Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-11-15, 13:44
Autor Wiadomość
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany:    [link do ocenialni]

Jakiś czas temu pozgłaszałam się do różnych ocen, a tu dzisiaj dostaję komentarz, że oceniona nie będę, bo nie umieściłam do nich linka na blogu....

link jest, napisałam im komentarz, że chyba ślepi są, skoro nie widzą, bo link jest... sprawę olali.

Często się tak zdarza?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-10-08, 07:01   

Wspolczuje, musial to byc dla ciebie cios, ze bezpodstawnie oskarzaja cie o lamanie regulaminu :>
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-08, 09:30   

no faktycznie zdenerwowowałam się, tym bardziej, że notka, w której napisano o tym, że usuwają z kolejki blogi, które niespełniają regulaminu była napisana w stylu "no-censoir" , na ocenę czekałam około miesiąca już, jeśli nie dłużej i sprawę zupełnie ignorują, żadnego wytłumaczenia -"aaaa, to tutaj miałaś ten link".
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-08, 10:50   

Bo niektórzy nie lubią się przyznawać do swoich błędów.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-08, 12:37   

nevada menthol, to jest norma. myślę, że często jest też tak, że im się po prostu NIE CHCE szukać tych linków. kiedy zwróci się im uwagę, to w ogóle na to nie reagują. przyzwyczaić się i zaakceptować. ja problem rozwiązałam tak, że po prostu przestałam się zgłaszać :P ja tam swoje już o blogu wiem i nie chce mi się czytać wypocin niektórych pseudo-oceniających.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-10-08, 15:02   

Jezeli ktos ma duzo linkow to niestety latwo przeoczyc. Niektore przegladarki maja mozliwosc wylistowania wszystkich linkow znajdujacych sie na blogu. Widocznie ci oceniajacy tego nie wiedzieli i od razu wrzucili cie do jednego worka z lamiacymi regulamin.
Opieprz ich dla zasady :D
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-08, 15:40   

Cytat

Bo niektórzy nie lubią się przyznawać do swoich błędów.
- dokładnie. A do no-censoir nie radzę się zgłaszać. Już dawno poziom tej ocenialni sięgnął dna (chociaż oni mówią co innego)...
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-08, 16:37   

najlepsze jest to, że w trosce o oceniającego mam posegregowane linki, więc linki do ocenialni mam w jednym miejscu pogrupowane... ale spokojnie - ta ocenialnia trafiła już u mnie na czarną listę - w opisie linka jest napisane, co zrobili :)

do no-censoir się nie zgłoszę, spokojnie :)

ta sprawa wydarzyła się z http://ciemneoceny.mylog.pl/ i nie zdziwię się, jeśli mimo wszystko ocenią mój blog, ale jadąc go z góry na dół...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-08, 23:49   

Cashee napisał/a:

- dokładnie. A do no-censoir nie radzę się zgłaszać. Już dawno poziom tej ocenialni sięgnął dna (chociaż oni mówią co innego)...


A zgłaszałaś się tam do oceny?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-09, 00:24   

ja się do nich zgłosiłam raz i poziom chamstwa mnie po prostu zgniótł. dawno i nieprawda, ale ocenialni jako takiej nie polecam dla ludzi o słabych nerwach.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-09, 15:18   

chyba, że ktoś wie, na co się zgadza, i idzie tam dla jaj...

wiecie, gdybym miała tak dziś z dnia na dzień zająć się ocenianiem, to ocenianie w stylu no-censoir - tak popularnym na mylogu mogę zacząć od ręki...

dajmy na to, że ocenię swojego bloga - www.fear-and-loath.mylog.pl

pierwsze wrażenie - fatalne, moja ciciuniu, szablon jest biały, a to źle działa na moje zapalenie spojówek, mam ochotę wyłączyć to pierd***** okno mojej zajebistej mozilli, ale zgodziłam się ciebie zjechać, więc to robię, debilko.

avatar - nie pasuje do szablonu, jest na nim jakaś p**da, i nic mnie nie obchodzi że to twoja idolka z jakiegoś kina niezależnego, o którym piszesz na blogu.

notki - pier***isz od rzeczy i nie chce mi się tego czytać, co mnie obchodzą twoje problemy z narkotykami, facetem i tym, że masz szemrane towarzystwo? notki piszesz za długie, i nie chce mi się ich czytać. Who cares, co robisz w wolnym czasie?

idź skasuj tego bloga, bo zaśmieca tylko miejsce w necie.
pała, czysta laska z połykiem!

koniec oceny.

No i jak? jak widzicie, w ten sposób można ocenić każdego bloga, więc każdy do oceniania w tej sposób się nadaje.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-09, 16:05   

gdyby tak za jedną każde 2 obelgi wsadzić tutaj jakąś poradę to już by było coś. :niepewny: a tak, lepiej po kimś pojechać po maksie i mieć świadomość jakim to niesamowicie wspaniałym się jest :zdziwko:

w moim przypadku oceniający z n-c wykazał się niesamowitym chamstwem, bo zamiast bloga ocenił moje zdjęcia! :zdziwko: tak,tak! zamiast oceny notek znalazłam opinię na temat mojego wyglądu (zaraz, zaraz... jak to było? coś o wadze w każdym razie). pierwsza osoba, która mi powiedziała, że źle wyglądam :D było dla mnie to tak niesamowicie dziwne, że aż się na początku przejęłam :/ dopiero później dotarło do mnie, że tak naprawdę to nie ja mam problem :hyhy:
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz