Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 23:16
Autor Wiadomość
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-20, 17:31   

Ze sztuki to najbardziej: filmy, literatura i muzyka (odkrywcze). Czasem lubię przeglądać zdjęcia i rzeźby - lubię minimalistyczny styl. Nauka - śledzę trochę najnowsze odkrycia. Inne ciekawe rzeczy. Oprócz tego internet.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-08-25, 10:11   

Co robię w wolnym czasie? Piszę bloga - obecnie to zajęcia pochłania większość mojego wolnego czasu, a co za tym idzie, czas ten przestaje być wolnym. Więc w prawdziwie wolnym czasie słucham muzyki - staram się być na bieżąco z nowościami na szeroko pojętej scenie rockowej. Uczę się języków - francuskiego i angielskiego. Podcasty, filmy z napisami, wszystko co może poprawić moje kompetencje językowe. Czytam inne blogi - dobrze znane i te, które przed chwilą wygrzebałem. O czymś zapomniałem? Tak. W wolnym czasie biegam i ćwiczę - a potem o tym piszę. Na blogu. Powiedzmy, że to tyle. Umownie.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
luthien2123 
Blogger.Klub

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-09-11, 00:08   

Chodzę bardzo dużo po górach i uprawiam wspinaczkę górską, poza tym moim hobby są koty.
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-11, 08:41   

Witam górską maniaczkę. :) Góry i u mnie są na pierwszym miejscu. Wędrówki - fajna sprawa. :) Jeśli chodzi o typowe wspinanie, to nigdy nie próbowalam - a szkoda.
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
Justek 
WordPress.Klub


Imię: Justek
Wiek: 34
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 54
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-09-11, 11:42   

Co to jest wolny czas ?
Albo inaczej... co to jest zajęty czas? ;) Ja to jestem tak sobie wdzięczna, że w momencie kiedy wszyscy rówieśnicy szli na studia ekonomiczne ja wybrałam inną drogę... Teraz mogę robić wszystko, bo moją pracą jest moja pasja. Sama wybieram sobie czas, kiedy pracuję, czyli tworzę, czyli robię to co kocham, czyli w sumie spędzam wolny czas ;) , a kiedy mam ochotę pójść na spacer bądź robić cokolwiek, na co w aktualnym czasie mam ochotę. Kocham moje życie! <3
 
  podziel si� tym postem na:
sage19 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-10-06, 10:51   

Seriale, seriale, seriale, książki, książki, puzzle :D Ładne podsumowanie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Becia91
[Usunięty]



Wysłany: 2013-10-22, 15:05   

Ja lubię zwiedzać najbliższą okolicę. Człowiek nie docenia tego, co ma w pobliżu. Tyle wspaniałych zabytków udało mi się zobaczyć podczas krótkich wycieczek, że szok
 
  podziel si� tym postem na:
DawidPencey 
Blogger.Klub


Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2013-10-24, 12:48   

Hobby to pasja, którą człowiek realizuje w wolnym od obowiązków czasie. Patrząc w ten sposób na moje zainteresowania, za swoje hobby mogę uznać spisywanie historii, które przychodzą mi do głowy, i słów, panoszących się pomiędzy moimi myślami. Nie nazwałbym się jednak pisarzem czy poetą, a może nawet nie artystą, bo daleko mi do kunsztu ludzi pokroju Gombrowicza, Hłaski, Lema czy Tuwima.

Poza wyżej wymienionym pasją i literaturą, która w naturalny sposób jest z nią powiązana, intrygują mnie między innymi:
Muzyka. Zdarza mi się poświęcić odrobinę czasu na poszukiwania nowych, nieoczywistych brzmień, które zagubiły się gdzieś w czeluściach internetu.
Sztuka, niezależnie od tego jaka by nie była. Ciekawi mnie to jak ludzie rysują, malują, piszą, mówią, śpiewają i grają. Lubię koncerty, seanse w kinie i przedstawienia w teatrze, choć unikam tandety i zbytniej pompatyczności.
______________________________________________________
Ktoś zupełnie przypadkowy, kto dzieli się swoimi refleksjami ze światem za pomocą bloga, pisze krótkie opowiadania, a czasem nawet wiersze. Później wychodzi przed szereg i czyta je głośno by poczuć się żywym.
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 36
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-27, 10:37   

Oj dużo tego. Lubię spacerować i jeździć na rowerze. Od prawie 10 lat wyginam swoje ciało (fitness i taniec), fotografuje, zwiedzam, czytam. Moją ogromną pasją jest ciężki sprzęt: koparki, kombajny, ciągniki... no i motoryzacja. O modzie nie będę już nawet wspominać, w wolnych chwilach coś szyję. Mówię o sobie kobieta, która żadnej pracy się nie boi.
 
  podziel si� tym postem na:
ppitek40 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Paź 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-29, 21:43   

Moja główna pasja to Technologia i Komputery, programuje, grafikuje i montuje. Próbuje każdej rzeczy po trochu. Kolejną rzeczą jest piłka nożna, gram dosyć sporo i sprawia mi to frajdę :]
 
  podziel si� tym postem na:
bigcountry 
WordPress.Klub

Wiek: 48
Dołączył/a: 09 Lis 2013
Posty: 16
Miasto: Pomorze Zachodnie

Wysłany: 2013-11-10, 16:44   

Kiedyś w wolnym czasie handlowałem na Allegro a teraz piszę blogi :)
______________________________________________________
Blog Kalisz Pomorski - lokalny blog miejski o charakterze obiektywno-subiektywnym.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-01, 21:29   

Ja najchętniej to dopieszczam bloga lub wchodzę na Pinterest. Już jestem uzależniona. Gdy już jestem bardzo zmęczona odsypiam :spi:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz