Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomo艣膰
krzabr 

Imi: Krzysztof
Do艂膮czy艂/a: 06 Sty 2015
Miasto: Szczecin

Wys艂any: 2015-01-06, 15:56   

Jak dla mnie maki maj膮 niesamowit膮 艂atwo艣膰 u偶ytkowania. Co prawda pod mask膮 s膮 s艂absze ni偶 wiele laptop贸w z windowsem ale system robi swoje. Naprawd臋 艂atwo i p艂ynnie si臋 go obs艂uguje, niczym nie trzeba si臋 martwi膰, maj膮 sporo dedykowanego softu.

Dla osoby kt贸ra chce kupi膰 kompa, nie liczy si臋 z kas膮 i nie chce ju偶 wi臋cej niczym si臋 martwi膰 czy konfigurowa膰 MAK pasuje jak ula艂.

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

petiteolive 
Blogger.Klub

Imi: Dominika
Do艂膮czy艂a: 13 Gru 2014

Wys艂any: 2015-01-06, 16:55   

krzabr napisa艂/a:

Jak dla mnie maki maj膮 niesamowit膮 艂atwo艣膰 u偶ytkowania. Co prawda pod mask膮 s膮 s艂absze ni偶 wiele laptop贸w z windowsem ale system robi swoje. Naprawd臋 艂atwo i p艂ynnie si臋 go obs艂uguje, niczym nie trzeba si臋 martwi膰, maj膮 sporo dedykowanego softu.

Dla osoby kt贸ra chce kupi膰 kompa, nie liczy si臋 z kas膮 i nie chce ju偶 wi臋cej niczym si臋 martwi膰 czy konfigurowa膰 MAK pasuje jak ula艂.

Pod wzgl臋dem u偶ytkowania to si臋 zgadzam, ale te偶 maj膮 ciekawe opcje pochowane. Jedynie co problemem bywa to usuwanie program贸w i plik贸w, wszyscy przenosz膮 do kosza zawsze, a przyda艂oby si臋 wi臋cej poczy艣ci膰, pod tym wzgl臋dem mac ma u艂omn膮 funkcj臋. Warto te偶 szyfrowa膰 dysk (na domy艣lnym czasem dost臋pna opcja).

rodi 

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂/a: 22 Sty 2015

Wys艂any: 2015-01-31, 12:18   

Odpowiem bezpo艣rednio autorowi tematu, do blogowania i chodzenia po necie mac ? rozumiem 偶e to 偶art ;)
Komputery Apple s膮 albo do szpanu, albo dla ludzi kt贸rzy nie 偶a艂uj膮 kasy i s膮 do nich przyzwyczajeni po prostu...
Je艣li bardzo lubisz sprz臋ty tej firmy i chcia艂 by艣 sprawdzi膰 najpierw ich system czy na pewno dobrze zrobisz kupuj膮c ich komputery, zainteresuj si臋 mo偶e zainstalowaniem ich os na pc (wiem to nie jest legalne i nie powinienem do tego namawia膰) popracuj na systemie d艂u偶szy czas, je艣li uznasz 偶e jest tobie wygodniej, wtedy podejmij decyzj臋 o kupnie sprz臋tu. Mo偶esz r贸wnie偶 zainstalowa膰 linuksa na laptopie, ale to inna bajka, cho膰 gnome 2x przypomina lekko macos.

Martin222 

Do艂膮czy艂/a: 02 Lut 2015
Miasto: Tr贸jmiasto

Wys艂any: 2015-02-03, 12:24   

Ja nie widz臋 uzasadnienia aby p艂aci膰 za komputer kilka razy wi臋cej tylko po to 偶eby mie膰 znaczek firmy.

wysek 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 01 Lip 2014
Miasto: Lublin

Wys艂any: 2015-03-12, 11:52   

Sprz臋t 艣wietnej jako艣ci, ale troch臋 za drogi. Jestem na etapie kupowania nowego smartfona. Mia艂em kupi膰 Iphone 6, ale jak ostatnio podnie艣li "ot tak" ceny. To stwierdzi艂em, 偶e stanowczo nie dam si臋 doi膰 i kupi臋 co艣 ze stajni Samsung/Sony ;)

petiteolive 
Blogger.Klub

Imi: Dominika
Do艂膮czy艂a: 13 Gru 2014

Wys艂any: 2015-03-12, 18:40   

W Polsce na nasze zarobki Apple jest nieop艂acalny, po ostatniej konferencji musz臋 przyzna膰, 偶e wyko艅czenie nowych laptop贸w mi si臋 podoba, ale cena - no niestety w Polsce nie przejdzie.

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 84
Imi: Arkadiusz Narowski
Pom贸g艂: 816 razy
Do艂膮czy艂/a: 01 Sty 2006
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2015-03-12, 19:32   

W internetach szum o s艂abej kamerce w tak drogim lapku (nowy macbook od 6299pln), jednym porcie usb-c i nietaniej przej艣ci贸wce do niego (usb / hdmi / zasilanie - za jedyne 379pln). Taki iPad z klawiatur膮 :D Jakbym mia艂 si臋 decydowa膰, to bym chyba wola艂 wersj臋 air... albo nowy produkt od google - pixel, kt贸rym mia艂em okazj臋 si臋 chwil臋 pobawi膰 na lokalnym zje藕dzie TC (na jednym ze zdj臋膰 wida膰 dwa le偶膮ce na stoliku) - tyle, 偶e jest on nieco brzydszy (pe艂no jest os贸b, kt贸re w艂a艣nie w ten spos贸b wybieraj膮 :D ).

Oba produkty maj膮 nowy usb-c, ale google zostawi艂o jeszcze usb 3.0 - od dawna nie korzystam ju偶 z p艂yt CD, z pendrajwa coraz rzadziej a przez zwyk艂e usb 艂aduj臋 najcz臋艣ciej swoj膮 star膮 noki臋 e52 albo zgrywam zdj臋cia z aparatu. Ciekawe czego pozb臋d膮 si臋 nast臋pnym razem?

petiteolive napisa艂/a:

W Polsce na nasze zarobki Apple jest nieop艂acalny
Wiele os贸b 偶yje ponad stan, chc膮 si臋 pokazywa膰 w miejscach i z rzeczami, na kt贸re ich w rzeczywisto艣ci nie sta膰. S膮 osoby co ca艂e dofinansowania do nowej firmy wyda艂y tylko na sprz臋t apple (po 2 latach zamkn膮 firm臋 a sprz臋t zostanie ;-)).

Obejrza艂em wczoraj wyst膮pienie jednego go艣cia, kt贸ry opowiada艂 o amazonie / apple / facooku / google - wymagana znajomo艣膰 angielskiego, ale warto poogl膮da膰 te偶 same slajdy => https://youtu.be/XCvwCcEP74Q?t=12m24s w 14:26 pokazuje map臋 u偶ytkownik贸w ios oraz androida loguj膮cych si臋 do sieci w NY i LA, najwi臋cej tych pierwszych jest w bogatszych dzielnicach (Manhattan / Beverly Hills).

Think before you post™ | ^_^ na ka偶dego posta znajdzie si臋 riposta™

Je偶eli nasze posty pomog艂y rozwi膮za膰 Twoje problemy mo偶esz odwdzi臋czy膰 si臋, udost臋pniaj膮c link do tego forum na swoim blogu, fanpejd偶u lub stronie!
Nie zapomnij klikn膮膰
lubi臋 to! na facebooku. :^^:

Elyah 
Blogger.Klub

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂/a: 03 Sty 2015
Miasto: Gdynia

Wys艂any: 2015-04-07, 13:35   

Ja osobiście nie wybrałbym ani OS X ani Windowsa tylko Linuksa - praca na nim przy otwartej dużej liczbie okien na Gnome 3+ to po prostu marzenie. M贸j prawie 5 letni Acer nie ma żadnych problem贸w z otwieraniem nawet kilkudziesięciu kart i kilkunastu okien na kilku ekranach (kto korzystał z Linuksa ten wie o co chodzi). Po za tym niekt贸re rzeczy są podobne dla OS X oraz Linuks贸w. Ale jeśli stać cię na kupno Photoshopa to stać będzie r贸wnież na Maca :oczami:

@Htsz
To, że ci Firefox zamulał to zapewne dla tego, że jest 32 bitowy a nie jak Chrome 64 i może maks wykorzystać 3 GB ramu.

taniu 
Blogger.Klub

Imi: Pawe艂
Do艂膮czy艂/a: 26 Lut 2012
Miasto: Ostrowiec 艢wi臋tokrzyski

Wys艂any: 2016-08-12, 11:11   

Szef, u kt贸rego pracuj臋 ma MacBook Air. Pomimo ceny jak膮 za niego trzeba zap艂aci膰 to sprz臋t jest wy艣mienity. Przynajmniej sprawia takie wra偶enie. Sztywno艣膰 konstrukcji, waga, proporcje, materia艂y, klawiatura. I ten g艂adzik. Wszystko jest takie jakie chcia艂bym, gdybym to ja projektowa艂 dla siebie taki sprz臋t.

babilska 

Imi: Bartosz
Do艂膮czy艂a: 26 Lip 2017
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2017-08-07, 11:38   

Ja posiadam MacBooka Air i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupi艂am u偶ywany model, kt贸ry ju偶 kilka lat si臋 sprawdza, bez 偶adnego problemu. Posiadam inny sprz臋t tej firmy i bardzo podoba mi si臋 po艂膮czenie i p艂ynno艣膰 z jak膮 dzia艂a ka偶de urz膮dzenie. Na 偶adnym szpanie czy lansie mi nie nale偶y, ale na szybkiej pracy i to w艂a艣nie mam. Teraz ju偶 nie zmieni艂abym na 偶aden inny komputer.

Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila

Do艂膮czy艂a: 12 Lip 2015

Wys艂any: 2017-08-20, 20:02   

W domu korzystam z laptopa Acer, a w pracy pierwszy raz mia艂am styczno艣膰 z Macbookiem.
Co ciekawe, ma on 5 lat, a dzia艂a jak nowy. Nic si臋 nie zacina, wszystko jest bardzo p艂ynne i intuicyjne. 艁atwo si臋 przyzwyczai膰 i naprawd臋 jestem na tak. Przynajmniej je艣li chodzi o korzystanie z internetu, bo to g艂贸wnie robi臋.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: