic mojego zdania nie zmieni.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-08-21, 10:19   

Htsz napisał/a:

a mi chodziło o konkretne powody w przypadku konkretnych stron

powodu nigdy nie odgadniesz, może co najwyżej spróbować się skontaktować z autorami szablonowni i się dowiedzieć konkretów.
a smucie domysłów nie zmieni faktów, że niektóre umarły na amen.

swoją drogą w ciągu ostatnich kilku miesięcy miałam okazję obserwować kilka szablonowni swojego pokroju (że tak to nazwę, chodzi o tematykę) i nasunęło mi się kilka takich myśli:
powstaje jedna szablonownia z powodów... ummm.. bo po prostu tak. właścicielka zakładająca ma praktycznie zerową wiedzę na temat tworzenia szablonów, HTML z wiadomej strony, kopiowany wielokrotnie, koszmarna grafika rodem z MS PAINT i juz w pierwszym poście powiadamia, że szablonownia będzie przyjmować (o zgrozo) zamówienia. Ciekawe było natomiast to, że ów autorka/właścicielka zakładała kolejną szablonwnię po raz... enty i za każdym razem zamykała po zaledwie miesiącu z powodu albo braku zamówień :D albo słabej koordynacji obowiązków współpracowników.
Raz nawet zaproponowali (geezz) wymianę linkami, ale gdy odpowiedziałam (bardzo grzecznie!) , że ich prace są po prostu marne to zwyczajnie trzasnęli we mnie oburzeniem. Nie wiedziałam tylko, czy mam się śmiać czy płakać.
O ile akurat ta osoba miała zwyczajnie zbyt wysokie mniemanie o swoim aktualnym poziomie wiedzy i umiejętności, o tyle z innymi osobami posiadającymi szablonownie takich cyrków nie uświadczyłam. Zwyczajnie albo pytali o jakąś drobnostkę albo mieli w czymś większy problem i im pomagałam.

Niestety na dzień dzisiejszy upadło kilka całkiem fajnie zapowiadających się szablonowni w "mojej" tematyce. Jedna tylko dlatego, że... ludzie nie szanowali ich prac i zwyczajnie kradli - nawet do własnych szablonowni :szok: W tym wypadku cierpliwość właścicielki sięgnęla apogeum.

i mała ciekawostka: nie macie czasem wrażenia, że u nas, rodzimych szablonowni jest taki trend, że każdy każdemu wilkiem? nowo powstające szablonownie powinny się rozwijać (o ile są na tyle dobre) a nie, że każda na siebie warczy, oskarża o podpie****nie np. awatarków (które identyczne już dawno w sieci są, i każda z nich zapewne korzysta z tej samej strony), pomysłów czy css/html (to ostatnie zwłaszcza, no ale jak wykazać, że mamy patent na konkretny kod?)
Mam wrażenie, że niektórzy zapominają o prostych rzeczach, jaką jest zwykła życzliwość i tylko podkładają innym świnie -_-
to kolejny aspekt podupadania stron z szablonami...

[ Dodano: 21-08-2010, 10:23 ]

Rododendron napisał/a:

teneniel, nie wiem czemu (albo raczej wiem, ale głośno nie powiem), ale odnoszę wrażenie, że szukasz w każdym poście dziury w całym == Nie można się wypowiadać, pisać, myśleć, niedługo może oddychać?
Przepraszam, następnym razem zapytam czy można :oczami:

Nie tylko ich dotyka życie, bo każdy z nas je ma. I to jest, za przeproszeniem, gówniane usprawiedliwienie i nic mojego zdania nie zmieni.

może.
chociaż powinnaś się zapytać Honey.
ona pewnie też ma gówniane usprawiedliwienie, prawda?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-08-25, 07:00   

Niektórzy po prostu nie chcą wskrzeszać po raz któryś projekt z mizernymi szczątkami dawnego zapału.
To tak jakby jeść przez pół życia tylko chleb z pasztetem i mimo, że zbrzydł Ci kompletnie i wypluwania tego jedzenia po kryjomu dalej udajesz przed otoczeniem, iż to Ci smakuje.
Niczemu dobremu to nie służy, a na pewno na dłuższą metę.

[ Dodano: 25-08-2010, 07:04 ]

teneniel napisał/a:

mała ciekawostka: nie macie czasem wrażenia, że u nas, rodzimych szablonowni jest taki trend, że każdy każdemu wilkiem? nowo powstające szablonownie powinny się rozwijać (o ile są na tyle dobre) a nie, że każda na siebie warczy, oskarża o podpie****nie np. awatarków (które identyczne już dawno w sieci są, i każda z nich zapewne korzysta z tej samej strony), pomysłów czy css/html (to ostatnie zwłaszcza, no ale jak wykazać, że mamy patent na konkretny kod?)
Mam wrażenie, że niektórzy zapominają o prostych rzeczach, jaką jest zwykła życzliwość i tylko podkładają innym świnie -_-
to kolejny aspekt podupadania stron z szablonami...
Taki wyścig szczurów, który zmierza donikąd. Nie rozumiem w czym problem, przyznać się, że ktoś inspiruje się na czyiś pracach. Mi by to schlebiało, a nie oburzało :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
zbyszko666 
Ownlog.Klub


Dołączył/a: 14 Sty 2010
Posty: 29
Miasto: stąd...

Wysłany: 2010-09-03, 15:39   

A tak ,ze zadam pytanie HTSZ też miałeś coś wskrzesić? Z tego co pamiętam to zmiana wyglądu serwisu + nowe skórki do blogów? jak to wygląda na dzień dzisiejszy...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-03, 15:58   

bez wsparcia takie zabiegi nie mają sensu :) od ostatniej aktualizacji (czyli od 30kwietnia) otrzymałem tylko dwa nowe szablony do dodania ;) Jeżeli zaczniemy robić dodatki bardziej systematycznie to wrócę do prac związanych ze stroną :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz