Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
frio 
Blogger.Klub


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-07-11, 14:34   

Ja mam od dwóch lat LG GT500. Nie narzekam, chociaż mam myśl, aby w końcu go wymienić na nowszy, lepszy model, bo już mi zacina się co czasem mnie bardzo denerwuje.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-07-13, 01:25   

Od niedawna posiadam Nokie N8. Wcześniej miałem Sony-Ericsson k800i, ale niestety utoną. Świetny telefon - wytrzymały, naprawdę bardzo dobry aparat, który myślę że może spokojnie konkurować z obecnymi komórkami. Według mnie sprawdzał się idealnie dzięki temu że ilość pikseli i wielkość matrycy były bardzo dobrze dopasowane. Nie została przeładowana, przez co wychodziły ostre, ładne zdjęcia. Podobno N8 jest takim obecnym k800i, pod względem aparatu. Na razie, fotki robi całkiem niezłe, ale za to ma naprawdę tragiczne makro. 8 cm to minimum by autofokus złapał ostrość, co jest bardzo słabym wynikiem. Trochę szkoda, no ale jeszcze zobaczymy jak to jest z tym zdjęciami. Na pewno za jakiś czas sobie zestawie jakieś zdjęcie ze starego telefonu, z tym wykonanym nokią.
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-17, 00:52   

Ja mam od roku galaxy gio. I w zupełności wystarcza. Telefon tani i ma wszystko co potrzebuje dzisiejszy smartphone. Jedyny mankament to aparat - jedynie 2 mpix. Co ważne, telefon jak na standardy dotykowych bardzo wytrzymały. Ma nawet obudowę, która się nie rysuje.
 
  podziel si� tym postem na:
mila_902 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-07-25, 12:49   

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką samsunga galaxy ace, ma swoje wady, ale mimo nie zamienię go na żaden inny telefon
 
  podziel si� tym postem na:
Zuzka 

Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 9

Wysłany: 2012-08-13, 10:20   

Teraz mam Sony Ericssona cośtam ileśtam, ale moja kochana Nokia 5130 to było coś :) Niestety spadła mi na chodnik i tyle :(
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-08-13, 11:12   

Ja mam awersję do Nokii od zawsze więc tej marki u mnie nigdy nie znajdziecie. Pierwszym telefonem był Sony Ericsson i tej marce byłam wierna przez 8lat :)
zaczynałam od modelu T610 (miałam go chyba tylko 2lata, oddałam Go chyba bratu jak mnie pamięc nie myli - ten rozwalił go w ciągu miesiąca ;] mistrz!),
później był muzyczny walkman W800i (ten był przy mnie długo bo chyba ze 4 lata, fajny jak na tamte czasy ;) później oddałam go drugiemu bratu, a ten rozwalił też w okolicach 2-3miesięcy więc noł koment!),
ostatnio Xperia X2 (mega! wszyscy moi koledzy jarali się tym telefonem. mistrzowska klawiatura qwerty, 8mpx aparat, w połowie dotykowy... mmm! ideał! spadl mi kiedys ja wiem... z 2m? na płytki w kuchni i nie uwierzycie ale był cały chociaz schodzac po schodach do niego mialam już łzy w oczach bo myślałam że po telefonie, a nie ukrywam że do tanich nie należy bo dać 3lata temu 1500zł za telefon to było coś! :P ale niestety jego ekran dotykowy czasami sie zacinal i dostawalam białej gorączki, był okres że przeprosiłam się z naprawionym już wtedy W800i :P ),
a teraz mam iPhona 4 (jak narazie niezawodny ;) moglby miec tylko lepszy aparat bo nie ukrywam, że jest to dla mnie szalenie ważne ale w 4s już się poprawili więc jak tylko będzie mnie stać na 's' w końcówce to kupię z całą pewnością ;) zawsze marzyłam o jabłuszku i naraszcie marzenie się spełniło ;P).
W przyszłości pewnie pozostanę wierna już tej marce bo należę do bardzo lojalnych osób i tak jak Toshiba gości na moim biurku już w trzeciej odsłonie tak i telefony zostają przy mnie "Z tej samej rodzinki" :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-08-13, 17:12   

o, a ja od kilku dni mam BlackBerry 9320 i w sumie jestem zadowolona kilka razy bardziej niż ze wszystkich poprzednich telefonów razem wzietych.
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-08-13, 18:18   

Mam tę nieprzyjemność posiadać Samsunga S5330 ;) Największe gówno, jakie mogłam mieć, wiesza się, nie reaguje, a jeśli już, to z 3-5sekundowym opóźnieniem. Jak chcę odebrać telefon, to muszę odczekać 15sekund! Telefon ma prawie rok i naprawdę, żałuję, że się na niego zdecydowałam.
 
  podziel si� tym postem na:
Sopiee 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 26
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-08-16, 00:14   

Mam jak na razie Samsunga Galaxy Ace. Jest taki sam albo nawet lepszy niż Iphone 3g. :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-08-20, 16:26   

Cytat

Miałem już LG GT-540 z Androidem, teraz jest iPhone 3GS i tablet Archosa z Androidem 4.0. Windows Mobile się skończył, natomiast dziś jestem ciekawy Windows Phone 7 - choć trochę szkoda, że Microsoft z Nokią nie za bardzo mają pomysł, jak to skutecznie sprzedać.


Nie wiem, który raz się tu wpisuję, ale moje myślenie życzeniowe działa niczym pstryknięcie palca. :)

iPhone 3GS czeka na nowego nabywcę, tablet dawno zmienił właściciela, a ja używam Lumii 710 z WP7.5 (była też 610 od Nokii do testów, obecnie używa jej mój tata) i z niecierpliwością wypatruję nowych modeli z WP8. Z perspektywy czasu wiem jednak, że na jakiegokolwiek nowego iPhone'a szkoda mi pieniędzy, Android za szybko traci na wartości, o Blackberry wiem niewiele. Windows Phone nie jest idealny, ma całe lata rozwoju przed sobą, ale nie żałuję wyboru.
 
  podziel si� tym postem na:
slawstol 
WordPress.Klub


Imię: Sławek
Dołączył/a: 05 Paź 2012
Posty: 18

Wysłany: 2012-10-05, 20:31   

Ja mam obecnie Omnie II, ale planuję w niedalekiej przyszłości zmienić na coś z Androidem, może galaxy II? Co myślicie o tym fonie?
 
  podziel si� tym postem na:
Lil Shii 
Blogger.Klub


Imię: Shii
Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 29

Wysłany: 2012-10-09, 16:48   

SE K770i, wiem, stary, ale jak się nie ma co się lubi.... chociaż właściwie ja lubię ten telefon.
Wcześniej też miałam prawie same SE nie licząc jednej Nokii i jednego Siemensa.
Ogólnie jestem miłośniczką SE.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz