Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2015-01-28, 18:55
Autor Wiadomość
paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany:    [Ocena] Dziewczyna na siłowni

Długo zastanawiałam się czy w ogóle prosić Was o ocenę mojego bloga, ale stwierdziłam, że przyda mi się opinia osób "z zewnątrz", więc przyjmę na klatę każdy hejt :)
Blog prowadzę o dość niestandardowej tematyce. Nie wiem czy można go podciągnąć pod tematykę banalnych pamiętników w każdym razie zapisuję w nim bez żadnych ściem drogę osoby, która potrafiła jechać autem 200m do sklepu [serio] do sportowego trybu życia. Wprawdzie nadwagi nie mam, ale zaczynałam sapać wchodząc na trzecie piętro, a to według mnie większe wyzwanie poprawić kondycję i wydolność organizmu niż zrzucić wagę. Bloga uważam za dość unikalnego, chociaż w samozachwyt nie popadam ;)
Graficznie do tej pory nie wiem co mam z nim zrobić. Na przestrzeni ostatnich kilku dni przetestowałam około 30 szablonów i żaden nie odpowiadał zbytnio mi, a nawet jak już odpowiadał to nie pasował chociażby do tego, że różnego formatu wrzucam zdjęcia [fatalnie posty się rozjeżdżały - nie miałam cierpliwości przerabiać każdego postu z osobna], więc postanowiłam wybrać zwykły szablon dynamiczny, który - o dziwo - mi się podoba, a i uważam go za dość czytelny jak na treści, które publikuję.
Tak jak napisałam na blogu: nie uważam się za blogerkę tylko za sportowca [aspirującego]. W każdej kwestii każdą radę przyjmę na klatę, bo serio nie znam się na tym kompletnie, a i coś, co dla mnie może wydawać się spoko to dla czytelnika może być lipą, także nie pogardzę radami w kwestii grafiki jak i treści publikowanych na blogi i wszystko, co Wam tylko przyjdzie do głowy.
Adres bloga: http://dziewczynanasilowni.blogspot.com
Z góry dzięki za każdą konstruktywną opinię :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Sovillian 


Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 16

Wysłany: 2015-01-20, 13:43   

Znawcą nie jestem, ale ocenię jako czytelnik. ;) Szablon jak dla mnie jest, aż za prosty. Nie przyciąga mojej uwagi, trochę nijaki. Lubię prostotę, ale jakiś wyraźniejszy akcent by nie zaszkodził. I też nie przepadam za takim sposobem podziału postów, wolę sobie przewijać. A przepraszam, teraz sobie pogrzebałam i widzę możliwość zmiany wyświetlania postów ;) Tak więc jak dla mnie jedynie bardziej wyrazisty nagłówek i będzie dobrze. Tematu i treści nie oceniam, bo po prostu nie znam się i nie interesuję się aktywnością fizyczna.
 
  podziel si� tym postem na:
K@mil 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył/a: 19 Maj 2014
Posty: 51
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2015-01-21, 12:17   

Szablon/blog nie ma osobowości i charakteru, jeśli mówimy o samym wyglądzie. Nie da się go jakkolwiek choć trochę zapamiętać ;)

Kilka wpisów przeczytałem - trącą ogólnikami, a jak już lecisz pół-konkretami, to niektóre informacje są błędne.
______________________________________________________
lubiewhisky.pl - wszystko o whisky!
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-01-28, 12:38   

Bloga już nie ma, a szkoda bo byłam ciekawa.
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2015-01-28, 17:31   

No właśnie, kilka dni temu znikł...
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz