Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:28
Autor Wiadomość
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-22, 20:08   

ja tam sie nie znam, ja tu tylko sprzątam ;d
nie zakładałam konta ani tu ani tu, na razie nie miałabym czegoś do pokazania tam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

mika
[Usunięty]



  Wysłany: 2006-10-15, 11:10   

Na dA są lepsi i gorski :P Nie wydaje mi się żeby zakładali tam konta sami artyści. Każdy może tam sobie załozyć konto i dodawać swoje prace, przecież początki zawsze są najtrudniejsze ♥♥♥
 
  podziel si� tym postem na:
Gejda 


Dołączyła: 31 Mar 2006
Posty: 8
Miasto: Piła

Wysłany: 2006-10-17, 13:29   

A ja bardzo lubię dA . Zgadzam się, że oglądanie prac lepszych od siebie na pewno mobilizuje... Tak szczerze mówiąc, to mnie własnie te lepsze prace skłoniły do założenia własnego konta i próbowania własnych sił w różnych dziedzinach :)

Poza tym, po jakimś czasie, jeśli już się człowiek zorientuje, o co w tym wszystkim chodzi, można poznać naprawdę fajnych ludzi. A bardzo często to właśnie ci lepsi są najbardziej sympatyczni i najbardziej pomocni :P
 
  podziel si� tym postem na:
Susie
[Usunięty]



Wysłany: 2006-10-18, 18:46   

Zgadzam się z tym ostatnim stwierdzeniem. Zzaczy się mówię jako bardziej "użytkownik" dA aniżeli jego członek, bo sama konta tam nie mam, bo poza fotografią nie interesuję się niczym, co można by tam zaprezentować. W każdym razie paru osób (bo raczej nie uważam dA za "źródło" grafik, a raczej tylko takie wspomożenie przy ich tworzeniu) już pytałam się o możliwość wykorzystania ich prac na swoich grafikach i zauważyłam, że ci nieco słabsi, mniej popularni tam bronią swoich prac jak świętości, a tymczasem ci już świetni, doświadczeni artyści/graficy odnoszą się do innych niezwykle przesympatycznie, nie uważają się za Bóg wie kogo i to właśnie od nich miałam możliwość użyczenia zdjęć czy rysunków.
Także po moich pierwszych, nienajmilszych wspomnieniach z DeviantArtem, teraz zaczynam przekonywać się do tych ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
gracjan13
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-26, 19:18   

mi na tym programie jak sciagne nie chca wejsc brushe do photoshopa a prubowałem i na 7.0 i na c2 :(Pomoze mi ktos ???
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-01-26, 19:36   

gracjan13 napisał/a:

mi na tym programie jak sciagne
jakim programie ? deviasnart to nie program. a brushe zapewne trzeba rozpakować (pliki spakowane mają zwykle rozszerzenie .rar lub .zip) - prosze zakładać osobne wątki dotyczące problemów z programami.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tymbarkens
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-25, 21:44   

Htsz napisał/a:

ja nie lubie tego typu stron, ludzie lubia sie chwalic, ale nie chca sie dzielić tym co im sie udalo zrobic, a jak sie nie dziela to pozniej narzekaja, ze im to ktoś kradnie ;) wole strony z typowo użytkową grafiką, gdzie autor wrzuca swoje np. zdjęcia aby ktoś inny, także kreatywny użył je w swoich pracach, sądze, że tego typu stroną będą także nasze avatary.pl

w tej kwestii zgadzam się z Htsz (po raz pierwszy?:P), a oprócz tego strasznie wkurza mnie nazywanie osób, którzy ładują swoją grafikę na jakiś serwer, przerobioną wcześniej w fotoszopie-artystami. Jak można użyć takiego zwrotu względem osób, które nic nie robią nadzwyczajnego? jeśli byliby tacy zajebiści w fotografowaniu, wyróżniali się jakimiś cechami, i byli przede wszystkim oryginalni (tam pomysły się tylko przewijają-są już nudne) , to nie zakładaliby galerii na jakimś ogólnodostępnym serwerze, gdzie beztalencia też ładują tam swoje pracę chcąc być na topie, a zakładali własne strony, lub robiliby coś więcej w świecie artystycznym. Osobę która użyła paru pędzli, oszlifowała nawet słabe zdjęcie, że wygląda na zaje***te nazwać artystą to zbyt wiele. Nie sądzę, że dA to zła strona, a jednak mnie jakoś nie podnieca-nic nie dorównuje wszakże mojemu kochanemu Warholowi ;) , więc dla mnie większość prac to nie gnioty, ale dupy nie urywają.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-26, 14:22   

Neiktórzy zakładają konto na DA, żeby obserwować rozwój swoich umiejętności. Wiem, że mogą sobie poumieszczać te prace u siebie na komputerze, aczkolwiek niektórzy mają ogromny bałagam w plikach a zależy im aby dane obrazki czy inne takie duperele nie zniknęły z komputera. Zresztą... DA należy do swojego rodzaju portfolio. Ja bardzo lubię tą stronkę i korzystam z niej już od kilku lat.

Zresztą DA oferuje mnóstwo obrazków, których można używać do tworzenia grafik, brushy do photoshopa, avatarów i wiele, wiele innych. Także nie jest to typowa galeria, w której można tylko oglądać, a nie można brać. Także htsz, nie masz racji.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-26, 15:08   

Zzielona napisał/a:

Także htsz, nie masz racji.
z czym nie mam racji ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-26, 23:14   

Tymbarkens napisał/a:

Htsz napisał/a:
ja nie lubie tego typu stron, ludzie lubia sie chwalic, ale nie chca sie dzielić tym co im sie udalo zrobic, a jak sie nie dziela to pozniej narzekaja, ze im to ktoś kradnie wole strony z typowo użytkową grafiką, gdzie autor wrzuca swoje np. zdjęcia aby ktoś inny, także kreatywny użył je w swoich pracach, sądze, że tego typu stroną będą także nasze avatary.pl


z tym :P
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-27, 09:20   

to, że niektórzy udostępniają innym to co robią nie znaczy, że nie mam racji.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
eymoee
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-11, 09:37   

no fak te tak jest. mam dA www.eymoee.deviantart.com, zajmuje sie rysunkiem. Jednak chce mi sie smiac, gdy na digarcie ocenia mnie ktoś kto robi same zdjecia :zdziwko: bez sesu... wole dA
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz