Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [opinia] nowy szablon na bloggera - blog modowy Meri Wild

Szablony na blogspota robię już od dłuższego czasu, zazwyczaj według konkretnych wytycznych, podesłanych w wiadomościach prywatnych lub inspirując się tym co znajdę w internecie. Od czasu do czasu warto jednak zasięgnąć opinii innych, szczególnie tych, którzy sami tworzą blogi lub je czytają.

Na blogu MeriWild wstawiłem ostatnio jeden z moich najnowszych motywów, opartych - już przynajmniej w połowie - o nowe kody na bloggera. Do całkowitej przesiadki jeszcze trochę brakuje, ale w tej postaci wszystko powinno grać bez zarzutu.

Strona główna ma prezentować duże posty, natomiast na podstronach kategorii (etykiet) oraz wyszukiwania postanowiłem wprowadzić kwadratowe kafelki. Według mnie usprawnia to przeglądanie archiwum. Do tego kilka smaczków jak:
- dodatkowa wyszukiwarka w miejscach, gdzie nie ma treści lub błędnie wpisano adres strony
- jak element wyświetla się jeden na stronie, to jest nieco większy
- podstrony bez paska bocznego
- spersonalizowana strona about i collaboration
- najnowsze zdjęcia z instagrama pobierane bezpośrednio, przez api
- tekstowa sekcja z polecanymi wpisami - wystarczy przydzielić etykietę
- graficzny gadżet popularnych postów - w postaci dużych miniatur
- numerowane przewijanie stron

Szablon dopasowuje się do szerokości ekranu, więc nieco inaczej wygląda na dużych ekranach, laptopach czy komórkach - ma być czytelnie. Czy się udało?

Dajcie znać co sądzicie ogólnie o tym szablonie na blogspota, co Wam się podoba najbardziej, co najmniej, czego może brakuje lub jest za dużo?

link do bloga z podglądem => http://www.meriwild.com/

poniżej zrzuty ekranu:

kategorie: https://forum.blogowicz.i...e8cc7000002.png
komórka: https://forum.blogowicz.i...f17d1ca44dd.png

---
jeżeli ktoś ma ochotę dodać swoje trzy grosze, ale nie ma tutaj konta lub dostępu, to może skomentować na:
fb => https://www.facebook.com/...542148585817456
g+ => https://plus.google.com/u...sts/R5qFfetZkRR
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-05-19, 20:13   

Muszę przyznać, że jest to coś naprawdę na wysokim poziomie! Ciężko się do czegoś przyczepić, założenia wykonane w 100% i te smaczki! Numerowana nawigacja stron to moje prawdziwe marzenie. :D Niesamowicie ułatwia to przeglądanie i dzięki temu dłużej zostaję na blogu.

Strona jest intuicyjna, przejrzysta, wszystko utrzymane w jednej, spójnej stylistyce. Prosto, ale ciekawie. Miód dla oczu. :D

Bardzo podoba mi się stopka(?) bloga, gdzie mamy zdjęcia z Instagrama i wszystko co znajduje się poniżej. Jest tam wszystko, co jako czytelnik, chciałbym znaleźć. Znajduje się w intuicyjnym miejscu i jest ładnie podane.

Gdybym jednak miał się do czegoś przyczepić... Jedyne co, to adres e-mail mógłby być hiperłączem, ale może autorka bloga nie chciała takiego rozwiązania.

Świetna robota, blog wygląda jak profesjonalna strona i to z górnej półki!
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2017-05-20, 02:08   

Nie znam się, ale się wypowiem, bo kilka drobnych rzeczy lekko mi zgrzyta:

- środkowanie wszystkich elementów tekstowych na stronie wygląda dziwnie i nienaturalnie. Ale ponieważ głównymi aktorami na stronie są zdjęcia, a i kolumny tekstu są w miarę równe, to jestem w stanie to zrozumieć.

- efekt przejścia na ikonkach social media - no niby jest, ale jakoś tak dziwnie wolno i ze sporym opóźnieniem. Z tego co widzę w narzędziach Chrome, wykonują się dwie animacje jedna za drugą i cały efekt trwa 500ms - na mój gust o jakieś 200-400ms za długo, jeśli jedynym celem jest zmiana koloru ikonki.

- archiwum w pasku bocznym: widząc strzałkę oraz link z rokiem (np. 2014) spodziewałem się, że kliknięcie na rok spowoduje rozwinięcie listy miesięcy. Zamiast tego strona przeładowała się, otworzyło mi archiwum roczne i... w sumie zapomniałem co robię. ;) To nie jest nic wielkiego i po chwili domyśliłem się, że rozwinięcie listy jest możliwe po kliknięciu na strzałkę, ale tutaj odzywa się mój wewnętrzny Steve Krug: nie każ mi myśleć! :D

- link "up ^" znajduje się w miejscu, gdzie się go kompletnie nie spodziewam i wydaje mi się zbyt mało wyeksponowany, żeby faktycznie z niego skorzystać. Autorka nie podpięła do niego statystyk, a zastanawiam się, ile razy zostanie kliknięty. ;)

Poza tym jestem na tak, wygląda przyjemnie i estetycznie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-05-20, 14:28   Re: szablon na bloga modowego blogspot

Cytat

adres e-mail mógłby być hiperłączem, ale może autorka bloga nie chciała takiego rozwiązania.
Dam jej znać, bo adres mailowy ma podany w kilku miejscach. Widuję takie dane wpisywane na różne sposoby, ale hiperłącze ułatwia skorzystanie, szczególnie jak się nie ma myszki pod ręką.

Cytat

- środkowanie wszystkich elementów tekstowych na stronie wygląda dziwnie i nienaturalnie. Ale ponieważ głównymi aktorami na stronie są zdjęcia, a i kolumny tekstu są w miarę równe, to jestem w stanie to zrozumieć.
chodzi o tytuły postów, czytaj dalej czy o tekst wpisu? Do tych pierwszych to już się dawno przyzwyczaiłem, w sumie prawie standard na blogach modowych, że tytuł i kilka elementów ma być wyśrodkowany :D Natomiast z tekstem bywa różnie. Zazwyczaj zależy od upodobania blogerki, chociaż swoje trzy grosze na ten temat zawsze im podrzucam.

Lukem napisał/a:

efekt przejścia na ikonkach social media - no niby jest, ale jakoś tak dziwnie wolno i ze sporym opóźnieniem.
Zazwyczaj stosuję jedno transition, więc podpinam do niego też linki i inne efekty. Ja lubię takie wolniejsze, pasuje mi np. do zanikania obrazka i pojawiania się tytułu wpisu na postach popularnych. Skróciłem do 0.3s ;)

Lukem napisał/a:

- archiwum w pasku bocznym: widząc strzałkę oraz link z rokiem (np. 2014) spodziewałem się, że kliknięcie na rok spowoduje rozwinięcie listy miesięcy.
To akurat standardowe działanie tego gadżetu. Jestem przyzwyczajony, więc nawet nie zwracałem na to uwagi. Zajrzałem teraz na listę popularnych, polskich blogów i po przeglądnięciu około 20 znalazłem tylko jednego z takim efektem jak napisałeś. Reszta miała miesięczne, osobne strony z dedykowanym wyglądem lub w ogóle. Generalnie archiwum na bloggerze jest nieco problematycznym elementem dla projektanta, bo działa nie tak jakbym tego oczekiwał (zmieniają się typy stron w zależności od tego czy jesteś na pierwszej stronie danego roku/miesiąca czy kolejnej, więc nie da się ustawić ciekawszego wyglądu, bo zadziała tylko dla indeksu).

Tak przy okazji. Z rzeczy, które ja zaobserwowałem, że ludzie robią inaczej niż się można spodziewać, to klikanie w wyszukiwarkę - można to łatwo śledzić i okazuje się, że bardzo często wyszukiwane jest słowo wpisane w atrybut "value", czyli ludzie klikają najpierw na lupkę zamiast w okolicy pole tekstowego. Dodałem teraz dolne obramowanie po najechaniu na formularz.

Lukem napisał/a:

link up ^ znajduje się w miejscu, gdzie się go kompletnie nie spodziewam i wydaje mi się zbyt mało wyeksponowany
część "bajerków" dodałem sam. Ten akurat wymaga jeszcze przemyśleń. Zastanawiam się czy włączyć go w dolnym rogu podczas przewijania, czy może sprawić żeby czarny pasek latał za ekranem.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2017-05-21, 00:06   

Htsz napisał/a:

chodzi o tytuły postów, czytaj dalej czy o tekst wpisu? Do tych pierwszych to już się dawno przyzwyczaiłem, w sumie prawie standard na blogach modowych, że tytuł i kilka elementów ma być wyśrodkowany Natomiast z tekstem bywa różnie. Zazwyczaj zależy od upodobania blogerki, chociaż swoje trzy grosze na ten temat zawsze im podrzucam.


Tekst wpisu najbardziej mi się rzuca w oczy pod tym względem. Gdyby nie to, to na wyśrodkowane nagłówki i 'czytaj dalej' nie zwróciłbym uwagi. ;)

Htsz napisał/a:

Zazwyczaj stosuję jedno transition, więc podpinam do niego też linki i inne efekty. Ja lubię takie wolniejsze, pasuje mi np. do zanikania obrazka i pojawiania się tytułu wpisu na postach popularnych. Skróciłem do 0.3s


Rozumiem i rzeczywiście widzę różnicę, ale w Chrome widzę opóźnienie między wskazaniem ikonki kursorem a wykonaniem efektu. W Firefoksie jest idealnie i tu chyba nawet poprzedni czas animacji wyglądałby dobrze.

Htsz napisał/a:

To akurat standardowe działanie tego gadżetu. Jestem przyzwyczajony, więc nawet nie zwracałem na to uwagi. Zajrzałem teraz na listę popularnych, polskich blogów i po przeglądnięciu około 20 znalazłem tylko jednego z takim efektem jak napisałeś.


Sam w sumie nie wiem, widzę argumenty przemawiające za oboma rozwiązaniami. Nie jest to jednak coś, o co warto się spierać, jeśli właścicielce bloga to pasuje.

Htsz napisał/a:

część bajerków dodałem sam. Ten akurat wymaga jeszcze przemyśleń. Zastanawiam się czy włączyć go w dolnym rogu podczas przewijania, czy może sprawić żeby czarny pasek latał za ekranem.


W moim odczuciu pierwsza opcja wystarczyłaby w zupełności.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



  Wysłany: 2017-07-12, 16:49   

Dziś natknęłam się na dziwny komunikat, może to indywidualny problem, ale taki sam błąd pojawia się też na innych blogach z nowymi szablonami, które przeglądałam.

Przy próbie udostępnienia bloga na fb pojawia się taki komunikat. Być może ma to coś wspólnego z faktem, że w adresie URL facebooka pojawił się dopisek "web" przed nazwą serwisu? (https://web.facebook.com/)

EDIT: Alarm odwołany, pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie się na facebooka.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-07-12, 22:00   

Konstrukcja całego linka w okienku jakaś dziwna, bo standardowo powinno być "facebook.com/sharer.php" - na tym blogu akurat nie ma żadnego skryptu z przyciskami i gadżetami fb. Ikonki społecznościowe kierują na zewnątrz i są przygotowane "tekstowo".

oscarro_11 napisał/a:

Numerowana nawigacja stron to moje prawdziwe marzenie.
nie jest to oficjalnie wspierane i nie na każdym typie stron działa dobrze, szczególnie na stronach archiwum.

Lukem napisał/a:

w Chrome widzę opóźnienie między wskazaniem ikonki kursorem a wykonaniem efektu
od pewnego czasu siedzę na chromebooku i rzeczywiście efekt inaczej działa na chrome. Popracuję jeszcze nad tym by się efekty nie nakładały, bo to zapewne przez to.

Zauważyłem też na urządzeniach dotykowych, że trzeba zmodyfikować efekty przy rozwijaniu menu, bo prawdopodobnie również się na siebie nakładają i blokują czasem.

Przy okazji kilka dodatkowych ciekawostek (oczywiście w kontekście bloggera):
- w kafelkach na stronie głównej pokazywane są tylko wybrane kategorie. Pozwala to na zachowanie przejrzystości w nagłówku a jednocześnie można do posta dodać więcej etykiet, żeby urozmaicić podobne, serwowane już na stronie wpisu.
- awatary w komentarzach są powiększane przy wczytywaniu, bo standardowo generują się małe, na których niewiele widać.
- na stronie z współpracą ikony firm zalinkowane są do etykiet, żeby można było szybko przejrzeć posty powiązane z promowanymi produktami.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-24, 14:59   

Blog na pierwszy rzut oka wygląda bardzo efektownie, ale diabeł tkwi w szczegółach. :mad:

1) Nie podoba mi się wygląd informacji o cookies, zmniejszyłabym jej wielkość, dodała uppercase i dodałabym jakieś efekty przy hover na przyciskach.

2) Usunęłabym niebieską ramkę przy wpisywaniu czegoś w wyszukaj, bo wydaje mi się, że to psuje efekt bloga.

3) Trochę za duże są według mnie zdjęcia avków w komentarzach.

A tak ogólnie to wygląda genialne, wielkie propsy za dodanie transition i usunięcie text-decoration, podoba mi się też fakt, że są jakby wcięcia przy tekście, choć to zapewne zasługa albo divów albo ogólnego pisania do pewnego momentu i przenoszenia się do następnej linijki, ale wygląda to ciekawie.

Pozdrawiam!
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-08-24, 15:32   

Xenusiowa napisał/a:

1) Nie podoba mi się wygląd informacji o cookies, zmniejszyłabym jej wielkość, dodała uppercase i dodałabym jakieś efekty przy hover na przyciskach.
Treść jest już i tak mniejsza od 1em, więc nie widzę powodów, dla których miałbym ją jeszcze bardziej miniaturyzować. Komunikat ma być czytelny i łatwy do wygaszenia także na komórce. Jeżeli chodzi o przyciski, to rozważałem przygotowanie ich w podobny sposób jak tych od "read more", ale w sumie nie wiem, dlaczego tego nie zrobiłem :gwizd:
Pisanie całych zdań drukowanymi literami? Stanowcze NIE!

Xenusiowa napisał/a:

2) Usunęłabym niebieską ramkę przy wpisywaniu czegoś w wyszukaj, bo wydaje mi się, że to psuje efekt bloga.
To akurat mi umknęło. Zazwyczaj pracuję na firefoxie i tam nie wyświetla się taka ramka. Zauważyłem ją na chromie i też mnie denerwuje.

Xenusiowa napisał/a:

3) Trochę za duże są według mnie zdjęcia avków w komentarzach.
Tu mam również inne zdanie. Na większych ekranach bardziej podobają mi się duże avatarki. Zmniejszają się wraz z przejściem na komórki, bo tam ekran jest węższy a treść komentarza jednak ważniejsza.

Xenusiowa napisał/a:

podoba mi się też fakt, że są jakby wcięcia przy tekście, choć to zapewne zasługa albo divów albo ogólnego pisania do pewnego momentu i przenoszenia się do następnej linijki, ale wygląda to ciekawie.
Chodzi o kolumnę tekstu posta, węższą od zdjęcia? Zostało przygotowane w szablonie i ten element również jest elastyczny, więc dopasowuje się do szerokości monitora.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-25, 15:43   

Htsz napisał/a:

Treść jest już i tak mniejsza od 1em, więc nie widzę powodów, dla których miałbym ją jeszcze bardziej miniaturyzować. Komunikat ma być czytelny i łatwy do wygaszenia także na komórce. Jeżeli chodzi o przyciski, to rozważałem przygotowanie ich w podobny sposób jak tych od read more, ale w sumie nie wiem, dlaczego tego nie zrobiłem :gwizd:
Pisanie całych zdań drukowanymi literami? Stanowcze NIE!

Jeśli nie uppercase to chociaż small-caps, jakoś wydaje mi się, że wygląda to bardziej elegancko, ale to tylko moje zdanie, u siebie mam uppercase i małe literki i nie ma problemu z tym na urządzeniach mobilnych. Przyciski? Lubię jak coś się z nimi dzieje, w końcu to odsyłacze.

Htsz napisał/a:


To akurat mi umknęło. Zazwyczaj pracuję na firefoxie i tam nie wyświetla się taka ramka. Zauważyłem ją na chromie i też mnie denerwuje.

Podziwiam za cierpliwość przy firefoxie, co jak co, ale on mi muli dość mocno przy tworzeniu blogów.

Htsz napisał/a:

Tu mam również inne zdanie. Na większych ekranach bardziej podobają mi się duże avatarki. Zmniejszają się wraz z przejściem na komórki, bo tam ekran jest węższy a treść komentarza jednak ważniejsza.

Nie są dużo za duże, ale minimalnie mogłyby być mniejsze.

Htsz napisał/a:

Chodzi o kolumnę tekstu posta, węższą od zdjęcia? Zostało przygotowane w szablonie i ten element również jest elastyczny, więc dopasowuje się do szerokości monitora.

Da się sam tekst ustawić? Wow.

Generalnie przyjemny dla oka, minimalistyczny szablon. Tak btw. korzystałeś może z Font Awesome? Czy masz inny trick na ikonki?
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-08-25, 17:23   

Xenusiowa napisał/a:

Jeśli nie uppercase to chociaż small-caps, jakoś wydaje mi się, że wygląda to bardziej elegancko, ale to tylko moje zdanie, u siebie mam uppercase i małe literki i nie ma problemu z tym na urządzeniach mobilnych.
Od kiedy pisanie całych zdań drukowanymi literami jest lepsze lub czytelniejsze? W książkach to stosują :P ? Drukowany tekst gorzej się ogarnia i nie wszystkie programy do czytania interpretują go odpowiednio. Kto na komórce nie ma problemu? Ty czy osoby niedowidzące lub z dużymi palcami i małymi ekranami ;) ?

Xenusiowa napisał/a:

Nie są dużo za duże, ale minimalnie mogłyby być mniejsze.
Awatary zostały dopasowane na komputerze pod wielkość innych elementów, takich jak miniatury popularnych, zdjęcia w postach czy podobne wpisy. Stosuję podobne wielkości na kilku blogach i nie widuję w komentarzach uwag na ten temat. Do tego chociażby nanetbooku o szerokości ekranu 1366px, kolumna wpisu zajmuje około 970px a wielkość awatara to 70px, czyli nawet nie 10%. Częściej czytelnicy nawiązują do zbyt dużych zdjęć (akurat nie na tym blogu).

Xenusiowa napisał/a:

Da się sam tekst ustawić? Wow.
wymaga to pewnej gimnastyki i ma minusy, ale jak ktoś nie kombinuje za mocno z budową posta, to jest proste w obsłudze.

Xenusiowa napisał/a:

Tak btw. korzystałeś może z Font Awesome? Czy masz inny trick na ikonki?
Od kiedy odkryłem FA podmieniłem swój stary gadżet z graficznymi ikonkami na te. Ogromna różnica w wyświetlaniu na komórkach. Fonty mają to do siebie, że bezstratnie można je zmniejszać i powiększać. Alternatywą może być svg, ale się tym jeszcze nie bawiłem. Font awesome jest dla mnie bardzo łatwy w obsłudze, więc chwilo temat ikonek mam zamknięty.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz