Blogerzy wszystkich platform, ┼é─ůczcie si─Ö!

Dyskusje Bloger├│w, Fotobloger├│w i Vloger├│w, fora blogowe, graficzne, og├│lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor WiadomoŠ
wendigo 

Pomˇg│: 4 razy
Do│▒czy│: 18 Lis 2012

Wys│any:    

Htsz napisa│/a:

Natomiast z 8 wstrzymam się najdłużej jak mogę.

A możesz powiedzieć szerzej dlaczego? Na pierwszy rzut oka 8 od 7 za dużo się nie różni... (chyba, nie wiem, bo nie miałem okazji używać 8).

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-07-30, 09:31 ]
zobacz tak┼╝e => opinie o Windows 10

podziel siŕ tym postem na:

Utw├│rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si─Ö --- Polub Blogowicza na FB!
Do┼é─ůcz do grupy Blogger├│w na FB

adrkwi 
WordPress.Klub

Pomˇg│: 3 razy
Do│▒czy│: 23 Sty 2013

Wys│any: 2013-02-03, 23:54   

wendigo napisa│/a:

Htsz napisa│/a:

A możesz powiedzieć szerzej dlaczego? Na pierwszy rzut oka 8 od 7 za dużo się nie różni... (chyba, nie wiem, bo nie miałem okazji używać 8).

Pierwsze wydania s─ů zawsze do bani, trzeba przeczeka─ç do 1-2 SP. Poza tym te GUI ... bleeeeee

tandem 

Do│▒czy│: 22 Sty 2013

Wys│any: 2013-02-06, 08:26   

adrkwi napisa│/a:

wendigo napisa│/a:

Htsz napisa│/a:

To sk─ůd wiesz ┼╝e na pierwszy rzut oka wygl─ůda tak samo skoro nie u┼╝ywa┼ée┼Ť ??? Win8 jest dobry je┼Ťli ma si─Ö tablet, albo komputer z dotykowym ekranem... ostatnio nawet panelu sterowania nie mog┼éem normalnie znale┼║─ç. Osobi┼Ťcie jestem przyzwyczajony do starego przycisku start, a w win8 nie ma czego┼Ť takiego. Osobi┼Ťcie jak znajd─Ö chwil─Ö czasu to robi─Ö downgrade na win7

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 84
Imiŕ: Arkadiusz Narowski
Pomˇg│: 816 razy
Do│▒czy│: 01 Sty 2006
Miasto: Wrocław

Wys│any: 2013-02-06, 15:01   

tandem napisa│/a:

Win8 jest dobry je┼Ťli ma si─Ö tablet, albo komputer z dotykowym ekranem...
Tak w┼éa┼Ťnie jest.

Obejrza┼éem kilka film├│w na YouTube i w Media Markt pobawi┼éem si─Ö troch─Ö na jednym z komputer├│w. Nie mam czasu na uczenie si─Ö obs┼éugi systemu prawie od nowa. Wiele rzeczy szuka┼éem do┼Ť─ç d┼éugo. Tradycyjny pulpit jaki znamy z wersji do 7 jest w ├│semce aplikacj─ů (dodatkiem). Trzeba sporo cierpliwo┼Ťci do tego systemu i zmiany nawyk├│w.

Think before you post™ | ^_^ na ka┼╝dego posta znajdzie si─Ö riposta™

Je┼╝eli nasze posty pomog┼éy rozwi─ůza─ç Twoje problemy mo┼╝esz odwdzi─Öczy─ç si─Ö, udost─Öpniaj─ůc link do tego forum na swoim blogu, fanpejd┼╝u lub stronie!
Nie zapomnij klikn─ů─ç
lubi─Ö to! na facebooku. :^^:

wendigo 

Pomˇg│: 4 razy
Do│▒czy│: 18 Lis 2012

Wys│any: 2013-02-07, 00:07   

tandem napisa│/a:

To sk─ůd wiesz ┼╝e na pierwszy rzut oka wygl─ůda tak samo skoro nie u┼╝ywa┼ée┼Ť ???

Bo widzia┼éem na YouTube? :D Przecie┼╝ napisa┼éem, ┼╝e na pierwszy rzut oka i mia┼éem to na my┼Ťli dos┼éownie ;)

tandem 

Do│▒czy│: 22 Sty 2013

Wys│any: 2013-02-08, 08:53   

Htsz napisa│/a:

Nie mam czasu na uczenie si─Ö obs┼éugi systemu prawie od nowa. Wiele rzeczy szuka┼éem do┼Ť─ç d┼éugo.

Ja panelu sterowania chyba z 5 minut szuka┼éem ;) a za pierwszym razem musia┼éem szuka─ç w necie jak go wy┼é─ůczy─ç w og├│le...Najgorsze jest to ┼╝e nie mam ochoty i czasu na downgrade do 7 i tak siedz─Ö na tej 8 ;P

Krzysztofik 
WordPress.Klub

Do│▒czy│: 12 Gru 2010

Wys│any: 2013-02-12, 21:16   

Niby trudniejszy, niepotrzebny, itp.

Ale zr┼╝era mniej zasob├│w. O NIEBO mniej zasob├│w. Dlatego ch─Ötnie przestawi┼éem si─Ö i przy nim zosta┼éem. Dalej cz─Ö┼Ť─ç aplikacji ma problemy, wi─Öc si├│demk─Ö sobie zostawi┼éem, ale... nie t─Ösknie.

Xenox 

Imiŕ: Adam
Do│▒czy│: 07 Lut 2013

Wys│any: 2013-02-14, 11:00   

Ja musz─Ö kupi─ç nowego lapka i zastanawiam si─Ö, czy lepiej pozosta─ç przy sprawdzonym Win7, czy kupi─ç co┼Ť z Win8. Z tego co czyta┼éem, ├│semka jest znacznie szybsza, jednak interfejs pozostawia wiele do ┼╝yczenia.

Jest to do┼Ť─ç du┼╝y dylemat, jednak chyba zostan─Ö przy Win7, gdy┼╝ mniej czasu zajmie mi ogarnianie nowego interfejsu i uczenie si─Ö systemu od nowa. Tym, bardziej ┼╝e w aplikacjach biurowych raczej to zwi─Ökszenie wydajno┼Ťci i tak niewiele poprawi. Gra─ç w gierki nie zamierzam, wi─Öc chyba to b─Ödzie lepszy wyb├│r.

Dla wszystkich zastanawiaj─ůcych si─Ö polecam te┼╝ ten test windowsa 8: cokupic.pl/test/Komputery/Test-Windowsa-8

tata-marylka 
Blogger.Klub

Do│▒czy│a: 23 Lut 2013

Wys│any: 2013-02-23, 20:04   

Ja uaktualni┼éam sw├│j laptop, kt├│ry za┼éapa┼é si─Ö na promocje Windows 8 Pro za 69 z┼é. Tak naprawd─Ö zap┼éaci┼éam te pieni─ůdze aby przetestowa─ç system. Nie czyta┼éam wcze┼Ťniej o nim. Czyste ryzyko.

Jestem fank─ů Windowsa i wszystkich jego produkt├│w. Ostatnio nawet my┼Ťl─Ö o WP8 na smartfona, ale z tym to ju┼╝ ci─Ö┼╝ko. Na ├│semce si─Ö troch─Ö zawiod┼éam. Jest to prosty, intuicyjny, niewiarygodnie szybko dzia┼éaj─ůcy system, kt├│ry po zaledwie dw├│ch klikni─Öciach i tak wraca do wygl─ůdu i sposobu dzia┼éania si├│demki. Jednak┼╝e smutno mi si─Ö robi, gdy zagl─ůdam do sklepu Windowsa, albo przegl─ůdam IE10 (nadal bardzo wolny). Nowy interfejs wnosi jedynie ┼éadny i charakterystyczny wygl─ůd. Ale moim zdaniem nie sprawdza si─Ö on ani na laptopie, ani nawet na tablecie, a to dlatego, ┼╝e po prostu jego opcje s─ů biedne. Nie mo┼╝na zmieni─ç kolor├│w, ikon, personalizacja jest praktycznie zerowa. To co oferuje, czyli podstawowe funkcje jak poczta, messenger i przegl─ůdarka oraz kilka aplikacji jak podr├│┼╝e lub gie┼éda to zaledwie u┼éamek tego co mo┼╝na mie─ç na Androidzie lub iOS. A przecie┼╝ win 8 w wersji beta wyszed┼é ponad rok temu. To chyba wystarczaj─ůcy okres czasu aby zape┼éni─ç sklep itp.
Podsumowuj─ůc, zawiod┼éam si─Ö bo oczekiwa┼éam rewolucji. A tak naprawd─Ö, z czego oczywi┼Ťcie ogromnie si─Ö ciesz─Ö, przy┼Ťpieszy┼éam dzia┼éanie mojego lapka z bardzo niskiej p├│┼éki do maximum moich potrzeb. To w tym systemie ceni─Ö. Je┼Ťli kto┼Ť nie potrzebuje koniecznie tych kolorowych kafelk├│w i zadowala go pr─Ödko┼Ť─ç jego komputera, nie widz─Ö potrzeby aby inwestowa─ç w nowy system.

No i pragnę dodać - ani razu nie zawiesił mi się komputer po aktualizacji, kiedy przy Windowsie 7 ledwo dyszał. Nie do końca wiem, jak to jest z tymi wymaganiami jednak...

maniek96 
Blogger.Klub

Imiŕ: Maciej
Do│▒czy│: 23 Lut 2013

Wys│any: 2013-02-24, 01:03   

Zainstalowa┼éem win 8 i m─Öczy┼éem si─Ö tak z nim chyba z 3 miesi─ůce, p├│┼║niej powr├│ci┼éem do win 7. Win jest najlepszym system operacyjnym, nast─Öpnie xp a p├│┼║niej vista

CiastoPrzygoda 
Blogger.Klub

Do│▒czy│: 26 Lut 2013
Miasto: Wrocław

Wys│any: 2013-02-26, 02:15   

Osobi┼Ťcie dosta┼éem Windowsa 8 od kolegi z polibudy, zreszt─ů jak ka┼╝de poprzednie edycje.
Jestem strasznie zawiedziony, na pocz─ůtku jara┼éem si─Ö ze si─Ö ju┼╝ ┼Ťci─ůga, p├│┼║niej ┼╝e si─Ö instaluje a na ko┼äcu ┼╝e wracam do mojego ulubionego Windowsa 7 :)

Jak widz─Ö du┼╝o ludzi pisze ┼╝e Win 8 jest zaprojektowany z my┼Ťl─ů o Tabletach i komputerach z dotykowym ekranem i tu si─Ö zgadzam. To chyba s─ů jedyne platformy na kt├│rych Win 8 ma jaki┼Ť sens bytu.

Sklep z aplikacjami kt├│re praktycznie s─ů bezu┼╝yteczne na zwyk┼ée PC :)

Jakub Szcz─Ösny 
WordPress.Klub

Imiŕ: Jakub
Do│▒czy│: 27 Lut 2013
Miasto: Rzesz├│w

Wys│any: 2013-02-28, 15:04   

Z┼éo┼Ťliwi mawiaj─ů, ┼╝e po ka┼╝dym dobrym systemie Windows przychodzi ten gorszy - pocz─ůwszy od wersji 3.11, a┼╝ do Windows 8.

Swojego laptopa nabyłem stosunkowo niedawno - jeszcze z Windows 7 na pokładzie. Ale jak tylko pojawiła się nowa wersja systemu, od razu uaktualniłem oprogramowanie i zabrałem się do testowania systemu.

Windows 8 w por├│wnaniu do "si├│demki" jest du┼╝o, du┼╝o szybszy. O wiele lepiej zarz─ůdza zasobami, a jak dla mnie - szybko┼Ť─ç dzia┼éania jest najwa┼╝niejszym czynnikiem.

Interfejs - Modern UI. Tutaj zdania s─ů mocno podzielone. Kiedy┼Ť przecie┼╝ wielk─ů rewolucj─ů by┼é przycisk "start" i nie by┼éo powiedziane, ┼╝e wszystkim ta rewolucja odpowiada┼éa. Po czasie przyzwyczaili┼Ťmy si─Ö do faktu pojawienia si─Ö takiego rozwi─ůzania - niekt├│rzy ju┼╝ w czasach, gdy ono istnia┼éo si─Ö urodzili i nic z┼éego nie widzieli w rozwi─ůzaniu Microsoftu. Windows 8 przez sam interfejs nie jest systemem z┼éym, jak s─ůdzi rzesza u┼╝ytkownik├│w. Modern UI po odpowiednim skonfigurowaniu pozwala na wiele szybszy dost─Öp do ustawie┼ä, aplikacji - o ile cz┼éowiek do niego si─Ö przyzwyczai.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw. Zobacz szczegˇ│y.
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach. Zobacz szczegˇ│y.
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: