Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 7 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany:    Pobieraczek - uwaga

Nie wiem czy ktokolwiek z was spotkał się z tym portalem. Oferuje on rzekomo dostęp do ponad miliona gier, filmów czy muzyki. Niestety to tylko ściema. Słyszałam o nim kiedyś w uwadze

Logując się akceptujesz regulamin i podajesz swoje dane. Wg regulaminu przez 10 dni możesz pobrać aż 1GB danych Niestety po zalogowaniu nic nie da się pobrać a w regulaminie jest zapis że po 10 dniach za konto po prostu płacisz. Po tych 10 dniach firma zaczyna przysyłać rachunki na kwoty około 100 zł. Później jest zastraszanie sądem i wysokie odsetki. Niestety często ludzie się boją i są bezsilni ponieważ zalogowanie oznacza zawarcie wiążącej umowy z firmą Eller Service i wszystko prawnie jest jak najbardziej w porządku.
Oczywiście lepiej nie płacić bo firma i tak nigdy nie zgłosi sprawy do sądu i niezapłacona suma nie zostanie wyegzekwowana

Nagłośnienie sprawy pewnie zniechęciło niektórych do zalogowania się ale firma zaczęła w inny sposób pozyskiwać swoich klientów.

W internecie pojawiły się informacje że wezwania do zapłaty zaczęli dostawać ludzie którzy nigdy nie logowali się na Pobieraczku. Po prostu właściciele strony zaczęli szukać w internecie upublicznionych adresów oraz skupować je od innych firm i sami zakładać na nie konta.

A więc uważajcie gdzie podajecie swoje dane szczególnie te z adresem oraz nigdy nie płaćcie Pobieraczkowi :)

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-10-25, 00:18   

O pobieraczku było już wiele razy, nawet w telewizji. Jeżeli są ludzie, którzy nadal dają się nabierać - to przykre. O tym, że skupują adresy (domowe?) akurat nie słyszałem. Ciekawa sprawa. Rozumiem, że zakładają to z adresów IP przypisanych do rejonu danego adresu domowego? bo jeżeli nie to zgłosiłbym wyłudzenie i kazał udowodnić, że to ja zarejestrowałem sobie tam konto :-) zacząłbym właśnie od IP.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
creativamente 
Blogger.Klub

Imię: Marta
Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-01-05, 17:27   

Ja miałam przygodę z pobieraczkiem w swojej młodości, na szczęście mądry tata po krótkiej konsultacji mnie uchronił i nie zapłaciłam im ani złotówki ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Marian381 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Sty 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-01-05, 17:53   

Dawno temu miałem konto u nich, ale do dzisiaj nie dostałem żadnego pisma. Swoją drogą ludzie na prawdę mają tupet żeby się zajmować takimi oszustwami, na pewno sporo ludzi dało się nabrać i interes się kręci.
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-01-05, 19:59   

Dostałam od nich maila z pogróżkami. Pech chciał, że ja akurat na takich serwisach zawsze czytam regulamin. I wlepienie mi abonamentu nie zgadzało się nawet z ich Regulaminem. Gorzej, że zmieniają regulamin kiedy im przyjdzie ochota.
Firma ma już wyrok sądowy za naciąganie. W odpowiedzi na pogróżki sądowe (których i tak nie byliby w stanie wyegzekwować) zacytowałam im treść orzeczenia sądowego, kilka akapitów pewnego prawnika z forum prawnego, fragment jakiegoś artykułu z neta i więcej nic nie napisali.
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-01-05, 20:12   

Za czasow, kiedy ja sie tam rejestrowalem bylo napisane malym druczkiem, ze wplata jest dobrowolna.
Przestroga - nie podawać wszędzie swoich danych
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2014-11-30, 22:42   

Też kiedyś miałam z nimi problem. Rozwiązać mi go pomogła pewna dziewczyna, która wcześniej miała ten sam problem. Potem ja pomagałam innym, bo na jakimś forum zostawiłam swój mail. A skoro ludzie do mnie pisali, to jak miałam im nie pomóc :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz