Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Juliet 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 6
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-04-06, 16:41   

A ja mojego chłopaka poznałam... u mnie w domu :) Podobał mi się wtedy jego kolega, i umówiliśmy się, że do mnie wpadnie na wagary. Okazało się, że zabrał ze sobą trzech swoich kolegów, którzy też chodzili z nami do szkoły, ale osobiście ich nigdy nie poznałam. Oni byli wtedy w 3 liceum ja w 2 gimnazjum. Na początku nie byłam zbyt zadowolona, ale kiedy zaczęłam rozmawiać z Bartkiem coraz bardziej cieszyłam się, że go poznałam. OD tamtego czasu gadaliśmy, spotykaliśmy się, pisaliśmy ze sobą i pół roku później zapytał, czy chcę być jego słoneczkiem :)

Śmieszna historia, tym bardziej, że poznałam go w swoim własnym domu. Ale jestem szczęśliwa, że taki przypadek zrobił z nas dobrą parę. 10 maja miną nam dwa lata <3
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

marrika91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-05-02, 01:00   

Ja moją drugą połówkę poznałam prawie 6 lat temu. Po zajęciach spóźniłam się na autobus i musiałam pojechać następnym. Po 1,5 h czekania zajęłam miejsce w autobusie. Po jakimś czasie wsiadł chłopak w niebieskiej kurtce i zaczął ze mną rozmawiać. Później coraz częściej na siebie wpadaliśmy i po 3 latach zostaliśmy parą. Obecnie jesteśmy na etapie planowania ślubu.
 
  podziel si� tym postem na:
Ania M. 
WordPress.Klub

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2013
Posty: 21
Miasto: prawie Kraków :)

Wysłany: 2013-05-27, 22:52   

męża poznałam przez Sympatię, ja studiowałam w Olsztynie, on mieszkał pod Krakowem. Po miesiącu spotkaliśmy się w realu, to znaczy ja tłukłam się przez całą Polskę aż do Zakopanego. Później widzieliśmy się chyba 5-6 razy, po czym skończyłam studia i przeprowadziłam się do niego. Zamieszkaliśmy w Krakowie, zeszło prawie 3 lata. Rok przed ślubem wróciliśmy pod Kraków do teścia, a od dwóch lat mieszkamy znowu sami we własnym domku :)
 
  podziel si� tym postem na:
luthien2123 
Blogger.Klub

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-09-11, 00:00   

Mojego narzeczonego poznałam w pierwszym dniu nauki w technikum, bowiem usiadł ze mną w ławce :)
 
  podziel si� tym postem na:
bazylia 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Wrz 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-09-13, 20:06   

Swojego mężczyznę poznałam na Sympatii..;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-09-13, 20:08   

Poznaliśmy się w pracy. Ja już pracowałam tam od prawie dwoch lat, on był nowy. Podeszłam do niego z batonikiem na przywitanie. I ponoć wtedy się zakochał w moich nogach :)
Długo trwało zanim zostaliśmy parą, ale przez ten czas zrobiliśmy sobie porządne fundamenty.
Dzisiaj mamy razem bloga, kota i meble :)
 
  podziel si� tym postem na:
ania 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 96
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-18, 20:12   

Ja poznałam moją połówkę w orkiestrze strażackiej, do której oboje należeliśmy i dalej należymy. I tak już sobie razem "chodzimy" ponad 4,5 roku.
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2013-10-06, 00:15   

Ja moją połówkę poznałam w 2004 roku na plantach pod kościołem :) . Co najśmieszniejsze jesteśmy z tej samej miejscowości ale nigdy nie poznaliśmy się osobiście aż do tamtej pory. Miałam wtedy 15 lat. I jesteśmy razem do dziś, w zeszłym roku wzięliśmy ślub :)
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-09, 23:42   

Klasyczne love story, przedszkole, potem podstawówka, liceum, nawet studia- wszędzie razem choć oczywiście nie w tych samych rocznikach/klasach, potem ślub, junior i tak się to kręci do dziś. Ja mam 29 lat, ona 26.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-10-10, 20:07   

Z kolei ja poznałam swojego chłopca przez internet. Od słowa do słowa, nie był kompletnym analfabetą, bez większych problemów potrafił napisać zdanie złożone i to w dużej mierze przyczyniło się do tego, że zaczęłam go traktować poważniej. Potem całe popołudnia przesiadywaliśmy na Gadu-Gadu i pisaliśmy praktycznie o niczym, ale z dużą dawką humoru. Nie chciałam iść spać, bo po prostu wiedziałam, że będzie mi tego brakowało w dzień. Codziennie rano wstawałam z myślą o tym, że po południu będziemy rozmawiać. Aż w końcu postanowiliśmy się spotkać. Strasznie się bałam rozczarowania. Bałam się, że będę miała jakiś gorszy dzień, że nie będę nadawała się do rozmowy, albo że mu się zwyczajnie nie spodobam. Ale było zupełnie inaczej. Już od samego początku było nietypowo - spóźniłam się, bo tramwaje odmówiły posłuszeństwa, byłam tak zajęta tym, żeby się nie spóźnić jeszcze bardziej, że minęłam mojego wybranka, a on nie wiedział co się dzieje. Przez pół spotkania śmialiśmy się z tej sytuacji, dokończyliśmy niektóre zaczęte przez internet rozmowy, a potem zaczęliśmy się regularnie spotykać. I tym oto sposobem zaraz minie rok :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
CatherineWolf 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 27
Miasto: łódzkie

Wysłany: 2013-11-08, 19:41   

Poznałam mojego R. u mnie w domu bo przyjechał mi naprawić kompa (przedtem rozmawialiśmy kilka razy na gg, ale w sprawie sprzętu więc myślę, że to się nie liczy). Naprawiał 3 dni a ja wtedy jeszcze nie wiedziałam, że powinno mu to pójść o wiiiiiiiele szybciej :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Eve.eire 
Blogger.Klub

Imię: Ewa
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 28
Miasto: śląsk

Wysłany: 2014-04-20, 22:54   

Poznałam J. w pracy ale tam mieliśmy okazję jedynie na poranne przywitanie i ewentualny powrót wspólny z pracy. Ja nie byłam w ogóle zainteresowana. Byłam nowa w okolicy i znajomi umówili się ze mną do knajpy, między innymi On. Poszłam jako znajoma, wróciłam jako dziewczyna. Szok, że tak wyszło.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz