Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

  Wysłany:    [historie miłosne] jak poznałem/łam swoją drugą połówkę?

po temacie o Walentynkach nie dam Wam jeszcze spokoju w sprawach miłosnych (może mi tego zaczyna brakować, że mam ochotę posłuchać historyjek o miłości:P). Zaparzcie sobie herbaty/kawy/czekolady, zasiądźcie przed komputerem, wytężcie umysły i opiszcie waszą miłosną historię.

Dotyczyć ma waszej obecnej kobiety czy mężczyzny, z którym się spotykacie. Opowiedzcie jak to było, gdy się poznawaliście. W jakich okolicznościach (przypadkiem na ulicy, zeswatani, umówienie na randkę przez internet, na imprezie)? Czy i kiedy wyczuwaliście, że to właśnie z tą osobą za jakiś czas będziecie się częściej spotykać / mieszkać / żyć / mieć dzieci?
Co spowodowało, że spośród tylu osób, które znacie właśnie ta zawładnęła waszym serduchem ;) ? co Was w nich pociąga najbardziej? jak długo to już trwa (wasz związek) i na jakim jest etapie (para, lokatorzy, narzeczeni, małżeństwo)?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

h3tryk 
WordPress.Klub


Imię: Artur
Wiek: 33
Dołączył/a: 31 Sty 2010
Posty: 20
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2010-02-07, 11:59   

Ja swoja dziewczyne poznalem juz 4 lata temu.. Pojechalem do kolezanki i tam ja pierwszy raz spotkalem.. Zaczelismy sie spotykac, rozmawiac jak to na począcku.. Jestem z nia na etapie Para, nasz zwiazek trwa od 7 miesiecy wiec calkiem niedlugo w porownaniu do tego ile ja znam.. Ale znam ja bardzo dobrze, przez ten okres od momentu kiedy ja poznalem do momentu od kiedy jestem z nia bylismy przyjaciolmi.. Cały czas duzo sie spotykalismy, i rozmawiali, nie bylo dnia bez rozmowy i tygodnia bez spotkania sie.. Mimo ze w okresie przyjazni ja i ona bylismy z kims innym.. to oboje poczulismy cos do siebie, zaczelismy mowic sobie wszystkie tajemnice, bylismy tak szczerzy jak nawet nie do swoich dziewczyn/chlopakow. Pewnego dnia chlopak ja zuci, ja zucilem swoja (nie z mojej winy). Ale zobaczylismy ze mimo okresu 2 lat kiedy to bylismy z innymi osobami my sie tym nie przejeli, i cieszylismy sie tym ze moze jednak lepiej tak bedzie. Miesiac pozniej bylismy juz razem.. Przez te 7 miesiecy zobaczylem ze to moja prawdziwa milosc, niedlugo planuje jej sie oswiadczyc.. A co dalej bedzie to czas pokaze, poki co jest nam jak w niebie, prawie sie nie klocimy a jesli juz szybko sie godziny.. I zawsze potrafimy sie dogadac, i mamy nawzajem oparcie w sobie i pomoc w ciezkich chwilach.. Taka jest moja historia.. Mysle ze tak jest bo znam ja na wylot a ona mnie.. Zobaczymy co bedzie dalej..
______________________________________________________
Stwórz świat według własnych zasad..
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-07, 20:04   

fajna historia :) jakiś czas temu zastanawialiśmy się czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną i twój przypadek przemawia za stroną na tak.

Daleko macie do siebie?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
h3tryk 
WordPress.Klub


Imię: Artur
Wiek: 33
Dołączył/a: 31 Sty 2010
Posty: 20
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2010-02-07, 21:45   

według mnie jest możliwa..

No dzieli nas 20 km.. ja mieszkam w czestochowie a ona 20 km za czestochowa.. Ale nam to nie przeszkadza ani troche.
______________________________________________________
Stwórz świat według własnych zasad..
 
  podziel si� tym postem na:
A. Monteprata 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 15 Maj 2012
Posty: 171

Wysłany: 2012-05-17, 10:59   

W sieci, na portalu randkowym tam się zarejestrowałem i... odnaleźliśmy się dzięki Bogu, jesteśmy już razem ponad 5 lat i jesteśmy małżeństwem.
______________________________________________________
'
Miejsca które inspirują zdumiewającym pięknem.
https://www.facebook.com/MILIONPIEKNYCHMIEJSC
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-05-17, 19:12   

Ja z uwagi na to, że dużo siedzę w sieci to często widuję pary, które poznały się w sieci. Też miałem kiedyś taką przygodę, z dziewczyną poznaną przez fotkę ;D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
djmila 


Imię: Małgorzata
Wiek: 28
Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 263
Miasto: bieszczady

Wysłany: 2012-05-21, 19:45   

Ja swojego chłopaka poznałam przez funskana i jesteśmy już 1,5 roku razem ;) I okazało się że mieszka 3 km ode mnie ;)
______________________________________________________
"...Fałszywi przyjaciele są i byli i zawsze będą żyli lecz nigdy w zgodzie ze mną..."
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-07-04, 00:57   

Hah! W grudniu 2011 pan S. podpieprzył mi portfel jak wsiadałam do pociągu z zamiarem spedzenia świąt z mamusią. Do domu dojechałam zapłakana, zmeczona i tak wkurzona na cały świat, że przez tydzień nie wyszłam z domu. Internet u mamy pociągnął max gg i to z przerwami. No i odezwał sie do mnie jakiś koleś, że gdzieśtam znalazł mój numer, sratata. Ja mam głupią manie mówienia/pisania w formie meskiej (od zawsze mówili do mnie Kaczor, wiec zostało), on sie obraził, stwierdził, że go okłamałam i jestem zboczonym facetem :P Potem na blogu pojawiły sie moje zdjecia, zaczął do mnie pisac, w styczniu zaczeliśmy siedziec na skajpie po 12h na dobe. Zaspana włączałam lapka żeby popatrzec i pogadac, zasypiałam z laptopem na poduszce. Telefon dostał pakiet internetowy, szmery bajery. Moja mama nie mogła sie do mnie dodzwonic, wszyscy sie rzucali o moje "aj dont ker". Nie istniało nic poza skajpem, telefonem i sesją na studiach. Po miesiącu sie spotkaliśmy, a teraz jesteśmy razem. Żeby było śmieszniej ksywke dalej mam niekobiecą (Osioł). Za to Kaczor to nazwisko lubego ;)
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-07-06, 14:38   

Ja przeżyłem dwie historie prosto z filmu czy harlekina. No, ale nie jestem z nimi, to nie mam co przytaczać :) W końcu o drugich połówkach.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Mortiah 
Blogger.Klub


Imię: Jaśmina
Wiek: 30
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 39
Miasto: Pomorskie

Wysłany: 2012-09-12, 11:57   

Nic szczególnego. Cztery lata razem w grupie w przedszkolu, sześć lat razem w jednej klasie w podstawówce, trzy lata w gimnazjum - tu klasy już różne - a potem znów, trzy lata w jednej klasie w liceum. I na studia też idziemy w to samo miejsce, chociaż na inne kierunki. Można powiedzieć, że całe życie los popycha nas ku sobie :P
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-12, 12:08   

Pół roku temu napisałabym tak:
Poznałam Mojego Jedynego na forum internetowym. Sfrustrowana kolejnym koszem jaki dostałam napisałam na forum, że "zostaję lesbijką, faceci to dno" odpisał "założe się, że wkrótce zmienisz zdanie :) " No i założyliśmy się o piwko w najbliższy weekend, to wypadał 5 listopad 2006r. Od tamtej pory razem ale osobno. Więcej czasu się kłócimy niż jestesmy razem ale ostatecznie to na moim palcu widnieje piekny pierścionkers, na który czekałam ponad 5lat !! ;)

Dziś napiszę, że zaręczyny zerwałam, a z moją "Drugą Połową" nie utrzymuję kontaktu od 4miesięcy. Na innego Pana nie mam ochoty, czasu, miejsca i ogólnie do kitu są faceci, zostaję lesbijką :P
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-18, 07:32   

Jeśli chodzi o mnie to sprawa ma się podobnie do Pani Alabastrowej, chociaż mimo różnych doświadczeń nie uważam, że kobiety są do kitu i gejem nie zamierzam zostać, ani mi się śni :D Nie będę rozpisywał się na temat gdzie i jak poznałem swoją drugą połówkę bo tak naprawdę jeszcze jej nie spotkałem :D Raczej przez całe życie przechodziłem przez chwilowe związki, a najdłuższy z nich trwał chyba 4 miesiące więc o miłościach nie ma co mówić. Nie szukam dziewczyny na siłę, czasami przypadkowo jakaś więź się nawiąże, ale jeszcze nie nawiązała się na dłużej po prostu i ja nie mam ani do siebie, ani do kobiet żalu :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz