Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-22, 23:45
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-01-12, 14:48   

goodforyoudp napisał/a:

Sama z Insta mam dziennie po kilka tysięcy wejść
przybliż nieco jaka jest jakość ruchu z instagrama w Waszym przypadku - ile odsłon, średni czas wizyt, odrzucenia itp.

Znajdziesz to np. w Pozyskiwanie -> cały ruch -> odesłania

Ja do dzisiaj mam sporo wejść z zapytaj onet, ale średnia to 40 sekund, czyli większość odbija się od forum i wychodzi. Pozornie fajnie, że dużo osób klika w linki tam zostawione a w rzeczywistości zaniżają statystyki ogólne.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2017-01-13, 23:14   

@up
Czasami nawet lepiej nie mieć takich odwiedzających.

A co do Instagrama to nie chce mi sie wierzyć, to na pewno nie "napchane" statystyki w analityku? :D Z chcęcią obejrzalbym insta :P
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-02-05, 17:19   

Pozostawiane linki, nawet w pasujących do tego tematach, jak dla mnie dużo nie wniosły, sporadyczne odwiedziny, a i tak więcej odrzuceń. Najlepszy efekt dają komentarze u innych blogerów, choć to mrówcza praca. Jeśli ktoś do mnie zawita, zawsze wpadam z rewizytą i zostawiam komentarz, choć czasami oczy krwawią od tego co trzeba przeczytać :D
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2017-02-11, 17:37   

Komentarz za obejrzenie? To nie jest zbyt dobra praktyka. Właściciele blogów zauważą łatwo pewną rozpaczliwość takich działań. Najlepiej po prostu udzielać się w różnych miejscach i przyciągać uwagę ciekawymi postami. I oczywiście nie mogą to być komentarze w stylu "bardzo ciekawy artykuł, zobacz mój blog http:niedokomciany.blokx.pl"
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-02-11, 17:55   

Hyhyhy nie postrzegałam tego jako rozpaczliwość, tylko zwykłą grzeczność :D ktoś zostawia u mnie komentarz, więc sądziłam, że po prostu wypada zajrzeć co on pisze i też zostawić komentarz. Jednorazowa akcja, jeśli mi się nie podoba, nie desperacja :D No i wiadomsko, chodzi o konstruktywne komentarze nie spam.
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2017-02-23, 11:20   

_linka_ napisał/a:

ktoś zostawia u mnie komentarz, więc sądziłam, że po prostu wypada zajrzeć co on pisze i też zostawić komentarz.


Ja zawsze lubiłem taką "wymianę zdań". :D Pamięta się takiego blogera częściej, a jakby nie patrzeć często dzięki komentowaniu i pomocy w komentarzach, autor bloga, może z nami jakąs współpracę podjąć itd. :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz