Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 23:16
Autor Wiadomość
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-08, 16:45   

Jeśli znajdę wolny czas, a z tym jest naprawdę trudno to...

Tworzę nowe posty na blogu, fotografuję, obserwuję Przyrodę, słucham muzyki, kiedyś też czytałam dużo książek i chcę do tego wrócić:) Dbam o siebie:) Spaceruję, przebywam poza domem:)
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Gaeth Love 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 08 Gru 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-12-08, 20:30   

Hej :)

U mnie wolny czas to przede wszystkim spacery, oddychanie świeżym leśnym powietrzem i rozkoszowanie się pięknem natury- tak, to dodaje mi energii :) Poza tym trochę typowego sportu (czasem gdzieś pobiegnę, czasem trochę bokserskiej walki z cieniem bo uwielbiam ten sport) - do tego historia. Uwielbiam czytać o historii, poznawać stare dzieje. Lubię też psychologię, fascynuje mnie ta nauka. Czasem miewam też dni kiedy lubię sobie po prostu i najzwyczajniej poleżeć leniwie :D

Nie będę oryginalny i nie napisze o czasie spędzanym przy blogu, ponieważ blog założyłem dopiero dzisiaj i poświęciłem mu ledwie kilka minut, także do tego tematu on nie pasuje ;)
______________________________________________________
Porozmawiajmy o miłości
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-08, 23:44   

moim hobby jest blog i praca więc ... taka jestem szczęśliwa osóbka, że mam to wszystko :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-12-13, 16:28   

Moim największym hobby jest literatura, w wolnych chwilach czytam... ile wlezie tak naprawdę. Uzależniłam się od książek do tego stopnia, że zabieram je ze sobą wszędzie, nawet, jeżeli wiem, że nie będę miała okazji przeczytać nawet kilku stron. Ale to nic, ważne, że mam aktualnie czytaną książkę przy sobie, trochę jak taki talizman. ;)
Oprócz tego oglądam seriale, często powracam do tych, które już wcześniej oglądałam, żeby po prostu przypomnieć sobie jakieś wydarzenia. Oglądam także anime, czytam mangę, coraz rzadziej niestety piszę własne teksty - opowiadania lub coś, co przyjdzie mi w danej chwili do głowy i czuję, że muszę przelać to na papier/klawiaturę.
Kilka lat temu robiłam też zdjęcia, jednak ta pasja trochę się we mnie wypaliła, a i aparat przeszedł swoje, przy czym nie stać mnie na kupno nowego, więc niestety fotografia musiała odejść na bok.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-12-14, 04:11   

Lenalee napisał/a:

Kilka lat temu robiłam też zdjęcia, jednak ta pasja trochę się we mnie wypaliła, a i aparat przeszedł swoje, przy czym nie stać mnie na kupno nowego, więc niestety fotografia musiała odejść na bok.


A tam, takie gadanie. Jedną z najwyżej punktowanych fotek na 500px zrobiłem kilkuletnim, z drugiej ręki, starym i sfatygowanym Nikonem D70s. A następne zdjęcia (niestety, ciągle w czasie przyszłym, bo nie nie mam kiedy, chlip), powstaną za pomocą sprzętu, który dziś na Allegro można kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, nie licząc kliszy i wywołania/skanowania

O ile szkła w obiektywie są całe, matryca nie oberwała laserem po twarzy, autofocus trafia mniej-więcej w punkt, a karta pamięci zapisuje to, co uwieczni elektronika, to żadne wytłumaczenie.

[ Dodano: 14-12-2013, 04:14 ]
A co do mnie - bo nie wiem, czy się już tu wypowiadałem - to poza pracą ostatnio robię niewiele. Albo zdjęcia, albo programuję (ostatnio w .NET).
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2013-12-25, 18:54   

Interesuje mnie pożarnictwo, chodzę na kursy z tym związane. Jestem również strażakiem w OSP.
 
  podziel si� tym postem na:
strghi 

Dołączył/a: 17 Sty 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-01-21, 11:40   

Jak tylko znajdę wolny czas to fotografuję lub uprawiam sport.
 
  podziel si� tym postem na:
makosia 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 5

Wysłany: 2014-01-24, 14:56   

DIY i fotografia :)
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-27, 13:28   

Ja w wolnych chwilach uwielbiam układać puzzle (obecnie składam 13 200 elementów) a także... haftować :) Szczerze mówiąc nie spotkałam jeszcze osoby w moim wieku, która lubiłaby haftowanie, wyszywanie i robienie na szydełku lub drutach :)
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
Jack Wolf 
WordPress.Klub


Wiek: 45
Dołączył/a: 05 Lut 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-02-11, 17:28   

Biegam,czytam,surfuję po internecie.Najbardziej cenię sobie bieganie.
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2014-02-11, 21:53   

Kartki pocztowe i tradycyjna korespondencja to moja pasja. Po za tym lubię oglądać rożnego rodzaju dyscypliny sportu, czytać książki oraz blogować.
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
fatymid 
Blogger.Klub
Medyk!


Wiek: 27
Dołączył/a: 12 Maj 2013
Posty: 149
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-20, 16:41   

Szachy, książki.
______________________________________________________
http://somatyczny.blogspot.com/
Blog popularnonaukowy
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz