Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2011-07-04, 14:44
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-10-09, 22:42   

Prawie jak reklama kontekstowa w Google. :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-09, 22:48   

Lukem napisał/a:

Prawie jak reklama kontekstowa w Google. :)


właśnie :rotfl:

ja do tych lasek z tego forum zabieram się powoli za napisanie im czegoś do słuchu, żeby uważały na przyszłość, po jakich blogach spamują, bo nie jestem już nastolatką, ale zastanawiam się, czy zrozumieją w ogóle...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-09, 23:15   

Cytat

ja do tych lasek z tego forum zabieram się powoli za napisanie im czegoś do słuchu, żeby uważały na przyszłość, po jakich blogach spamują, bo nie jestem już nastolatką, ale zastanawiam się, czy zrozumieją w ogóle...


To jest jak walka z wiatrakami. One nie mają pojęcia kim jesteś, ani o czym jest ta notka, którą napisałaś. To, że któraś z nich akurat trafiła, to wcale nie oznacza, że zapoznała się z treścią Twojego wpisu :P Ona pomyślała, że jesteś tą nastolatką, która chętnie podzieli się z nimi swoimi problemami :D
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-09, 23:20   

ty, a to niegłupi pomysł :D

napiszę: w odpowiedzi na wspaniałą reklamę na blogu, rejestruję się i opiszę moje problemy i chcę żebyście mi pomogły...

teraz mam trochę wolnego czasu to im coś niecoś mogę napisać...
 
  podziel si� tym postem na:
Lizzie Swann
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-13, 17:39   

Kiedys mialam bloga na Onecie :wstyd: (jak jeszcze nie wiedzialam co to jest HTML), i dostalam komentarz mniej wiecej o takiej tresci: HeJJJka, JaaaKKi koFFFFFFany maSz blOgUs, aLe U mNie jest KomEK, I MOzESZ wyGraC naWet 1000000 kOmcI. To Nie Jest ZarT, Bo SciAgneLam z NetA TaKi pRogRam Ze zA JedNym Razem Dajesz 1000 KoMci BuzzzzzIaccccKi TWoja KoffaNa AGunKa :przestraszony: Hah, to teraz w necie kraza programy do dawnia "komci"
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-13, 21:28   

Lizzie Swann, matko święta! Ludzie piszą programy do spamowania :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
Lizzie Swann
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-14, 11:04   

Zzielona napisał/a:

Ludzie piszą programy do spamowania
Tak, nie dosc ze aplikuja nimi komcie na bloga, o jeszcze zarazaja moj komputer!!! Tak z ciekawosci wzielam udzial w jednym konkursie z takimi "cUdoFFFnyMi PLogLamiKami", wygralam (sorki, ale mialam wtedy z 8 lat), zobaczylam tysiace komentarzy w stylu: wygrana w konku na (adres www) przez okolo 3 miesiace dopoki nie zrobilam skanu antywirem w oknie wyskakiwaly mi reklamy "komputer zarazony, kliknij a naprawimy". I instalowalo to wirusy! BEZCZELNOSC!!!
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-14, 11:22   

ej, a może to zbieg okoliczności związany z tym programem? może zaraziłaś się wirusami z innej okazji?
 
  podziel si� tym postem na:
Lizzie Swann
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-14, 12:00   

Nie sadze. Brat m mowil ze takie spamy i reklamiarze czesto sa ze soba powiazane, i na przyklad tak sie dzieje jak sciagasz emotikony do gadu-gadu z neta. Czego to ludzie niewylysla, zeby te kilka tysiecy zlotych ktore poszlo na komputer sie zmarnowalo... Tak przy okazji jak testowalo, to wykazalo mi ze z mojego bloga automatycznie sciagnal sie zalacznik jakistam i ze jest to zakraplacz czyli ze aplikuje wirusy!
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-14, 13:15   

Ja sądzę, że ci, którzy organizują te konkursy, w których nagrodą są nasze "kochane komcie" nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą zagrozić egzystencji czyjegoś komputera, niestety...
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-14, 16:24   

Cytat

Ja sądzę, że ci, którzy organizują te konkursy, w których nagrodą są nasze kochane komcie nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą zagrozić egzystencji czyjegoś komputera, niestety...


Zzielona, może to wcale nie są żywcem napalone laski na RosHoffy, ale hakerzy, którym zachciało się popsuć komuś komputer? :|
 
  podziel si� tym postem na:
kazuyoshi78
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-17, 12:28   

Panie i Panowie, ale w czym w ogóle leży problem?

Po prostu są różne cele i motywy prowadzenia bloga. Ktoś chce poopowiadac o swoim życiu, ktoś chce pisać na interesujace go tematy, a ktoś inny za cel postawił sobie zdobycie jak najwięcej ilości "komciów". I tyle.

A jaki to ma sens? Potraktujmy to jako formę gry komputerowej. Tak jak w klasycznej grze gra się po to, aby zdobyć jak największą ilośc punktów, tak na blogu gra się po to, aby zdobyć jak najwięcej komciów. Komcie sa tu punktami właśnie. I tak jak miedzy graczami może powstac rywalizacja na punkty, to tutaj miedzy uczestniczącymi w zabawie bloggerami powstaje rywalizacja na komcie. I jak ludzie chcą się w ten sposób bawić, w ten sposób grac, to dajmy temu pokój. Niech robia jak lubią, skoro sprawia im to frajdę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz