Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Sprawy techniczne Forum  »  Rozmowy o Forum
[dyskusja] Moderator
Co trzeba zrobić by być moderatorem forum?
Ostatni post Odpowiedzi: 41
Wasza śmieszna ranga...
Macie jakieś nasrane w bani z tym nabijaniem postów. Komu na tym zależy? Wy naprawde macie na tym punkcie jakąś obsesję!!!

Cytat

takie tematy są tylko po to, żeby zwiększyć liczbę postów IMO każdy kto zacznie się bawić w takie głupoty powinien dostać rangę nabijacz postów

Ty tym samym, że udzielasz się w takim temacie nabijasz sobie posty parówo!

Cytat


hehe widzę, że Tobiasz nie tylko mi podpadł Ale wracając do tematu to powinno się go zablokować, zbanować, zdeptać, spalić, splugawić itd.

Moge ci podpadac ile mi się chce śmieciu ze wsi!!
Ostatni post Odpowiedzi: 15
Złe Strony FORUM
Prosze Administratora o usunięcie tego !
Ostatni post Odpowiedzi: 34
[ you ] 'co oni ode mnie chcą ?'

Cytat

Od: Kutwa
Do: Karol
Wysłany: Dzisiaj 20:43
Temat: !!!!!!!!!!!!! Cytuj wiadomość
ZABIERAJ ZE STOPKI MOJEGO NICKA [cenzura] WKURWIA MNIE JUZ TO ...

Dziś dostałem taką PW.
Wszyscy chyba wiecie o co chodzi.
Jak nie to mówię:
chodzi o opcję
.
Kutwa, ja w stopce nie używam twojego nicka, używam tlyko opsjiu [ you ] (bez spacji), która automatycznie zalogowanym użytkownikom daje jego nick. Tak żeby zwrócić Twoja uwagę. Jakbyś zalogował się na XXX, to by pojawiało się XXX, zalogowałeś się na Kutwa to pokazuje Kutwa. Nie ma co się bulwersować :) A może ktoś to lepiej wytłumaczy?
Ostatni post Odpowiedzi: 12
[ Opcja ] pomógł / pomogła
Widzę, że na forum została wprowadzona nowa opcja "Pomógł/pomogła". :)
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Tabliczki ostrzeżeń.
Forum się rozrasta, jest dużo użytkowników, więc pora pomyśleć o takich tabliczkach jak na forum przema. NP.

Cytat


<table align=center><td height=100% valign=top colspan=2 ><span class=postbody><table WIDTH=400 CELLPADDING=8 BORDER=1 BGCOLOR=#000000><tr><td ALIGN=CENTER><font COLOR=#FFFFFF>Temat został zamknięty gdyż był niezgodny z <a href=topics1/regulamin-forum-vt9.htm#14><b>zasadami</b></a>.<br></font></td></tr></table>


Co o tym sądzicie ?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[ Sprostowanie ] music_boy
Hmm dopiero co wróciłem z Wrocławia , pisałem tam na gg choć nie wchodziłem na stronę forum , chciałem oznajmić ze po przeczytaniu waszych wypowiedzi na mój temat zrobiło mi się bardzo nie fajnie.. mam powodu do smutku i to bardzo bardzo wielkie ... rodzinne :( ale co tam was to obchodzi :znudzony: śmierć bliskiej osoby bardzo mnie zdolowała .. a wypowiedzi o mnie jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o Frozen to oficjalnie Cie przepraszam.. zdażyło mi sie pierwszy raz kogoś "wyzwać" sory.. uniosłem sie:/ ale też nie jest fer że cały czas krytykujecie inną os. którą jestem ja :( nie jestem wściekły , ale jestem rozgoryczony tym co stało się dokładnie 1,5 tygodnia temu.. śmierć taty;/ na zawsze zostanie w pamięci Cześć!! wam na zawsze

[ Dodano: 24-04-2006, 20:35 ]
choć rozmawiałem z innymi osobami w sposób normalny.. udawając ze nic sie nie stało np: z Htszem ... :zalamany: nie chciałem robić z siebie ofiary;/ ale teraz już wole to wszystko wypisać..
Ostatni post Odpowiedzi: 7
przeglądanie forum
czy jak wchodzicie na forum to zaglądacie tylko na ostatnie posty czy przeglądacie nieprzeczytane, czy klikacie w każdy dział aby zobaczyć dyskusje w większości tematów ?

bo tak mi sie wydaje jakby większość szła na łatfizne i odpowiadała tylko tam gdzie akurat widać link po prawej stronie do "ostatni post" :P
Ostatni post Odpowiedzi: 4
emotikony
to proste po wejściu na http://www.qsms.pl/emotikony

wystarczy:
1) wybrać fajną emotkę
2) kliknąć w nią
3) skopiować do tematu postu wybrany kod
4) pokaże sie emotka i masz fajnego posta
Ostatni post Odpowiedzi: 12
[forum] wygląd
jak zauważyliście wygląd zmieniłe się dość mocno, jest to rodzaj testu, chciałem zobaczyć jak to wygląda i odrazu przetestujemy, która opcja jest lepsza:

-ta zamknięta
- otwarta

swoje opinie przemyslenia i wszystko inne (co mądre) prosze wypisywać poniżej.
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Błędy językowe, zły dobór kolorów

Cytat

Sugesite, opinie i wszystko co dotyczy dzialania i urzytkowania forum.

Po pierwsze, wypadałoby opis tego działu poprawić na:
Sugestie, opinie i wszystko, co dotyczy działania forum i użytkowania forum. Dział mający pełnić takie funkcje, nie może miec w opisie aż tylu błędów. Do tego nawet jeden ortograficzny. Wszystkie działy napisaliście od dużych liter, dział komputery od małej - wygląda to nijak. Za dużo kolorów, niektóre zwyczajnie są za jasne, nieprzyjemne dla oka potencjalnego wizytatora tego forum. To raczej zniechęca, aniżeli zachęca do korzystania z niego i wypowiadania się na jego łamach. Radzę korzystać z kolorów kontrastujących do skórki, czyli raczej ciemniejszych. Najlepiej, niech kolorowym będzie co drugi dział. Zbyt dużo działów, niewygodnie się je przegląda, czasem warto by skorzystać z opcji kategoria - podkategoria - forum. Byłoby czytelniej i ciekawiej. Za dużo grup, niektóre za jaskrawe, np. kolor żółty dla fanów Blog.pl. To nie najlepszy pomysł ogólnie dzielic userów na fanów i antyfanów, nie chcecie przecież propagować niewłaściwych poglądów i robić antyreklamy konkretnym serwisom. Pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 19

Sprawy techniczne Forum  »  Rozmowy o Blogowicz.info
Nabór do Blogowicz.info
Jeżeli znasz się na robieniu szablonów, tworzysz dodatki na bloga, robisz avatary, bądź interesujesz się blogami i masz zdolności pisarskie, i chcesz współpracować w miłym gronie na Blogowiczu, to zapraszamy do zostawiania swojego zgłoszenia poniżej :)

Napisz nam na czym się znasz, jeżeli masz portfolio - podaj jego adres, jeżeli masz do zaprezentowania szablony utwórz własny temat w Galerii prac i podaj tutaj jego link. To samo tyczy się projektów avatarów. Opisz jakiego typu programy umiesz obsługiwać i od kiedy się tym zajmujesz.

Jeżeli sprostasz naszym oczekiwaniom (nie są wygórowane ;P) to na pewno skontaktujemy się z Tobą i przyjmiemy do naszego Teamu ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 74
pomysły na urozmaicenie strony
Wiem, ze ciężko cokolwiek w tej chwili ulepszać skoro na stronie nie ma nic, ale może macie jakieś sugestie co do przyszłego wyglądu i zarządzania avatarami ?

jakiego typu, w jaki sposób je prezentować, na co kłaść największy nacisk


domena jest bardzo dobra i sama się wypromuje w wyszukiwarkach, ale trzeba także zasłużyć na uznanie widzów, dlatego prosimy o wszelkie podpowiedzi :)
Ostatni post Odpowiedzi: 16
[nowy projekt] katalog blogów - dołącz do ekipy
Słuchajcie.

Czy gdybym podchwycił ten temat od strony technicznej (stworzył zręby projektu plus backend - prawdopodobnie Python/Django albo WordPress, nie wiem jeszcze), to bylibyście chętni do testowania, karmienia treścią, ewentualnie moderowania w przyszłości?

Od dłuższego czasu mam mały głód twórczy i w sumie chętnie bym zbudował coś takiego choćby dla testowania rozwiązań, których nie mam okazji używać - ale nie chciałbym tego robić dla samej tylko sztuki.
Ostatni post Odpowiedzi: 15
[Blogowicz] 10 lat w Blogosferze!


Złapałem się za głowę jakiś czas temu. To już 10 lat od kiedy rozpocząłem prowadzenie strony o blogach. Nie będę pisał jak to się wszystko zaczęło, bo historia opisywana była już kilkukrotnie.

Sporo się przez te lata dowiedziałem, dobrego i złego. Wierzyłem w ten projekt, zawsze się z nim utożsamiałem i poświęcałem dużo czasu. Dzięki temu przetrwał. Większość podobnych lub konkurencyjnych stron, które spotykałem na swojej drodze zniknęła dawno temu.
Nie odbyło się oczywiście bez strat. Wielokrotnie górę brało także lenistwo czy brak porozumienia z innymi. Z kilkoma osobami współpracowało mi się przez te lata wyśmienicie (Agata, Marek, Łukasz). Było też kilka wojen i potyczek. Jeżeli kogoś obraziłem lub skrzywdziłem to przepraszam.

Ogromnym plusem jest to, że poszerzyłem wiedzę dotyczącą HTML, CSS i tworzenia stron. Poznałem wiele systemów blogowych, niektóre pomogłem ulepszyć. Nauczyłem się robić szablony na blogspota i WordPress. Praca nad Blogowiczem daje teraz efekty. Wiem co chcę w życiu robić, lubię to robić a chyba nie ma nic lepszego jak otrzymywać wynagrodzenie za coś co sprawia nam przyjemność?

Napisałem w tym roku komercyjną skórkę na blogspota => szablon dla fotografa
W drodze są kolejne, dotyczące blogów modowych, fotograficznych, kulinarnych czy fitness.

podsumowanie 7 lat forum
Nie mogę znaleźć podsumowania i chyba o nim zapomniałem :D W marcu minęło 7 lat od kiedy forum ruszyło na silniku phpbb2 przemo. Wprowadzone w zeszłym roku zmiany obudziły nieco działy i powstało kilka bardzo interesujących tematów. Dzięki temu przybyło nam także ponad 10000 postów i ponad 2400 użytkowników! W tej chwili grupa Blogger ma już ponad 3000 członków.
W tym roku przybyło już ponad 1000 nowych kont. Potencjał spory, szkoda, że większość traktuje to miejsce tylko jak ostry dyżur w szpitalu.

Co dalej? jakie plany?

Oficjalnie uznaję prace nad starym projektem 'Blogowicz' za zamknięte. Nie powstanie to co planowałem i nie chcę się łudzić przez kolejne lata, uśmiercam go zatem. Stron oczywiście nie zamykam. Będą działać dopóki będę miał wsparcie ze strony Marka lub fundusze na utrzymanie.

Od teraz wolny czas będę poświęcał tylko na forum i projekt katalogu. Liczę, że chociaż tutaj ambitne plany wypalą i będę mógł współrealizować coś, nad czym myślałem od lat.

Niebawem przedstawię Wam kilka pomysłów dotyczących przyszłych zmian na forum. Omówimy je wspólnie, tak samo jak sprawy związane z facebookiem, bo coś kiepsko mi z nim idzie. Nie umiem Was zaangażować do rozmowy czy lubienia :-P


Blogowicz na facebooku
Blogowicz na Google+
grupa Blogerzy na G+

------
komentarze można zostawiać także na FB: https://www.facebook.com/...02847141&type=1
oraz G+: https://plus.google.com/1...sts/CDaYLG4WWEW
Ostatni post Odpowiedzi: 13
[Szablony.blogowicz.info] Darmowe szablony już 9 lat!


Przypominanie historii sobie daruję :) Pisałem o tym trochę rok temu. Wystartowałem 27 kwietnia 2003 - jeżeli kogoś interesuje więcej to zapraszam w dwa miejsca:

=> urodzinowy temat z 2011
=> strona informacyjna projektu z szablonami (trochę nieaktualna).

Przez ostatni rok nie przybyło szablonów, zatem nadal nie przekroczyliśmy liczby 500 sztuk. Może uda się w tym roku ;) Stronę odwiedza około 4500 unikalnych użytkowników - to o połowę mniej niż np. w 2008 roku, pewnie z trzy razy mniej niż w latach największej popularności, czyli 2005-6. Wtedy było chyba ~80 tys odsłon miesięcznie, obecnie jest ich ~28000.

Dzisiaj nie ma się już co oszukiwać. Z uwagi na rozpad ekipy (mimo, że na stronie widnieją trzy osoby) Blogowicz nie ruszy w takiej formie jak planowałem kiedyś. Nie przybędzie też wielu nowych szablonów, bo zostałem sam i swój wolny czas poświęcam na forum (tu akurat od niedawna światełko w tunelu i powraca ruch). Na resztę nie wystarcza. Chyba, że zgłoszą się jakieś osoby do pomocy (zapraszam), wtedy można myśleć o powrotach lub nowych, ambitnych projektach.

Doświadczenia jakich nabyłem w dziale pomocy Blogspot mogą przydać się jednak do czegoś. Planuję zrobić kilka darmowych szablonów (komercyjnych także) i udostępniać je na Blogowiczu (lub innej domenie, którą posiadam). Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych do przeglądnięcia naszej bazy szablonów na http://szablony.blogowicz.info/ i wskazania w komentarzach poniżej prac, które według Was (blogerów z blogspota) nadają się na dopasowanie pod Bloggera.

Dziękuję wszystkim za te 9 lat! Za to, że robione przez nasz szablony przydają się komuś do dzisiaj. Było fajnie, sporo się nauczyłem, szkoda, że nie wyszła z tego strona skupiająca większą ilość blogerów z Polski (społecznościowo i dodatkami), ale zawsze będę miło wspominał te lata :)

p.s. Wszystkich, którzy tego jeszcze nie zrobili zapraszam do polubienia fanpejdża Blogowicza na Facebooku. Myślę, że w przyszłym miesiącu (najlepiej po osiągnięciu 300 lajków ;p) zacznę tam publikować coś konkretnego. Jeszcze założę o tym temat i pogadamy ;)

Ostatni post Odpowiedzi: 1
możliwe przerwy w działaniu Blogowicza 16-17.11.2011
Witajcie, w chwili obecnej trwają prace nad przenosinami na inny serwer (trochę mniejszy w celu obniżenia kosztów) i w dniach 16-17 listopada mogą występować problemy w dostępie do forum, szablonów i dodatków na Blogowicz.info - będą wyświetlane komunikaty, że to akurat trwa.

Na chwilę obecną prace idą sprawnie, testy też całkiem dobrze, więc może się okazać, że przerwa będzie bardzo krótka - raczej tylko tyle ile trwa odświeżanie DNS domeny (12-24h).
Ostatni post Odpowiedzi: 1
[Blogowicz.Info] 8lat w blogosferze!
Jak - prawie - co roku także i dzisiaj wypada napisać parę słów w związku z tym, że projekt ma już 8lat.


27.04.2003 - 27.04.2011 :)


Dla przypomnienia dodam, że wszystko zaczęło się od prostej strony z szablonami umieszczonej na serwerach republiki pod nazwą Linkup (bo zanim były szablony miała to być strona z linkami :D ). Jej popularność rosła na tyle szybko, że trzeba było poszukać sponsora i tak trafiłem na projekt PWII, który w zamian za "niekomercyjność" i logo oferował praktycznie nieograniczone możliwości hostingu. Po kilku latach zmienił się jednak właściciel i wprowadzono tam zasady, które ponownie zmusiły nas do zmiany serwera - tym razem prywatnego, dedykowanego, na którym działamy do dzisiaj.

Do 2005 roku strona działała pod aliasami i adresem linkup.pwii.pl, potem kupiona została domena Blogowicz.info i zaczęło się powoli kreowanie "marki" oraz przekierowania adresów na nową nazwę. Domena Blogowicz.info utrzymywana jest do dzisiaj i będzie utrzymywana jeszcze trochę lat :)

Szablony to nasz główny element rozpoznawczy, od zawsze oferowane za darmo. Od zawsze też grafika była udostępniana z naszego serwera (a nie jakiś darmowych typu imageshack) przez to możemy pochwalić się niezwykle wysoką dostępnością.
Jako nieliczni (a może i jedyni?) nadal aktualizujemy bazę. Niestety nowych szablonów nie przybywa już tak dużo jak kiedyś. Obecnie jest ich już prawie 500.

Ekipa? W chwili obecnej oficjalnie trzy osoby, nieoficjalnie 1 :( przez wszystkie lata przewinęło się razem 20 projektantów. Od dłuższego czasu nikt nowy się jednak nie zgłasza. Ten fakt plus brak czasu pozostałych wpływa na rzadkość dostaw.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do współpracy :) Współpraca z nami to prosty sposób na poszerzenie i promocję swoich umiejętności :hyhy:

Mocną stroną Blogowicza jest także forum, z którego codziennie korzysta bardzo dużo osób przeglądając treści dotyczące nie tylko blogów :) Działalność rozpoczęło w 2006 roku, także w tym mija już 5 lat. Przez ten czas powstało tutaj ponad 415 tematów z prośbą o pomoc i sporą większość z nich rozwiązaliśmy :)

Nie ma się jednak co oszukiwać. Popularność projektu spada. Fora wypierają takie strony jak facebook. Brak rąk do współpracy (ale nie takich ze słomianym zapałem), często także lenistwo - spowodowały, że wiele z planowanych w poprzednich latach spraw nie dojdzie już do skutku. W chwili obecnej nie ma obaw o zamknięcie projektu jednak nie będzie on już raczej rozwijany w takim stopniu jak planowałem.

Szykuje się jednak parę zmian, które wziąłem sobie za ważny cel.
Będzie to min:
- rebranding logo i czcionki - czyli zmiana loga i czcionki używanej do napisów.
- redesign - odświeżenie szablonów stron - zmiana skórek, bo są już przestarzałe (ta na szablonach ma 5-6 lat), poprawa czytelności strony, przesiew przestarzałych szablonów.
- przygotowanie stron pod nowy projekt (trochę inna koncepcja, która wymaga mniejszej pomocy osób trzecich)
- jeżeli się uda to baza szablonowa zacznie się powiększać także o rozwiązania profesjonalne/komercyjne - w tej kwestii tez zapraszam chętnych do współpracy (szczególnie znawców Wordpress, blogger, blox).

a kiedy i jak rozpoczęła się wasza przygoda z Blogowiczem? co cenicie sobie w tym projekcie? za co nas lubicie a za co nie :D ?

p.s. lepiej późno niż wcale - Od dzisiaj powstaje małymi kroczkami nasz profil na Facebooku - nie unikniemy tej społecznościowej manii - szczególnie, że sami próbujemy budować z wami społeczność blogerów - dlatego nie mogą być nam opcje te rejony internetu ;)

zapraszam do lajkowania Fan Page Blogowicz => http://url.blogowicz.info/LubieTo
Na każdej ze stron blogowicza znajdziecie też ramkę z przyciskiem Like it ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 5
[avatary] nabór na projektantów
Każdą chętną osobe prosze o dopisanie się do tego tematu i podanie swojego imienia (ksywki), wieku oraz wypisanie jakimi programami umiecie się posługiwać (związanymi z grafiką ;) ).

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 24-11-2006, 18:24 ]
obowiązuje od dnia 24.11.2006 =>

z uwagi na niezbyt klarowną sytuacje odn. cms'a strony chce uruchomić taką zastępczą mini stronke avatary.pl, na której udostępnimy nieco avatarów.

w tym celu odnawiam temat naboru projektantów :)


aby wziąć udział w naborze - oczywiście najpierw trzeba się zalogowac na forum albo zarejestrować jeżeli nie ma się konta :)

co potem ?
w dziale Galeria Prac zakładamy swoją galerię avatarów (robionych własnoręcznie, statyczne, ruchome - 10 lub wiecej, bo galeria potem moze wam sluzyc do dalszej prezentacji prac) zgodnie z zasadami działu forum graficznego...

kiedy mamy galerię wpisujey się w temacie poniżej podając to o co prosiłem (czytaj wyżej) i link do swojej galerii :)


:yay:
Ostatni post Odpowiedzi: 22
Forum Blogowicz opiniotwórcze? - wyniki badań syntetos
Firmy syntetos nie znam, nie wiem na ile ich badania są wiarygodne. Na wyniki ich badań "ścieżki internautów. lipiec 2010" trafiłem na blogu ittechblog całkiem przypadkiem.

Wzięli pod lupę internautów i blogi. Z badań wynika, że najpopularniejszy jest onet, potem blogspot a trzeci bloog.pl - nie wiem jak wiele blogów przebadali, na pewno nie wszystkie i zapewne tez nie większość blogosfery a co najwyżej jakiś -spory- skrawek.

Wertując tekst pliku => http://syntetos.pl/Sciezki_internautow_BLOGI.pdf

natknąłem się jednak na coś ciekawego. Na stronie 25 znajdują się opinie internautów o onecie a jako źródło cytatów podano link do naszego forum :) są tam cytaty: Inez, Krzyśka, Cashe, Anowi, Endless Night oraz moje ;)

p.s. Krzyśka cytowali też już kiedyś na innej stronie => http://globalvoicesonline...r-paula-pruska/ :D
Ostatni post Odpowiedzi: 4
[archiwum] Blogowicz umarł?
Od dłuższego czasu Blogowicz słabo się rozwija i coraz mniej użytkowników odwiedza forum. W dodatku Blogowicz jeszcze nie wystartował, a obecywane jest to już od 3 lat.
Ostatni post Odpowiedzi: 66
[logo blogowicza] propozycja




co widzicie na tym logo?
nie będę podpowiadać, ciekawa jestem co Wy w tym widzicie.

podoba Wam się?
a może macie lepsze pomysły?
Ostatni post Odpowiedzi: 34
możliwe przerwy w działaniu szablonów 10-11 stycznia 2010
Z uwagi na zmiany DNS dla domeny http://szablony.blogowicz.info oraz pewne zmiany techniczne w plikach szablonów możliwe, że w niedzielę (i może poniedziałek) mogą być problemy z dostępem do szablonów (szczególnie tych starszych). Proszę o cierpliwość, w poniedziałek wszystko powinno wrócić do normy kiedy odświeżą się DNSy.

Przenosimy wszystkie szablony na serwer dedykowany - wydajniejszy od tego, którego używaliśmy.
Odpowiedzi: 0
przerwa techniczna w nocy 14-15.10-2008 - zmiana serwera
Z uwagi na przesiadkę z obecnej maszyny na o wiele szybszą i wydajniejszą po godzinie 23:00 usługi oferowane na blogowiczu i serwisach umieszczonych na serwerze będą zawieszone. Grafiki na szablonach mogą się w tym czasie nie wyświetlać a forum będzie niedostępne.

Mówiąc prościej, po 23 wyłączamy serwery i przenosimy dane na nowy. Czas pracy na pewno nie będzie krótszy niż 3 godziny. Ciężko powiedzieć ile to potrwa dokładnie, mam nadzieję, że rano strony będą śmigać już na nowej maszynie a wy odczujecie zmiany na lepsze.
Odpowiedzi: 0
Blogowicz w MagazynyInternetowe.pl
Jakiś rok temu pisałem Wam o wzmiance o naszej stronie z szablonami w papierowej wersji Komputer Świata.
info w temacie => Blogowicz w Komputer Świat
dzisiaj trafiłem na kolejny artykuł, tym razem w internecie...

=> http://serwis.magazynyint...dzic_bloga.html
dotyczy on zakładania i prowadzenia bloga, głównie przedstawiono tam proces rejestracji na blox.pl, na drugiej stronie znajduje się wywiad z jednym z blogerów bloxa. Na pierwszej stronie artykułu u dołu ekranu znajduje się wyróżniony box a w nim... opisano naszą stronę z szablonami, jako uwaga "jedną z najlepszych polskich stron tego typu" :) Miło, że doceniono zaangażowanie projektantów w tworzenie dodatków ;)

Za to wyróżnienie podziękowałem już w komentarzu pod artem ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 9
[Lively Google] czat Blogowicz.info
Z uwagi na to, że tradycyjne czaty są coraz nudniejsze, nasz czat już w ogóle był w fazie rozkładu, postanowiłem nieco odświeżyć domenę i wstawiłem tam nowe cacko od Google.

Lively to taki wirtualny Świat, w którym tworzymy sobie avatara i poruszamy się po pokojach, możemy siadać na krzesłach i kanapach, czatować z osobami w danym pokoju publicznie oraz wysyłać im prywatne wiadomości oraz wizualnie okazywać swoje emocje - jak się śmiejemy (wpisując np. ":D") to nasz avatar wydaje z siebie dźwięk i gestykuluje :)

nasz pokój nazywa się Blogowicz.info i znajduje się w tej chwili na bezludnej wyspie :) - taki wakacyjny akcent ;) Na wyspie do dyspozycji mamy kanapę, telewizor, krzesła i fotele.

Zapraszam do zwiedzania i czatowania ;)

=> http://czat.blogowicz.info

Do wejścia na czat potrzebne nam konto na Google - np. poczta Gmail.

pobieramy program:

=> http://www.lively.com/install

a następnie logujemy się na stronie czata wpisując nasz login i hasło, potem określamy nick i budujemy avatara :)
Ostatni post Odpowiedzi: 4
konserwacja serwera w nocy z 18 na 19.07.2007 - około 2h

Cytat

Szanowni Panstwo

Uprzejmie informujemy, ze w nocy z 18 na 19.07.2007 (sroda/czwartek)
w godzinach 0.00 - 2.00 odbywac sie beda prace konserwacyjne na serwerze

[...]

W podanym przedziale czasu moga wystepowac przerwy w dzialaniu serwera
lub poszczegolnych jego uslug.

Za zaistniale utrudnienia serdecznie przepraszamy.


odbędzie się to w nocy więc nie powinno być uciążliwe, ale informuję tych, którzy baraszkują w nocy po internecie aby się nie zdziwili...
Ostatni post Odpowiedzi: 1
06.06.2007 - konserwacja serwera
6 czerwca tj. w najbliższą środę mogą wystąpić przerwy w działaniu strony http://szablony.blogowicz.info z uwagi na to, ze będą prowadzone prace konserwacyjne serwera. mam nadzieję, ze administratorzy uwiną się szybko i ewentualne przerwy nie będą zbyt uciążliwe dla was :)
Odpowiedzi: 0
Blogowicz i Inventive w Komputer Świat
w numerze 7/2007 dwutygodnika Komputer Świat w dziale Internet w artykule "zakładamy blog" redaktorzy opisują procesy zakładania blogów na onetblogu, fotobloga na eblogu oraz video bloga i mobile bloga, na stronie 59 w rogu jest box "dodatki do blogów" a tam adres blogowicza oraz inventive :)
nic wielkiego, ale w pewnym sensie sukces z uwagi na to, że sami zamieścili te linki bez mojej ingerencji :)
Ostatni post Odpowiedzi: 20
24.11.2006 - przerwa w działaniu Szablony.Blogowicz.info
Witam. Administrator serwera, na którym znajdują się szablony powiadomił mnie, ze jutro tj. w piątek 24.11.2006 między godziną 0:00 a 14:00 nastąpi przerwa w działaniu serwera lub poszczególnych jego usług - W związku z koniecznością aktualizacji systemu operacyjnego oraz oprogramowania na serwerze


mam nadzieję, że informatycy wyrobią się w przewidzianym czasie, prosze więc jutro nie panikować, że strona nie chce się ząładować lub na waszych blogach nie pojawia się grafika ;) - wszystko powróci do normy wieczorem lub w sobote.
Odpowiedzi: 0
1 - 2 ... 180 - 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz