Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 31
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Onet zamyka Blog.pl
_linka_

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11068

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2017-12-24, 11:04   Temat: Onet zamyka Blog.pl
Hmm ta lista to temat mocno dyskusyjny. Na początku myślałam, że ma jakiś sens przeglądanie tego, ale po kilku miesiącach dryfowania w morzu śmieci spasowałam. Akurat tego elementu nie będzie mi brakowało, ale co to tego, że brak jest rzetelnej listy sensownie pogrupowanej na tematykę bloga to się zgodzę.
  Temat: Onet zamyka Blog.pl
_linka_

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11068

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2017-12-20, 10:34   Temat: Onet zamyka Blog.pl
Żaden ze mnie informatyczny ninja, piszecie o sprawach, które są dla mnie zrozumiałe w tym samym stopniu co mandaryński. Nie mam porównania, co stało się po przejęciu przez onet, bo przygodę z blogowaniem zaczęłam dopiero 14 miesięcy temu. Faktycznie wszystko było tam statyczne, nawet na stronie do logowania były niezmiennie polecane te same posty od ponad roku, ale mnie tam było dobrze. I większości osób, które dostały tego maila, jak obuchem w łeb. Do grona moich czytelników zaliczała się "banda" onetowskich wyjadaczy, którzy pisali tam od przeszło 10 lat. Ich mi jest najbardziej szkoda. Mogą zamknąć platformę, ale szkoda, że wszystko kasują. Większość blogujących dzieli się teraz na WP albo blogspota. Onet miał bajecznie prostą obsługę, a tam już nie jest tak kolorowo i ludzie się zniechęcają.
  Temat: [Szablon Contempo] Jak powiększyć miniaturki i dodać odnośniki do postów?
_linka_

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2014

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2017-12-19, 18:12   Temat: [Szablon Contempo] Jak powiększyć miniaturki i dodać odnośniki do postów?
Że tak powiem, jeśli mój blog ruszy na blogspocie (jestem jedną z ofiar onetu) to w pewnej mierze będzie to Twoja zasługa. Buszuje po różnych wątkach i zbieram wszelką możliwą pomoc, bo straszna ze mnie popierdółka w sprawach technicznych. Bardzo dziękuję!
  Temat: [Szablon Contempo] Jak powiększyć miniaturki i dodać odnośniki do postów?
_linka_

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2014

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2017-12-18, 22:52   Temat: [Szablon Contempo] Jak powiększyć miniaturki i dodać odnośniki do postów?
Hmm zastanawia mnie, czy dałoby coś odwrotnego zrobić :D tzn. w momencie, kiedy w pierwszym poście mamy zdjęcie jest ono inaczej wyświetlane niż w pozostałych (tu jest duże, a tam są miniatury) czy można zrobić tak, żeby wszędzie były miniatury?
  Temat: BlogBooster.pl - opinie
_linka_

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5272

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2017-03-12, 13:03   Temat: BlogBooster.pl - opinie
Zalogowałam się i dokładnie sprawdziłam i szacują, że 1940 - 2180, ale nie wypełniłam szczegółowego arkusza, który mógłby zwiększyć potencjalną ilość odbiorców. Maksymalnie mają do 54500. Powiem szczerze, że trochę nie chce mi się w to wierzyć. Dokładnej metody, jak promocja ma wyglądać nie ma w opisie. Ja byłabym zadowolona gdyby chociaż 1/3 z tych początkowych szacunków trafiła na bloga. Czyli to taki trochę hazard, albo się uda, albo nie :D
  Temat: BlogBooster.pl - opinie
_linka_

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5272

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2017-03-12, 10:13   Temat: BlogBooster.pl - opinie
Mam pytanko, czy ktoś z was korzystał z opcji płatnej? Tzn. można wziąć udział w kampanii za 50 zł i twierdzą, że w przypadku tematyki mojego bloga są w stanie dotrzeć do 1800 osób. Jestem ciekawa, czy faktycznie coś by to dało, czy jest to tylko tani chwyt na ściągnięcie kasy.
  Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
_linka_

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 86632

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2017-02-11, 17:55   Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Hyhyhy nie postrzegałam tego jako rozpaczliwość, tylko zwykłą grzeczność :D ktoś zostawia u mnie komentarz, więc sądziłam, że po prostu wypada zajrzeć co on pisze i też zostawić komentarz. Jednorazowa akcja, jeśli mi się nie podoba, nie desperacja :D No i wiadomsko, chodzi o konstruktywne komentarze nie spam.
  Temat: czy znacie kogoś znanego? ;)
_linka_

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 33748

PostForum: HydePark   Wysłany: 2017-02-06, 23:00   Temat: czy znacie kogoś znanego? ;)
Statystowałam w filmie, więc miałam okazję zobaczyć parę osobistości. Ale, żeby znać to nie.
  Temat: Strona 'O Mnie' / 'About'?
_linka_

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 22948

PostForum: Trendy w Blogosferze   Wysłany: 2017-02-06, 22:52   Temat: Strona 'O Mnie' / 'About'?
Ano również mam wrażenie, że wiele tego typu zakładek jest nieprzemyślanych i pisanych na siłę. A to zniechęca bardziej niż brak takiej adnotacji.
  Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
_linka_

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 9349

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2017-02-06, 22:45   Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
Piszę w Wordzie więc sporo błędów jest eliminowanych od razu. Oczywiście czytam kilka razy, a przed publikacją staram się komuś dać do przejrzenia. Orty nie są mi straszne, tak samo stylistyczne, ale interpunkcja to czarna magia. Czasami posiłkuje się tym http://www.ortograf.pl
  Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
_linka_

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 86632

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2017-02-05, 17:19   Temat: Jak rozpowszechnić bloga?
Pozostawiane linki, nawet w pasujących do tego tematach, jak dla mnie dużo nie wniosły, sporadyczne odwiedziny, a i tak więcej odrzuceń. Najlepszy efekt dają komentarze u innych blogerów, choć to mrówcza praca. Jeśli ktoś do mnie zawita, zawsze wpadam z rewizytą i zostawiam komentarz, choć czasami oczy krwawią od tego co trzeba przeczytać :D
  Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
_linka_

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 68202

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2017-02-01, 17:07   Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
Jeśli lubisz czarny humor to mogę jeszcze z czystym sumieniem polecić; "Guzikowców", "In Bruges" i oczywiście "Jabłka Adama" - moim zdaniem najlepsza czarna komedia jaką do tej pory widziałam.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2022 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz