Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2011-07-04, 14:44
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-17, 14:26   

kazuyoshi78, może masz rację, ale ta "gra" jest przez niektórych odbierana jako dowód na to, że nie mają zbyt dobrze poukładane w głowie. Niektórzy podchodzą do tego jak do zabawy, a niektórzy uważają to za spam. Ja sądzę, że to jest właśnie to drugie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-17, 14:55   

wiesz, są gry i gry. mnie zawsze denerwowało, jak ktoś nieznajomy spamował mi na gg z linkiem do bightfighta, czy innej szmiry. żebym kliknęła. jak jakaś blond lasia pisze mi - ooo, fajny blog, zajrzyj na mojego - i ja kliknę w avatar, to rośnie jej EXP - czyli liczba wejść, a poza tym jeśli nawet napiszę jej komentarz w stylu - nie reklamuj się u mnie idiotko - dostaje cennego punkta....

ej, mi się taka gra nie podoba!
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-17, 16:38   

Cytat

ej, mi się taka gra nie podoba!
- O_O tak czy tak:

Cytat

ak jakaś blond lasia pisze mi - ooo, fajny blog, zajrzyj na mojego
- w każdym razie tobie wtedy tez rosnie EXP! XD
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-17, 20:29   

taki EXP mi nie odpowiada, chcę, żeby moja postać miała cenne artefakty, a nie głupie komcie, jak dostaję dobry komentarz, to przynajmniej wiem, że ktoś to czyta i rozumie, albo stara się chociaż zrozumieć - i tu wracamy do postów poprzednich.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-17, 21:48   

Wszystko z komciami jest ok, dopóki nie dotyka to ludzi, którzy sobie ich nie życzą.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-10-17, 21:51   

Tak na marginesie... Powiem Wam, że komcie to jednak nie tylko problem blogasków. Ostatnio mój antyspam zatrzymuje komentarze typu "Bardzo podoba mi się Wasz blog", podpisane np. "koparki", z dołączonym linkiem do strony o koparkach. Tak jakby te linki w komentarzach miały im służyć do pozycjonowania (i tak jest rel="nofollow"). :P
 
  podziel si� tym postem na:
kazuyoshi78
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-18, 14:24   

A w sumie to jest całkiem fajna blogowa ewolucja - dumny i wyniosły komentarz stał się z czasem swojskim komciem :)
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-18, 15:07   

a ja powiem, że mam problem z komciem na blogu. w księdze gości zaspamowała mi jakaś chińska reklama, która nie chce się dać usunąć - kiedy klikam w panelu administracyjnym na edycję księgi gości, nie wyświetla mi się, że mam tam komć z chińską reklamą, ale już w podglądzie bloga mam zaśmieconą księgę. nie wiem co mam z tym zrobić. raz to widać, a raz nie. czasem jak otwieram księgę, to mam wyświetlone nowsze komentarze - blogów papier i jakiegoś innego, a jak wchodzę na księgę innym razem to mam stary wpis krytycznych oczu i tą reklamę. na różnych kompach sprawdzałam już i mam takie cos. nie wiem co zrobić.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-18, 20:29   

nevada menthol, czas zmienić serwis blogowy :>
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-20, 23:56   

tja, pocałuj mnie w dupę, mylog. tylko powiedz mi, jak ja przeniosę swoje notatki na innego bloga?

w tej chwili to już moje życie od maja, myślisz że mogłabym to ot tak porzucić i zacząć pisać od nowa? za dużo już siły na to zużyłam i serca włożyłam.
 
  podziel si� tym postem na:
emyla
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-21, 06:12   

nevada menthol napisał/a:

która nie chce się dać usunąć

a nie lepiej włączyć sobie Zabezpieczenie przed spamem ?
Ja mam na blogu i jakoś mi boty nie spamują ^^

co do tematu. nie rozumiem ludzi którzy gdy nie mają "komcia" (boże, samo to słowo mnie odstrasza) nie napiszą kolejnej notki.

Ale komentarze które nie są tylko po to aby zwiększyć statystyki bloga, ale takie które coś wnoszą do "tematu" czy pochwalają naszą pracę są ok ^^
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-21, 18:24   

mam zabezpieczenie przed spamem, spoko. tylko spamy są nawet inteligentniejsze od niektórych komciujących. ale spoko. problem rozwiązałam.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz