Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-10-15, 22:33   

Koniec końców zostałem przy starym...
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-10-15, 23:48   

a ja zostaję przy nowym - także wszelkie porady będę udzielał na podstawie nowego układu ;p
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Alicja
[Usunięty]



Wysłany: 2011-10-16, 14:27   

Htsz, Opera. Ale dzisiaj pobrałam aktualizację (nienawidzę tego robić, ale w końcu nic mi nie działa i muszę) i już powinno być dobrze. A jak nie - cóż, to nie mi zależy na nowinkach.

Edit: wciąż nie działa.
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-10-17, 12:31   

Moja pierwsza reakcja: "Wote, wote??!!"
Jakoś tak... dziwacznie... Ładne kolorki i w ogóle, ale mam wrażenie jakby to co było w kolumnie po prostu się z niej wylało.
Troszeczkę połaziłam po nowym interfejsie - idzie się przyzwyczaić, jednak trochę mnie wkurza że coś mi musi przypłynąć, zanim się pokaże - wolę stare dobre pokazywanie się na "hura".
Całkiem nieźle wymyślili, że w szablonie od razu widać, jak co wygląda i można oglądać wszystkie partie bloga, a nie tylko główną stronę bez linków jak było wcześniej, jednak tak się namęczyłam przy swoim obecnym szablonie że na nic mi się ten bajer nie przydaje.
Dodawanie posta? Cóż... na początku wyglądało mi to nie najgorzej - jakby taki ładniejszy word online. Wkurzyło mnie strasznie, że reszta menu przy tym znikła - mam w zwyczaju w czasie tworzenia w postu od razu otwierać bloga. - nigdy nie pamiętam, jaki numer miał poprzedni wpis a jak jestem w panelu bloggera jakoś rzadko mam otwarty sam blog. Może to głupio brzmi, ale to jest już jeden duży minus.
I wkurza mnie, że jak już sobie otworzyłam stronę główną bloga, to podgląd zamiast w nowej karcie to mi się na blogu otworzył >.<
Chyba się z tym interfejsem nie pokocham, ale jeszcze się go nie pozbywam.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
KlaudiaBartczak 
Blogger.Klub

Imię: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 3

Wysłany: 2011-12-19, 22:01   

Mi osobiście podoba się nowy wygląd . Co więcej , myślę że jest łatwiejszy w obsłudze :) Swobodnie można się po nim poruszać , co zwiększa obroty Twojej pracy :)
 
  podziel si� tym postem na:
bahuska 
Blogger.Klub


Imię: Renata
Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 5
Miasto: Szczebrzeszyn

Wysłany: 2012-01-06, 14:11   

Ciężko było mi się przekonać do tej wersji, ale teraz korzystam z niej z przyjemnością, muszę przyznać, że jest wygodniejsza i bardziej przejrzysta. Pisanie postów jest o wiele lepsze i sprawniejsze. Nie rozpisując się, zaktualizowany interfejs jest niczego sobie. Drażni mnie tylko ten pomarańczowy kolor i pogrubiona czcionka
 
  podziel si� tym postem na:
Tancerz 
Blogger.Klub


Imię: Chris
Wiek: 34
Dołączył/a: 13 Sty 2012
Posty: 26
Miasto: Scena Życia

Wysłany: 2012-01-13, 04:38   

Jako, że nie miałem okazji współpracować ze starym interfejsem, mogę zawsze coś powiedzieć jako nowy użytkownik.

Przede wszystkim interfejs jest przejrzysty i wyjątkowo intuicyjny. Jako osoba, która nie miała wcześniej styczności z blogiem, nie miałem żadnego problemu w nawigacji. Od stworzenia początkowego wyglądu przez inne ustawienia do napisania pierwszego posta. Wszystko płynnie i, co najważniejsze zrozumiałe dla laika.

Dla porównania. Kiedyś miałem okazję przeglądać nawigację na "onetowym" blogu. Kontrastując to z bloggerem jednoznacznie mogę powiedzieć, że Onet to czarna magia.
______________________________________________________
Każdy z nas jest tancerzem na scenie swojego życia.
Ja po za tańcem, komentuje :)

www.mojebagno.blogspot.com

Zapraszam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-01-13, 05:14   

Tancerz napisał/a:

Jako, że nie miałem okazji współpracować ze starym interfejsem, mogę zawsze coś powiedzieć jako nowy użytkownik.
Nie wiem jak długo będzie dostępna ta opcja, ale można sobie przełączać między nowym a starym widokiem. Na głównej stronie (/home) klikasz na koło zębate w prawej strony i wybierasz "Stary interfejs Bloggera". Będziesz miał pogląd na to jak Blogger wyglądał kiedyś ;)

Tancerz napisał/a:

Dla porównania. Kiedyś miałem okazję przeglądać nawigację na onetowym blogu. Kontrastując to z bloggerem jednoznacznie mogę powiedzieć, że Onet to czarna magia.
Rzeczywiście mimo kilku ciekawych opcji OnetBlogi i ich panel nie należą do najfajniejszych.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tancerz 
Blogger.Klub


Imię: Chris
Wiek: 34
Dołączył/a: 13 Sty 2012
Posty: 26
Miasto: Scena Życia

Wysłany: 2012-01-13, 06:01   

Odpaliłem ten poprzedni interfejs. Wygląda ciekawie :ok: Owszem jest również intuicyjny ale, może to dlatego, że wystartowałem od nowej wersji, stara jest po prostu taka zwyczajna. Jako osoba, która przykłada sporo uwagi do designu, wybrałbym nową wersję. :)
______________________________________________________
Każdy z nas jest tancerzem na scenie swojego życia.
Ja po za tańcem, komentuje :)

www.mojebagno.blogspot.com

Zapraszam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Boltozaurus 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 18 Sie 2010
Posty: 20
Miasto: ZG

Wysłany: 2012-04-24, 15:10   

To żeby nie było wrażenia, że się tak wszystkim podoba. Mój komisyjny głos na NIE.
Nieporęczne i nieintuicyjne moim zdaniem. ino aktywnych elementów pododawano.

Tancerz napisał/a:

Jako osoba, która przykłada sporo uwagi do designu, wybrałbym nową wersję. :)

Jako osoba, która przykłada sporo uwagi do designu, wybrałbym starą wersję :P
______________________________________________________
Smash Them All ! ! ! - czyli zielone archiwum, główne źródło gamma informacji oraz inne okołohulkowe fanaberie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-04-24, 15:36   

a ja od kiedy włączyłem nie zamierzam wracać do starego i nie mam wrażenia, że jest nieintuicyjne, bo działy są dobrze poukładane i pewne rzeczy poprzenoszone koło siebie. Być może się już przyzwyczaiłem, ale nie pamiętam czy coś mi przeszkadzało po przełączeniu widoków. Teraz korzystam z panelu zarządzania częściej niż kiedyś (dodaję wpisy, wrzucam obrazki, edytuję szablony) i nie mam problemów z odnajdywaniem tego co potrzebuje a wszystkie instrukcje piszę tylko pod nowy wygląd.

Monitory mają coraz większe rozdzielczości, no moim 22" stary układ jest bardzo ciasny. Taka zmiana była nieunikniona, Blogger miał ten szablon chyba 5-6 lat (jak nie więcej) - musieli w końcu odświeżyć kokpit.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 7 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2012-04-24, 23:10   

Od przyszłego miesiąca nie będzie już można korzystać ze starego interfejsu
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz