Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Sprawy techniczne Forum  »  Rozmowy o Blogowicz.info
Już niedługo start Blogowicza

Cytat

Już niedługo start Blogowicza

Czy to przypadkiem nie za długo? :spi: Już tak chyba z pół roku...
Ciągle niby "coś" się zmienia, ale jest to tylko np. tło czy napis.
Może podacie wreszcie konkretną datę wystartowania? ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 78
'darmowe dzwonki'
W menu na avatary.pl jest

Cytat


nasze serwisy: teksty sms | darmowe dzwonki | kalendarze | shoutbox | Konkursy | Darmowe Gry | Szablony


A te dzwonki nie są darmowe tylko są płatne (poprzez sms).
Ostatni post Odpowiedzi: 2
relacja z miejsca budowy
avatary sie po malutku tworza
wyzej macie link do losowago avka
jak chcecie to mozecie skorzystac
mozna wkleic na forum by przemo 1.12.5
problem polega ze sa rozne koncepcje co do glownego funkcjonowania serwisu
dzisiaj bedzie dyskucja na ten temat :/
Ostatni post Odpowiedzi: 1
kalendarze generator
Stara jeszcze widoczna wersja jest na www.kalendarze.avatary.pl 7.0 alfa


nowa 8.0 beta: http://mur.ovh.org/n/inde...t=&o=&t1=FF9900

coś tam juz dobrze działa... ;) wybiłem większość robaczków jak ktoś coś zauważy to pisać!

mam pytania typu:

→czy buttony tczciona i tło powinny być obok tabelki z kolorami z jej prawej strony

→ czy pod tymi buttonami powinno być pole na wpisanie url'a własnego tła?

oszczędzę w ten sposób miejsce - mogę dać miej kolorów próbniku jak na starej wersji 7.0.

→ czy może dać wpisanie kolorów wieczne po kliknięci np w napis: własne tło? - rozwinie się formularz na pole z wpisem

zależy mi żeby wizualnie było czytelnie

wtedy np. byłby napis tło z zewnętrznego adresu a po kliknięciu pokazało by sie pole na wpis i opis


po za tym:
wprowadzić mam zamiar dwupoziomowy wybór pixela, najpierw dział a potem obrazek, czyi podział pixeli na kategorie (bardzo prosty podział, powiedzmy z 5 kategorii) i możliwość uploadowania własnego pixela z twardego dysku, dział by sie wtedy nazywał obrazki użytkowników









co o tym myślicie, jeśli macie własne pomysły to zapodajcie koniecznie, z tymi pixelami to się jeszcze wymóżdżę. Ale dopóki nie wiem jaki układ będzie to nie wiem jaki skrypt będzie pasował
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[Avatary] Nabor na betatesterow.
za jakiś czas rusza wersja beta serwisu avatary.pl
chcemy przetestowac nowe opcje i obciazenie jakie generuje serwis na serwerze dlatego poszukujemy osob ktore sa na duzych forach (minimum 20 zarejestrowanych userow dziennie, najlepiej pow. 50)


UWAGA: na forach osob testujacych wymagamy wlaczonej opcji Odnośnik do zewnętrznego obrazka
Ostatni post Odpowiedzi: 11
1 - 2 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz