Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-11-15, 13:44
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-09, 18:25   

Amira napisał/a:

dopiero później dotarło do mnie, że tak naprawdę to nie ja mam problem


Bo oni mieli ocenić Twojego bloga, a nie Ciebie! Chamstwo się szerzy. Skoro ten ktoś taki mocny to niech swoje zdjęcie pokaże, a wtedy cały komitet oceni paszczura :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-09, 18:58   

no właśnie, oceniający czasem nie oceniają tego, co ma być właściwie ocenione... raz byłam oceniona naprawdę profesjonalnie, zgłaszając się do oceny zastrzegłam, żeby nie brano pod uwagę mojego szablonu, bo i tak go często zmieniam i oceniająca napisała, że liczy się naprawdę tylko to, co człowiek pisze, a szablon powinien być czytelny i tyle. ocenianie bloga po szablonie to ocenianie książki po okładce...

co do twojej oceny Amira - chyba nawet Twoją ocenę czytałam, wiesz - to jest tak, że przeczytam taką ocenę, a potem zaglądam na takiego bloga i stwierdzam - o co chodzi takiemu człowiekowi? czy on w ogóle czytał tego bloga? czytał notki? oni zdaje się zaglądają na chybił trafił do archiwum, patrzą na szablon i tyle... no i dodają do tego wypadkową własnego samopoczucia.

No właśnie... samopoczucie.... ludzie! co mnie to obchodzi, gdy czytam ocenę, że oceniający ma właśnie katar, że pije sobie kawusię, że kupił sobie nową myszkę i siedzi wygodnie w fotelu i jakiej muzyki słucha? Mnie to totalnie nie obchodzi! Czy krytyk filmowy pisze o widzianym filmie przez pryzmat zjedzonego wcześniej obiadu, czy nauczycielka sprawdza klasówki i pisze w komentarzach ile papierosów wypaliła podczas sprawdzenia?

Who cares?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-10, 00:09   

no właśnie. w bardzo brzydki sposób zostałam uświadomiona, że chamstwa jest o dużo za dużo w sieci. najdziwniejsze jest to, że tak naprawdę to nie miał czego się czepiać :P wiem, że dobrze wyglądam :D i ludzie mnie o tym na każdym kroku uświadamiają :D

bo trzeba wiedzieć, że są oceniający i oceniający. jedni lepsi, inni gorsi, jeszcze inni w ogóle nie w temacie. ponieważ coraz ciężej trafić na porządną analizę, to się już po prostu nie zgłaszam. wolę sama oceniać blogi ludzi wg wyższych standardów, bo za takie uważam swoje oceny. i muszę przyznać, że najfajniejsze uczucie jest wtedy, kiedy dostaje komentarz, że rady okazały się pomocne, bo wcześniej blogowicz niektórych rzeczy nawet nie zauważył itd itp. i powiem Wam, że dziwię się takim ludziom jak ekipa n-c, bo miłe komentarze pod naszymi wypocinami są bardzo budujące. o.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-10-10, 07:23   

Amira, niektorzy przedkladają "przyjemność" wywyzszania sie i mieszania ludzi z blotem nad przyjemnoscia wynikajaca z dobrej roboty.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-14, 16:59   

Cytat

Amira, niektorzy przedkladają przyjemność wywyzszania sie i mieszania ludzi z blotem nad przyjemnoscia wynikajaca z dobrej roboty.
- o! Święta racja... skąd ja to znam? A taaak, już wiem. Jestem terrorystką w szkole.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-05-18, 21:54   

ale to wszystko sprawdza się do jednego, że ludzie chyba chcą być zbluzgani, bo po co by się zgłaszali ?? :zdziwko:

a może mają nadzieję, że to ich blog się spodoba i zwiększy się ich popularność?

już sam nie wiem :/
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-19, 07:28   

Mnie to smieszy, to tylko udowadnia glupote ludzka w internecie, wszedzie sa ludzi i wszedzie panuje debilizm.
Slyszalem juz kilka razy o takich przypadkach, jak u Nevady Menthol i zawsze to zgloszenie bylo pierwszym i ostatnim :yay:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-05-26, 22:02   

osobiście gdy widzę u siebie takie zgłoszenie bloga na którym nie ma naszego linka przymykam na to oko o ile zostały spełnione inne punkty regulaminu. Brak jednego linka, na jednym blogu raczej nie sprawi by popularność spadła o 50% bądź wzrosła.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 15-11-2008, 13:44 ]
tyle, że wszyscy winni być równi wobec regulaminu, jak przymkniesz oko dla jednych inni mogą mieć pretensje ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz