Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Arsenic 
Blogger.Klub


Imię: Aleksandra
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 27

Wysłany: 2012-11-12, 14:34   

Cóż, jestem świeżynką w temacie. Mój blog istnieje raptem od kilku miesięcy.
Wcześniej, w mrokach początku wieku miałam swoją stronę, na której umieszczałam niekiedy swoje teksty. Było to złe tak bardzo, że podjęłam decyzję o karmieniu szuflady aby nie mieć na sumieniu życia ewentualnych czytelników.
Niemniej, jak sobie teraz o tym przypomniałam - to to nawet urocze jest. Młodość, wszystko przeżywane tak bardzo mocno i na serio, planyyyy jak cholera i zero działania. Urocze gówniarstwo.
______________________________________________________
Naturalnie, z przekorą:
www.Arsenic.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 14:15   

Zacząłem pisać bloga ponad 9 lat temu, na blog.pl i pisałem tam aż do czasu zmian, 2 miesiące temu zmieniłem na pingera. Trochę mi szkoda zmiany ale cóż.
Zacząłem pisać, bo miałem problem głównie jeden i nie miałem z kim o tym porozmawiać, a chciałem się wygadać. Z czasem trochę zmieniła się ta formuła - teraz piszę, bo lubię, pamiętnik będę już pewnie do śmierci prowadzić tak jestem uzależniony :D
Poza tym "głównym" blogiem miałem jeszcze kilka tematycznych, prywatnych... raz powstawały, raz usuwałem, czasem coś testowałem (chyba wszystkie serwisy blogowe), ale to temu jednemu głównemu byłem/jestem wierny :)
 
  podziel si� tym postem na:
kocyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-11-18, 21:19   

Mój pierwszy blog powstał 6 lat temu i jedyny post, jaki tam się znajdował, mówił, że będę pisał na blogu regularnie. Do dziś nie odwiedziłem go od założenia.
Kolejną szansę dałem sobie 3 lata temu. Skutek podobny jak powyżej.
Rok temu znowu się porwałem z motyką na słońce i znowu skończyłem jak zwykle - wszystko przez brak pomysłu.
Swój obecny założyłem w sierpniu, i pomimo że miałem chwilę słabości (można to sprawdzić po wrześniu) prowadzę go do dzisiaj i raczej zapału mi nie brakuje, ani nie braknie. Zwłaszcza teraz - gdy zacząłem współpracę z paroma firmami (sami się zgłosili, więc przecież ich nie odpędzę :D )
______________________________________________________
http://polski-geek.blogspot.com/ <--- prawdopodobnie jedyny taki blog w polskim Internecie.
 
  podziel si� tym postem na:
kajettanus 
WordPress.Klub


Imię: Kajetan Obarski
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Mar 2012
Posty: 38
Miasto: Amsterdam

Wysłany: 2012-11-24, 00:47   

Prywatnego bloga piszę od 5 lat. Dopiero teraz odważyłem się wyjść na światło dzienne i założyłem bloga dostępnego dla czytelników. Oficjalnie jestem w sieci od 2-3 miesięcy choć praktyka już kilkuletnia :)
______________________________________________________
tu bloguję: www.obszary.com
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-12-12, 13:27   

Pierwszego bloga zacząłem pisać jakoś dwa lata temu, ale jakoś nie szło mi najlepiej i z kilkoma przerwami czasowymi, zawitałem na Jadzi i raczej nie zmienię swojego stanowiska. :)
 
  podziel si� tym postem na:
kamilans 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-20, 21:54   

Blog prowadzę od czerwca 2010 - szybko minął ten czas :)
 
  podziel si� tym postem na:
kajettanus 
WordPress.Klub


Imię: Kajetan Obarski
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Mar 2012
Posty: 38
Miasto: Amsterdam

Wysłany: 2012-12-20, 22:03   

kamilans napisał/a:

Blog prowadzę od czerwca 2010 - szybko minął ten czas :)


A jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Pytam bo w chromie, firefoxie i EI Twoje posty ładują się w jednej kolumnie po lewej stronie.
:/



Ok. To chyba była jakaś chwilowa awaria u Ciebie ;)
______________________________________________________
tu bloguję: www.obszary.com
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-20, 23:00   

A ja jestem całkowitym świeżakiem w tej dziedzinie, ponieważ pisanie bloga zacząłem jakieś kilka dni temu. Postanowiłem, że będę rozwijał swoją internetową działalność, mam plany, cele i pomysły :)
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2012-12-21, 14:54   

Kiedyś prowadziłam bloga (to był chyba mój pierwszy) o chomikach :rotfl: , bo miałam, lubiłam i wiedziałam o nich naprawdę sporo. Może miałam wtedy 11- 12 lat. Później przestałam, a teraz zaczęłam pisać od nowa, już nie o chomikach oczywiście :) .
 
  podziel si� tym postem na:
kamilans 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-27, 15:09   

kajettanus napisał/a:

kamilans napisał/a:

Blog prowadzę od czerwca 2010 - szybko minął ten czas :)


A jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Pytam bo w chromie, firefoxie i EI Twoje posty ładują się w jednej kolumnie po lewej stronie.
:/



Ok. To chyba była jakaś chwilowa awaria u Ciebie ;)


Tak, bo jak laik zaczyna grzebać w kodzie szablonu to tak sie dzieje :wstyd: Ale na szczęście naprawiłam to i udało mi sie zrobić zmiany na których mi zależało, ale nie do wszystkiego mogę dotrzeć :(
 
  podziel si� tym postem na:
Daguszka 
Blogger.Klub


Imię: Dagmara
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-04, 12:14   

Ja pierwszego bloga założyłam hmm... z 10-11 lat temu. Prowadziłam go z przyjaciółką i opisywałyśmy nasze gimnazjalne przygody :) dużo zabawy przy tym było. Potem jej się znudziło i zostałam z nim sama, nie żeby mi to przeszkadzało, ale po pewnym czasie troszkę zaczął on komplikować moje życie realne więc go usunęłam :) był na blog.pl. Z dwa lata temu założyłam bloga chyba na eblogi.pl czy czymś podobnym i po napisaniu 2 notek jakoś zapał mi odszedł. W styczniu znów wróciłam do tego pomysłu i założyłam na onecie bloga, ale jakoś nie podobało mi się tam więc przeniosłam się na blogspota i tam już zostaje na dłuugo mam nadzieję :D notek już kilka mam i ciągle nowe pomysły na następne więc nie ma strachu :) Poza tym jak w podpisie napisałam: wkręciło mnie to strasznie :)

Pozdrawiam
______________________________________________________
Zaczęłam blogować i wpadłam po uszy :D nie spodziewałam się tego zupełnie:)

Zapraszam więc na mojego bloga :)
http://daguszka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
adorable 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 37

Wysłany: 2013-03-07, 12:47   

W swoim życiu miałam już wiele blogów, ale ten, który prowadzę aktualnie, i z którego nie mam zamiaru zrezygnować, 25 marca skończy rok. ;-)
______________________________________________________
Czasu coraz mniej, a książek coraz więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz