Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-01-18, 22:06   

Puszysława napisał/a:

Ależ oczywiście, że dają! Są ludzie, którzy pracują dla samych pieniędzy. I jeżeli im się udaje, to są szczęśliwi. Szczęście daje też ich wydawanie. I to nie tylko na zakupy. Na przykład na... podróże? Teraz za pieniądze można mieć prawie wszystko. I myślę, że zdecydowanie łatwiej ma ktoś cieszący się z możliwości przyjemnego życia niż ktoś szukający np. miłości :D


Dokładnie, bez pieniędzy nie da się mieć też zdrowia, a ono jest do szczescia niezbedne jednak ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jack Wolf 
WordPress.Klub


Wiek: 45
Dołączył/a: 05 Lut 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-02-06, 08:22   

Pieniądze kupują:
- chętne kobiety,ale nie miłość
- lekarzy, ale nie zdrowie
- towarzystwo, ale nie przyjaźń
Poza tym, owszem,są konieczne do utrzymania czlowieka.Ich akumulacja podnosi poziom konsumpcji, oraz życiowe możliwości.Tak ja to zauważam.
 
  podziel si� tym postem na:
elizavetka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-03-02, 11:55   Ich brak niszczy

Na pewno brak pieniędzy jest ogromną siłą destrukcyjną. Nie jedna rodzina się rozpadała z przyczyn finansowych. Kojarzycie film "Plac Zbawiciela"? Zawsze mi się kojarzy, gdy słyszę podobną dyskusję.
 
  podziel si� tym postem na:
spec_johny 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 22 Lut 2014
Posty: 161
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-03-03, 13:13   

Jak to było w znanym polskim filmie: ''Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to jest C***''.

Oczywiście nie należy kompletnie odnosić się do tego powiedzenia przytoczonego przez mnie.

Powiem tak:
Jeśli komuś się wydaje, że za kasę może mieć wszystko - jest w błędzie. Może mieć większość ale nigdy nie kupi ważnych spraw (miłość, przyjaźń, zaufanie).

Pieniądze są potrzebne i czasem można odnieść wrażenie, że życie toczy się pomiędzy nimi. Od 1 do 1.


Pieniądze dają dużo możliwości i UŁATWIAJĄ zdobycie np. marzenia (jak skok ze spadochronem) czy mogą doprowadzić do szczęścia ale nigdy nim nie będą, np. trip po całych stanach. Pieniądze dadzą Ci ogromne możliwości ale te chwile, to co ty przeżyjesz, tego nie zastąpią ci żadne pieniądze. I to jest właśnie twoje szczęście.


Jak tak to widzę.
______________________________________________________
http://specjalsi.wordpress.com/
http://analogss.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-04-11, 19:32   

"Money doesn't bring happiness, only shopping does" powiedziała moja ukochana Monroe ;) I to chyba prawda. Nie powinny być najważniejsze i celem samym w sobie, ale środkiem do tego, żeby mieć jak najwięcej możliwości w życiu i komfort psychiczny
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2014-04-12, 16:15   

Też uważam, że pieniądze mogą ułatwić dostęp do szczęścia, ale same nimi nie są, chociaż nie powiem, że moje życie nie zmieniło się na lepsze i prostsze po wyprowadzce z PL, no, ale właśnie... tęsknoty za rodziną te pieniądze mi nie wymarzą.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-04-12, 16:39   

Ewe-Linka napisał/a:

Też uważam, że pieniądze mogą ułatwić dostęp do szczęścia, ale same nimi nie są, chociaż nie powiem, że moje życie nie zmieniło się na lepsze i prostsze po wyprowadzce z PL, no, ale właśnie... tęsknoty za rodziną te pieniądze mi nie wymarzą.

Dokładnie o to mi chodziło ;)
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Eve.eire 
Blogger.Klub

Imię: Ewa
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 28
Miasto: śląsk

Wysłany: 2014-04-19, 19:26   

Dają szczęście. Nie mieliśmy pieniędzy i mąż wyjechał za granicę. Żyjemy osobno, łudząc się, że znajdziemy tutaj pracę dla Niego i wróci. W zasadzie ja żyję z dnia na dzień dbając o dzieci i jedyne na co czekam to na Jego urlop. Przeżyłam biedne dni, miesiące. O każdym mogłabym wiele napisać. Wiem już np. że jak nie zapłacę za prąd czy gaz w terminie to mi nie odetną miediów tak od razu tylko po drugim miesiacu straszą komornikiem. Teraz mam na to na co brakowało i poczucie komfortu jest ogromne. Gdyby mój mąż mógł zarabiać pieniądze żyjąc i mieszkając z nami byłabym szczęśliwa.
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-05-20, 20:52   

To może Ty przeprowadzisz się do niego? Coraz więcej osób wybiera taką drogę, nie powrót do Polski.. Oczywiście nie znam Twojej sytuacji, więc mogę tylko w ciemno sugerować. Wiadomo, że to strach, nowy kraj, inny język, zmiana szkoły dla dzieci, ale może warto? Dla imigrantów często jest duża pomoc- zresztą skoro już jesteśmy na forum blogowym, to może warto poszukać blogów ludzi, którzy wyjechali- jest ich wiele- i zobaczyć jakie oni mieli doświadczenia
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
okularnicaa 
Blogger.Klub

Imię: Okularnicaa
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 9
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-05-21, 18:41   

e tam - pierdzielenie...

Cześć. Tu Urszulka

Może i nie kupisz miłości i zdrowia za pieniądze. Ale możesz kupić bilety do kina, coby całymi dniami z dziewczyną w domu nie siedzieć.
I możesz kupić miejsce w szpitalu, gdzie zoperują Ci umiejające dziecko.
 
  podziel si� tym postem na:
filmoolandia 
Blogger.Klub


Imię: Beata
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 18
Miasto: woj. śląskie

Wysłany: 2014-06-12, 14:20   

Uważam, że to taki utarty i trochę już niemodny slogan. Bez pieniędzy nie można być szczęśliwym, bo rachunki płacić trzeba. Pieniądze szczęścia nie dają...? Być może, gdy nie potrafimy nimi rozporządzać i mamy ich za dużo, jednak pieniądze są ważne i potrzebne w życiu.
 
  podziel si� tym postem na:
Tendies 

Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłany: 2014-09-11, 21:54   

Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy :) .! A tak naprawdę to niestety mamy takie czasy , że ich brakuje i nie jest to powód do radości raczej
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz