Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    moje ulubione Chipsy

TAK, chipsy są niezdrowe, tak samo jak jedzenie w McDonald's czy KFC. Ja sobie lubię pochrupać a szczególnie do ulubionego piwa podczas oglądania filmu ;)

Uwielbiam Crunchips, najbardziej te grubo krojone (X-Cut). Smak zazwyczaj to ser i cebulka, ale jak nie ma to równie dobrze może być też kebab czy nawet pizza. Lays Appetite ser z cebulą też dają radę :) całkiem dobra alternatywa.

Kolejne to Pringles - sympatia do nich pozostała mi jeszcze z czasów kiedy pojawiły się u nas po raz pierwszy. Są jednak dość drogie, dlatego jak mam ochotę na takie kształty kupuję sobie Chipsletten (także Lorenz).

Ostatnio odkryłem całkiem smaczne Crusti Croc (o których wspomniałem także tu). Są dostępne w Lidlu i również produkowane przez The Lorenz Bahlsen Snack-World.

Od czasu do czasu pożywiam się również prażynkami, są całkiem smaczne i tanie.

Jak łatwo zauważyć przyzwyczajony jestem do konkretnej firmy, ale czasem lubię sobie przetestować inne produkty. Tak było ostatnio ze star chips. Te kebabowe smakowały jeszcze w miarę, ale serowe (grube) to były okropne!

A wy jadacie chipsy? macie jakieś preferencje smakowe? konkretne firmy? Kupujecie produkty znanych marek czy może one nie smakują tak jak się tego spodziewaliście? zwracacie uwagę na smak i jakość? Co decyduje o zakupie tych, których jeszcze nie znacie (opakowanie, opinie, reklama)?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-03-29, 14:55   

Zawsze jak przychodzę do Arka to jemy chipsy popijając piwo, już wiem dlaczego! :D haha

Htsz napisał/a:

A wy jadacie chipsy?

Ja niestety czasem jadam chipsy, ale to raczej od wielkiego dzwonu bo sama nie kupuję (z pewnych względów :P ) i nikt wokół mnie RACZEJ nie kupuje, chyba, że jest jakaś impreza, mecz, film z przyjaciółmi, kino, itd...

Htsz napisał/a:

macie jakieś preferencje smakowe?

Ja lubię chyba wszystkie :D .

Htsz napisał/a:

konkretne firmy?

Tak, jak napisałeś - Crunchips. Lubię też te Peppies Bacon czy jakoś tak - super są. Ponadto standardowe Lays :) . No i te z Biedronki :P .

Htsz napisał/a:

Kupujecie produkty znanych marek czy może one nie smakują tak jak się tego spodziewaliście? zwracacie uwagę na smak i jakość? Co decyduje o zakupie tych, których jeszcze nie znacie (opakowanie, opinie, reklama)?

U mnie to zależy od tego jak daleko jest Biedronka :D . W sumie biedronkowe chipsy (znane dobrze przez wszystkich :D ) są świetne i smakiem bardzo przypominają te "markowe chipsy". Czy zwracam uwagę na smak i jakość? Jak najbardziej. Po co jeść coś, co tuczy i do tego jest niedobre? :P A co decyduje o zakupie... Sądzę, że po prostu smak :) .
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-29, 14:58   

Htsz napisał/a:

Uwielbiam Crunchips

Lubię Kebab, ale jeszcze bardziej Chakalaka (czy jakoś tak).

Htsz napisał/a:

Lays

Kiedyś je lubiłem, ale ostatnio wydają mi się strasznie słone.

Htsz napisał/a:

Od czasu do czasu pożywiam się również prażynkami, są całkiem smaczne i tanie.

Nie lubię. :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-29, 16:32   

Zwykłe solone Lay'sy! KOCHAM!
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-03-29, 16:34   

Jeśli chodzi o chipsy, przepadam za nimi trochę za bardzo. :P Słone przekąski lubię bardziej od słodyczy.

Crunchips (najbardziej lubię te, o których pisał Miglu - Chakalaka (czy jakoś tak) :P ), Laysy - bardzo smakowały mi pomidorowe, ale ostatnio nigdzie ich nie widziałam. Poza tym, te trójkątne serowe z lidla (nie pamiętam marki). Te z bierodki jakoś nie przypadły mi do gustu. Smaki wybieram najróżniejsze, teraz tyle tego jest, że z połowy nie próbowałam :P Tylko nie lubię solonych, jak już, to muszą mieć jakiś smak.

Htsz napisał/a:


Od czasu do czasu pożywiam się również prażynkami, są całkiem smaczne i tanie.

Ja też, ale z reguły jak już się tuczyć, to wolę chipsy :P

Htsz napisał/a:

Co decyduje o zakupie tych, których jeszcze nie znacie (opakowanie, opinie, reklama)?


Ciekawy smak na opakowaniu. :D
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-29, 19:27   

Rododendron napisał/a:

Zwykłe solone Lay'sy! KOCHAM!
W moim przydatku nie ważne jakie byle były solone :D
Ale paprykowymi i cebulowymi nie pogardzę :P
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-29, 19:44   

Ja za to nie znoszę cebulowych. Tych mlecznych takich? :yay:

O smaku ketchupu lubię raz na ruski rok. Ogólnie nie przepadam. Skrzywię się, jak zobaczę, ale potem jak się wkręcę, to zjem.

Serowych też nie lubię!

Prażynki akurat lubię takie z posmakiem cebulowym, ale posmakiem, nie smakiem :P Takie, że się nałoży na język i rozpuszczają się w taką fajną papkę. Boże, nie umiem tego wyjaśnić XD

Paprykowe, kurczak z przyprawami - lubię, acz tylko wtedy, gdy nie ma solonych :D Jak widzę jak ktoś się zastanawia nad chipsami, to mnie krew zalewa. Człowieku, bierzesz solone i do kasy! :D

A kiedyś z koleżankami kupiłyśmy w Carefourze całą wielką pakę chrupków ziemniaczanych Flipso-podobnych (wcinając się - czekoladowe Flipsy wielbię bardziej od solonych Lay'sów!), a do tego dokupiłyśmy patyczki do szaszłyków i dip czosnkowy.
Chrupek na wykałaczkę i takie urządzenie do butelki z dipem :D
Polecam dla chętnych spróbowania czegoś dziwnego :wstyd: Gwarantuje dziwne spojrzenia ludzi na przystanku autobusowym.
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-03-29, 19:54   

A ja sie tak trochę wtrącę, sztuką jest zrobic chipsy ziemniaczane z... ziemniaków.

Co do moich preferencji wole chrupki kukurydziane, zdrowsze do Lays czy coś;)
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-29, 20:21   

Uznaję zasadę, że lepiej pędzić się na chemicznych produktach, w końcu niedługo i tak tylko to będziemy jeść. Warto się powoli klimatyzować XD

Ale masz rację, moje luv czokoFlipsy kiedyś były lepsze. Ale i tak są pycha :D
 
  podziel si� tym postem na:
Joan 


Imię: Joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 47
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-04-02, 09:53   

Nie jem chipsów, boli mnie po nich żołądek ale kiedyś jadłam dużo cebulowych i solonych
______________________________________________________
Trzeba się kształcić aby stać się zajmującym towarzyszem dla samego siebie ( Kotarbiński)
 
  podziel si� tym postem na:
mannerheim 


Dołączył/a: 16 Maj 2010
Posty: 35

Wysłany: 2010-05-18, 21:47   

Kanapki z cipsami są dobre z każdymi cipsami, nawet tymi mniej dobrymi "jakościowo". A kanapki z cipsami są najlepsze, lubię laysy fromage, paprykowe lub crunchipsy x-cut, te takie karbowane.
______________________________________________________
for you i will play on my cosmic guitarzzz
 
  podziel si� tym postem na:
maciosław 


Imię: Maciej
Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Lip 2010
Posty: 30

Wysłany: 2010-07-17, 23:55   

Uwielbiam StarChipsy i z Biedronki - Top? Nie wiem. :d Lays są ok, ale jak mam ochotę, to sobie kupuję dwie paczki tańszych zamiast jednej paczki Crunchipsów czy Laysów. ;D

Prażynki tak średnio lubię, jeszcze pożywiam się czasami jakimiś typu Snacki albo Cheetos.
______________________________________________________
Kiedy zgasną wszystkie światła, popatrz w niebo. Może ktoś do ciebie mruga?...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz