Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany:    Jakim drużynom kibicujecie?

Opowiedzcie o drużynach, którym kibicujecie - obojętnie w jakim sporcie - siatkówce, piłce nożnej, gimnastyce artystycznej czy hokeju. Poznajmy swoje preferencje kibicowskie :)

Zachęcam do dyskusji i wspomnień - skąd wzięły się u Was te sympatie, jak długo trwają, kogo nimi zaraziliście itd. itd.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-12, 13:02   

fc Liverpool, Arsenal Londyn i Chelsea ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-11-12, 15:39   

Lubić Arsenal i Chelsea? To tak jakby w PL lubić Arkę i Lechię, Legię i Lecha czy Górnik i Ruch :)

Manchester United - od finałowego meczu Champions League z Bayernem Monachium czyli 1999 roku. Ogólnie miłością do piłki zaraził mnie dziadek i pierwsze mecze jakie pamiętam, że oglądałem to były MŚ we Francji 98 i do dziś pamiętam praktycznie wszystkie wyniki, grupy czy przebieg części meczów.
Poza MU lubię swój lokalny klub, którego nazwy nie zdradzę.
Inne sporty drużynowe, poza meczami międzynarodowymi nie specjalnie mnie interesują (choć czasem lubię grać w siatkę czy w kosza). No, może, że kiedyś lubiłem Toronto Raptors, to czasem posprawdzam ich wyniki ;)

Ale o piłce nożnej to mogę pisać i pisać. Aktualnie trzymam kciuki również za BATE Borysów w LM. Jakoś lubię gdy małe klubiki pokazują, że można :) Lubię też kibicować słabym piłkarsko reprezentacjom w różnych eliminacjach lub wielkich imprezach i podziwiać ich sporadyczne sensacyjne wyniki - np Portugalia - Liechtenstein 2-2, Portugalia - Cypr 4-4 (albo 3-3? Ogólnie coś ta Portugalia średnio sobie radzi ze słabeuszami), Szwajcaria - Luksemburg 1-2, Francja - Senegal 0-1 (MŚ 2002) i wiele, wiele innych.
Jeśli chodzi o wielkie imprezy - typu ME, MŚ, PNA czy CA to w Europie, poza naszą kadrą lubię oglądać grę Turków, Chorwacji, Anglii - nie przepadam jakoś za Hiszpanią czy Niemcami choć wiem, że grają piękny futbol. MŚ to lubię państwa takie choćby z przypadku (+ od zawsze Brazylię) - ostatnio okropnie żal było mi Ghany w RPA... co ten Suarez jej zrobił! W Afryce trzymam kciuki za Wybrzeże Kości Słoniowej, a ostatnio też za Wyspy Zielonego Przylądka bo wyeliminowały Kamerun :P Copa America - od zawsze Brazylia i Kolumbia :)

No, to się rozpisałem :)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-11-12, 18:16   

RayGarraty napisał/a:

Lubić Arsenal i Chelsea? To tak jakby w PL lubić Arkę i Lechię, Legię i Lecha czy Górnik i Ruch


nadal twierdzę, że lubię obydwie drużyny. ;) to się nie zmieni... nigdy ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-13, 13:13   

RayGarraty napisał/a:

Lubić Arsenal i Chelsea? To tak jakby w PL lubić Arkę i Lechię, Legię i Lecha czy Górnik i Ruch

Ja lubię Górnik i Ruch, mam sentyment do śląskich drużyn ;)
Lubię też Cracovię i Legię, a do tego Lecha. Generalnie mało jest w Polsce drużyn, których bym nie lubiła [do Wisły Kraków mam jakąś ogromną awersję]. Podobnie w Anglii - z miłości do tamtejszego futbolu lubię każdą z drużyn, za wyjątkiem Arsenalu, do którego jakoś nie mam przekonania. I to też się może wydawać dziwne, bo kocham Manchester całym sercem, ale lubię też bardziej niż inne drużyny np. Newcastle, Liverpool i Leeds. Zawsze mówię, że jestem ponad sztucznie wytworzonymi podziałami i niech tak pozostanie :)

A co do tego, komu kibicuję to - wiadomo - drużynom lokalnym - Włókniarz [żużel], AZS [siatkówka], Raków i Skra [futbol]. Na równi z miłością do Włókniarza [od urodzenia] plasuje się miłość do Manchesteru [od '95].

W Polsce kibicuję tak najszczególniej Cracovii. We Włoszech Juve. 10 lat temu będąc na Camp Nou ukochałam sobie Barcelonę, ale ten cały szał na nią mocno mnie zniechęcił i tylko delikatnie trzymam kciuki. Podobnie z BVB, z którą sympatyzowałam od podstawówki - aktualne szaleństwo na Polaków w składzie totalnie mnie obrzydza.

Komu jeszcze kibicuję? Belle Vue Aces, Washington Capitals, Poole Pirates, NY Islanders. Ale żadna z tych pomniejszych sympatii nigdy nie przebije mojej obsesyjnej miłości do MU i Włókniarza ;)
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-11-13, 13:15   

Wisła Kraków. Jeśli chodzi o zagraniczną ligę to Arsenal ale nie jestem już jakimś zagorzałym fanem.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-11-13, 14:22   

No to ja może jestem dziwny, ale poza moim lokalnym klubem nie lubię żadnej innej drużyny w Polsce - tym bardziej regionalnych. No, może poza klubem z mojego miasta z niższej ligi, któremu dobrze życzę.
Też nie potrafiłbym kibicować City czy Liverpoolowi. Choć w pamiętnym finale Liv - Milan trzymałem kciuki za Dudka (notabene - jeden z najlepszych finałów LM).
Aczkolwiek masz rację - w Premier League też darzę sympatią niektóre kluby - Aston Villa, WBA czy do niedawna Wolves, które niestety spadło.
Ach, ja się na szczęście szczycę, że nigdy nie lubiłem Barcelony. Teraz tym bardziej. Z dwojga złego wolę Real. Ogólnie La Liga jest strasznie nudna... Bundesligi też specjalnie nie lubię. Jakoś tak przez hm historię? Ale faktycznie borusiomania jest odrzucająca :)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2012-11-13, 17:32   

RayGarraty napisał/a:

No to ja może jestem dziwny, ale poza moim lokalnym klubem nie lubię żadnej innej drużyny w Polsce - tym bardziej regionalnych. No, może poza klubem z mojego miasta z niższej ligi, któremu dobrze życzę.

U mnie wiąże się to po prostu z tym, że od dzieciaka oglądałam polską piłkę, jeszcze wtedy mój Raków grał w najwyższej lidze i w ogóle nie dało się bez futbolu żyć. Wiele lat słuchałam utyskiwań, że mamy słabą ligę, że nie ma na co patrzeć, jest nudno itd., ale ja wciąż ją uwielbiałam i zawsze uwielbiać będę.

RayGarraty napisał/a:

Ach, ja się na szczęście szczycę, że nigdy nie lubiłem Barcelony. Teraz tym bardziej. Z dwojga złego wolę Real.

Ja pomieszkałam trochę w Barcelonie, żyłam wśród ludzi, którzy miłość do tego klubu mają w genach. Strasznie mnie to zafascynowało, pozostawałam też pod wielkim wrażeniem Camp Nou, ale ostatnie lata sprawiły, że szał na ten klub mnie zniechęcił. Na Barcę czy właśnie BVB zrobiła się jakaś chora moda - tak wielka, że naprawdę nie potrafię ich nawet oglądać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
szmalowa 
Blogger.Klub

Imię: Martyna
Wiek: 26
Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 20
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2012-11-16, 22:01   

Ja Polskiej ligi jak nie oglądałam,tak nie oglądać,i w najbliższym czasie zamiaru nie mam.
Ja,powiedzmy "wychowałam" się na La Lidze (Hiszpańska).
I bite 2,5 roku kibicuję Barcelonie,miałam okazję być i zwiedzić stadion.
 
  podziel si� tym postem na:
razdwatrzy 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 15 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-17, 10:24   

Chelsea, Juventus, Brisbane Roar :)
 
  podziel si� tym postem na:
klebann 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłany: 2012-12-31, 11:42   

FC Barcelona i Borussia Dortmund.
 
  podziel si� tym postem na:
skoczekS1 
WordPress.Klub

Imię: Mll
Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 16

Wysłany: 2013-02-12, 21:38   

Drugi temat czytam i w drugim temacie tylko o piłce nożnej , What the f*** is wrong with you people ?! :niepewny:
Toronto Raptors - mam nadzieję że już wkrótce nadejdzie czas zwycięstw i chwały , najważniejsze że cała organizacja idzie w dobrym kierunku.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz